Letní dobrodružství

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Letní dobrodružství

Příspěvek od Tokkar »

Tento thread by měl být opositem upířího threadu Letní smrt, kde spamují nedomrlí vampíři na slunce raději nevycházející. :twisted:
Léto je přece krásné a outside se dá prožít spousta zajímavých akcí. ;-)

Nuže jakou bláznivinu chystáte na léto? Kam vyrazíte a co budete provádět?
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Hmm, tak do Pariza pojdem pravdepodobne az v septembri, inak sa mozno dostanem do Chorvatska na lod. Zbytok casu vyuzijem na pracu, "santenie" sa v bazene :lol:, hry, sport a stanovanie (vylety do prirody a pripadne zotrvanie v jej naruci maximalne den ).

A co zeny? Zeny, pomerne dolezite, ale da sa zaobist aj bez toho, najradsej by som bol tzv. chvilkovymi prekvapeniami. :twisted: Nech uz si do toho dosadite cokolvek, vzdy to je zaujimave. :-)

Na koncerty a festivaly nechodim, nerad sa tlacim medzi mnozstvom ludi, na zapasy pre rovnaky dovod, takze sa ma tieto bohumile spolocenske akcie plne rozsafnych opilcov netykaju.
Ale rad pojdem na akukolvek historicku akciu, pretoze to je mojmu srdcu velmi blizke a ani rozne individua sa tam nevyskytuju.
Uživatelský avatar
Katt
Sigilan
Příspěvky: 55
Registrován: 7.10.2005 9:17
Bydliště: v hospode?!? tak prej ne :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katt »

hýp hop kemp a dalsich 60 dnu se budu snazit schovat pred sluncem ^ ^
Sní androidi o ovečkách?
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Já pojedu do....

Brna hrát Tri Stat dX a Nobilis.

Pak pojedu do Českých budějovic na South Con.

Mezitím si hodím Sebranku OG a Star Wars OG, čekají mě jednání s DDM, žádost o grant, registrace značky, hlídání 5 potkanů, 15 pískomilů a jednoho křečka a prostě takové veselé normální léto...

A chtěl jsem jet na slovač ale to se asi nepovede.
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

No já jedu na tábor,zas bude něco neni tam skoro žádnej stín. Potom jedu asi za babičkou do Prahy a nakonec budu snad chvíli doma kde se budu moct tááák krááásně nudit až to neni hezký. A nakonec se budu muset učit ::naprosto zhuseně koukající smajlík kterýho sem v sigilskejch smajlících nenašel::
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Většinou budu sedět zalezlý doma, hrát hry a dívat se na filmy, rád bych taky přečetl hafo knížek protože to jsem poslední dobou nějak zanedbával (hmm... s knihou možná vyrazím chytat bronz na nějaké koupaliště :-D 8-))

občas budu pracovat..

V červenci pojedu na Masters of Rock, pak pár dní pobíhat po Rakouských Alpách, možná vyrazím i na návštěvu našich východních sousedů a na začátek školy se pojedu duševně připravit na 14 dní do Řecka 8-)

občas vyrazím na nějakou společensku akci..

Dá li bůh a vrozená lenost dovolí tak se doučím pár cizích jazyků (Angličtinu a C)

a možná si najdu ještě něco...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

(dufam, ze na) Love Planet, pak Francuzska riviera (chce niekto pozdravit Funesa? :-P ) a asi aj nejake prilezitostne koncertovanie. Takze tak..,
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Půjdu někam do přírody a bavit se budu tím (jelikož jsem děsný snílek :lol: ) , že budu hledat zvířata která neexistují, tak mi držte palečky :twisted:
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ave píše:bavit se budu tím, že budu hledat zvířata která neexistují, tak mi držte palečky :twisted:
No doufej, že si tě nenajdou ty zvířata co existují :wink: (a nemusí to být zrovna hadi - klíště je klíště :twisted: ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Práca, práca, práca :-( , ale medzitým si určite odskočím na nejaké metalové festíky :twisted: .
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Arthalion píše: inak sa mozno dostanem do Chorvatska na lod.
Ha!:) Další námořní vlk? Jachta je ideální kombinace všech možných forem dovolené;) Kam razíte letos?
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Hmm. Mňo v červenci budu především pracovat. Plus na víkendy budu jezdit pryč s kamarády (výlety atd.).
V srpnu jedu na hory (do Rumunska) a konečně v září přijdou nějaké ty chaty s kamarády a jedna akce většího rázu. Celkem dost toho je. Jen ta práce mě bude štvát. :-)
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

asi budu chlastat... dobrodružství pak přijde samo
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Léto je hnusné :twisted: a hodlám se zdržovat pokud možno v uzavřených a zatemněných prostorách, ven polezu až se západem slunce.
Zatím jistě jedu pouze na Taverní horror sraz, jestli budu provádět ještě něco dalšího, bude záviset na momentální náladě.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Tak především práce, potom opět práce a nakonec pro změnu práce. Mezitím se možná podívám na Hip-hop Kemp a určitě se se škodolibou radostí zúčastním kamarádčiny svatby. Další okrajové věci (jako jsou třeba ženy, víno, zpěv) nepočítám.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“