Mám rád, když...

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Mám rád, když...

Příspěvek od Sadako »

V Amélii z Montmartru byla hezká věc - Amélie byla představena mj. tak, že se povídalo, jaké pocity má ráda a co ráda dělá - např. ráda hází po vodě žabky, líbí se jí pocit, když zaboří ruku do pytle se zrním...napište i Vy, sigilané, jaké takové drobnosti máte v oblibě.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Mám ráda když mi lehký letní vánek čechrá vlasy. Mám ráda ten pocit,že vím že dokážu cokoliv. Mám ráda vůni lesa. Mám ráda zvuk třepotajících se ptačích křídel 8-)
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

já toho mám rád hodně:) co mám nejraději, viz podpis;)

Ale mimořádným zážitkem, mimořádně krásným je okmažik, kdy loď-jachta zachytí do plachet sílu větru a pomalu se dává do pohybu a člověk dlaněmi sevře kormkolo, mírně vyrovná náklon a nohama vnímá zrychlující se pohyb vpřed.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Mám rád, když do čtyř hodin do rána ladím nějaký script a úspěšně se mi to podaří (kombinace adrenalinu a opuchlých očí).

Mám rád tenhle pocit: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=71704#71704

Mám rád plavání pod vlivem alkoholu 8-) A těší mě, když mám dobrou náladu bez zjevného důvodu důvodu.

Jo, a nesnáším, když mi vítr cuchá vlasy (teda teď už nemá co cuchat :twisted: ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Mam rad mackanie :lol: , jednoducho rad nieco zvieram/drvim/ohybam v rukach, najlepsie nieco tvarne, poddajne, mam rad vychutnavanie napojov, rad sledujem plamene ohna, rad sledujem pekne veci (najma zeny :-) ), rad sa dotykam piesku :lol: , dalsie pridam ked si spomeniem...
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Je toho opravdu mnoho .... a i záběr činnosti je velmi široký.
Aktivity uspokojující tělo i ducha. A téměř každý z vás zmínil něco co mi působí radost.

Nikdo zatím nezmínil tohle: miluju rychlost, ať už ten sqělý pocit kdy jedete na kole s kopce sotva 80 a cítíte proud vzduchu kolem těla, nebo když v autě poněkud rychleji projíždíte zatáčkou a pár G vás tlačí do sedadla (jen jen se to utrhnout). Ale the best je jízda na sněhu, když se vám v zatáčce utrhnou zadní a jedete smykem a přesto máte auto pod kontrolou. :-P

Bohužel však s příchodem nových pravidel budu muset své občasné radosti ještě více omezit. :-(
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Arthalion píše:rad sledujem plamene ohna
Ano, ano. Oheň je naprosto fascinující a nádherný. Rozdělávat jej příliš neumím, ale velice rád jej udržuji a rozfoukávám, aby byl co největší. Pak se kochám tou krásnou formou plazmatu. A dohořivající uhlíky měnící barvu jsou také parádní.

Také mám rád, když se mi točí hlava z nadměrné rotace kolem vlastní (či blízké) osy. Chytit se za tyč, párkrát ji rychle obkroužit a poté se pustit a vychutnávat ten pocit, který za okamžik pomine. Super.

A velice mám rád hlasitou hudební produkci, obsahuje-li větší než malé množství beatů (ale nesmí být přebasována).
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Mám rád, když se vyprahlý a vyčerpaný osvěžím ledovým nápojem, mám rád dotek jemné ženské ruky (kdoby také ne, že:-D), pak také, když vsítím ve fotbale gól a vidím, jak se míč třepotá v síti - ten okamžik zvířecího triumfu stojí za to. :-)
A nakonec něco poněkud zvrhlého - zbožňuji, když v nějaké brutální počítačové hře ustřelím nepříteli hlavu. :lol:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Šokující doznání sigilského úchyly:
Největší slast je držet v dlani ženské ňadro a jemně si s tou sametově hebkou, poddajnou a příjemně citlivou věcí pohrávat.
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Mám rád když zahraji dobrý výsledek v golfu a vůbec, když hraji.
yenn: co se bude dít?
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Mám rád když se vyspím aspoň 6 hodin dám si dobrou cigaretu k dobré kávě a když se mi podaří se v ten den ještě i dobře naobědvat .... Co víc si může jeden přát ? 8-)
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

KEBULE píše:Mám rád když se vyspím aspoň 6 hodin dám si dobrou cigaretu k dobré kávě a když se mi podaří se v ten den ještě i dobře naobědvat .... Co víc si může jeden přát ? 8-)
Vyspat se aspoň osm hodin... :?:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Cesare píše:Vyspat se aspoň osm hodin... :?:
... a nedat si pak tu cigaretu.
... navíc káva po ránu je zvěrstvo.
No vůbec bych nestál o KEBULEho rána. :lol:

To já se toho času hezky vyspím 8 hodin, ráno zapnu internet, dám si k tomu čaj, čerstvé suché pečivo a pak otevřu Dějiny čínského práva. :angel:
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

KEBULE píše:Mám rád když se vyspím aspoň 6 hodin dám si dobrou cigaretu k dobré kávě a když se mi podaří se v ten den ještě i dobře naobědvat .... Co víc si může jeden přát ? 8-)
jj, s tímhle nelze nesouhlasit. (Ajantis: Kdo říká, že musí jít o ráno?)

Taky mám rád, když během letní noci sedim s blikající cigaretkou v okně a za poslechu nějaké pěkně melancholické muziky sleduji pražskou noční oblohu, která vždy vypadá, jako chvíli před úsvitem, nebo když naprosto mimo mé běžné fyzické možnosti do sebe vrážím v kotli na dobrém koncertě se stejně naladěnými lidmi a v primitivní euforii se odpoutávám od svého těla, abych se vnitřně spojil s nepopsatelnou atmosférou, která koluje kolem ve vzduchu plném kouře a lidského potu.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Ajantis: Kafe po ránu je absolutní nutnost a blaho největší... Samozřejmě jedině tehdy, je-li to poctivej turek, lógr ku vodě 1:2...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“