PISS 2 - obecné téma

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

AlieN: No v Brně můžeme zajít třeba i do normální hospody (třeba v Sindibádovi už jsem dlouho nebyl :think: - ale mobil bych tam sebou nebral...).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

AlieN píše:Tokkar: Osobně jsem si představoval něco trochu jiného :-?, spíše ve stylu Radíkova, ale trochu lepším - tzn menší penzion v přírodě a ne velký hotel uprostřed města (jak píšeš tak je na nás až moc slušný, určitě by jsme si tam nemohli dovolit to co v Radíkově)

EDIT: trochu jsem se mrknul na další pensiony v okolí Brna a tento vůbec nevypadá špatně: http://www.eliot.cz/
Tak takovýhle přípomínky fakt miluju. :evil:

Jasně, že bude vítán každý návrh, pokud ovšem bude naprosto konkrétní a jednoznačně použitelný.

Na jejich stránkách není nikde zmínka o kapacitě. Mají pro nás dostatek míst za 200 a méně Kč na noc? Je tam společenská místnost, kterou budeme moci CELODDENNĚ používat pro vlastní potřeby bez zásahů? Je možnost promítání? A jaká je dopravní dostupnost z Prahy, Brna, Olomouce, Ostravy a zpět?

Takovéhle návrhy jsou na prd. Takže když už něco navrhujete, dejte si s tím taky trochu práce. ;-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Tokkar píše:A jaká je dopravní dostupnost z Prahy, Brna, Olomouce, Ostravy a zpět?
Předtím uvedené připomínky ano, ale tuhle záležitost si snad každý zjistí sám..? http://www.idos.cz
Resp. dostupnost ano, ale pouze z cílového města - nejspíše tedy Brno, Olomouc - do zvoleného zařízení (mmch na té stránce co linkoval AlieN tam dopravní dostupnost z Brna uvedena je).
Nebo tady v případě návrhu mám vypsat specielně pro všechna uvedená i neuvedená (Prostějov, Ústí, Plzeň atd.) města, příjezdy a odjezdy vlaků, autobusů, uvést cyklotrasy a automapy..? A v případě vlaků a autobusů nejlépe vypsat kompletně všechna spojení od půnoci do půlnoci , protože co já vím komu se kdy bude chtít jet... Zde bych tedy tu nejjednodušší a nejrychlejší cestu neviděl.

BTW - ta Kamenice je sice konkrétní, ale vzhledem ke dříve vzneseným požadavkům jednoznačně nepoužitelná ;-)

EDIT: jinak onen penzion Eliot byl jednou z variant PISSu http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?t=790 8-)
Naposledy upravil(a) Frosty dne 16.8.2006 11:42, celkem upraveno 2 x.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Tokkar: To nebyl konkrétní návrh kam by jsme měli jet, ale příklad toho co bych si asi tak představoval. Tebou požadované informace na webu nejsou a musely by se zjistit telefonicky až v případě většího zájmu ;-).
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Vlasák píše:září - 28.9. je státní svátek, je to čtvrtek - možnost prodlouženého víkendu
Neměl by se do přihlašovacího threadu zařadit i tento termín..? tedy 28. 9. - 1. 10.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Tokkar: 2 - 5 přestupů, 6 - 12 hodin cesty. Se mnou nepočítej.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Tafif píše:Tokkar: 2 - 5 přestupů, 6 - 12 hodin cesty. Se mnou nepočítej.
Počkej, takže v případě Brna na DISS nejedeš, či jak si to myslel? :shock:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Arian: Myslím že to je reakce na Tokkarem navrhovaný hotel v Kamenici ;-)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Arian píše:Počkej, takže v případě Brna na DISS nejedeš, či jak si to myslel? :shock:
To by mě zajímalo, co by to muselo být za spoj, aby to z Olomouce do Brna jelo s pěti přestupy ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Neferit: No mě to taky přišlo divný, ale nevšim jsem si toho Tokkarova příspěvku o Kamenici...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Frosty píše:
Vlasák píše:září - 28.9. je státní svátek, je to čtvrtek - možnost prodlouženého víkendu
Neměl by se do přihlašovacího threadu zařadit i tento termín..? tedy 28. 9. - 1. 10.
Zařadit ho sice můžu, ale pokud jsem si všiml, tak naprosté většině lidí, kteří se k tomu předběžně vyjadřovali, se tento termín nehodí.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Můžu dostat nějaké informace ohledně stavu spojení se Šplíchalama? Protože já si pořád myslím, že Radíkov byl více jak ucházející, přímo od vlakáče na místo jediným autobusem, to taky jen tak někde neseženete a spojení parádní. Osobně nechápu něčí výtky. Co byste za ty peníze chtěli, společenská místnost zadarmo k využití, dokonce i pokoj na víc pro nás měli přichystaný :twisted: A topit budou, jídlo šlo, jestli někomu nevyhovovalo pivo, at si doveze svoje ( :-P ) jediné, co opravdu nebylo na úrovni, byli sprchy, ale myslíte, že to u Šplíchalů bude lepší? osobně bych chtěl slyšet důvody těch, kteří chtějí změnit místo - přece jenom, proč měnit ucházející (nyní už i vyzkoušené) podmínky tak rychle?
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Strnulost a neměnnost je smrt (stoikové nechť na to ihned zapomenou) 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Arian: ke Šplíchalům dneska zajedu (konečně je trošku volno)... jak to tam vypadá, dám vědět večer nebo ráno.

EDIT: zajedu, jestli nebude pršet :-?
Naposledy upravil(a) Pan Bača dne 28.8.2006 12:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Arian: Pokusy dovolat se jim už jsem vzdal, kolikrát jsem to zkoušel už bych nespočítal, teď už leda že by se k nim dostal Pan Bača.
A proč? No, Vampiria už za mě odpověděla :-)
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“