PISS 2 - obecné téma

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Kong Bao-tan: Jj, chtělo by to termín trochu dopředu, ať může pracující lid přizpůsobit dovolenou... Na druhou stranu - PISS využíval státních svátků AFAIK, takže stačí trochu šikovně vybrat termín a je to.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Mno - pokud by se tedy DISS měl uskutečnit koncem října, tak už by 'pomalu' (rozumněj rychle) chtělo zjistit, jak jsou na tom v tomto termínu u těch Šplíchalů + by se samozřejmě také už měl začít formovat 'přibližný' (rozumněj + - 1 sigilan) počet osob kvůli rezervaci.
Pokud v tomto týdnu nesplní nějaký poblíž Brna se vyskytující dobrovolník quest - 'prozkoumej okolí Priglu' - tak bych tam v týdnu příštím zavolal.

EDIT: Tedy samozřejmě pokud vůbec chcete DISS v tomto roce ještě uspořádat..?
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

2 Frosty: tento quest plní P.B., takze dockej ........
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Mňo, onen dobrovolník se našel už před nějakou dobou, bohužel s nevalným výsledkem.
Předtím než jsem odjel na prázdniny z brna (začátek července) jsem se zajel k penzionu podívat, na zvonění u dveří nikdo neodpovídal, ale evidentně tam byli ubytovaní nějací lidé. Později jsem se pokoušel volat na mobil, který ovšem nikdo nezvedl.
Pak jsem byl nějakou dobu mimo a až před týdnem jsem Šplíchalům napsal mail - žádná odpověď. Teď jsem se opět pokoušel telefonovat (na mobil i na pevnou), opět nikdo nic nebere :evil:

Budu zkoušet volat dál, ale radši už by jsme měli zvažovat i jiné možnosti (Radíkov/kdekoli jinde)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Hm, co to, že v přihláškách nejni ten konec října?
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

2 Ajantis: doporučuji nový náhled

To je tak když si někdo plete čísla měsíců. :oops:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

U Šplíchalů jsem ještě nebyl, je to pro mě trošku z ruky a když jsem si to na víkend naplánoval, pršelo jak zběsilé. Takže kolik času bude potřebovat Old Shatterhand? Tak týden. 8-)
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

V každom prípade ak by nevyhovoval ten penzión tak v okolí musí byť dosť podobných zariadení, takže by sa možno dalo vybaviť nejaké iné riešenie - Radíkov v žiadnom prípade :snooty: :boohoo:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

v okolí Šplíchalů jse viděl několik dalších pensionů takže najít by se snad něco dalo, ale asi budou o něco dražší
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

CrowX píše:chcelo by to nejaké bližšie informácie čo sa týka toho penziónu (ich web nefunguje)
Funguje ;) http://mujweb.atlas.cz/www/usplichalu/uvod.html
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

CrowX: jednu chvíli mi ten web taky trochu blbnul, zkus dát párkrát refresh
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

to skúšam, ale nejde mi to vôbec - nj. dôvodov samozrejme môže byť viac, počnúc mojim blbnúcim pripojením (ale iné stránky mi teraz idú bez problémov :-? )
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

2 CrowX: fakt jim to nefunguje :-(

Můžete zkusit nahlednout sem http://www.hotelulipy.cz/default.php?id ... &page=onas

Jídlo lehce dražší.
Ubytovaní taky trochu dražší, ale pokud nás bude víc jak 20 dostaneme 50% slevu, což už je slušný.
A celkově mi to přijde na nás trochu moc slušný. :twisted:
Ještě proklepnu dostupnost, ketrá zběžným pohledem přijde trochu komplikovaná.

EDIT: Jsem překvapen.
Z Prahy přímo na místo to jede cca co hodinu a cestovní čas se pohybuje od 2 do 3 hodin. Cena kolísá od 100,- do 130,-
Nedělní cesty zpět již nenabízí tolik možností, ale přece jen postačuje.
Odjezd přímákem do Prahy v 15:45, 16:00, 17:25.

Z Brna už je to horší. Nejede přímý spoj a jede několik málo spojů s jedním (poklidným) přestupem :!:, jinak je to na 3x až 4x.
Odjezd BUSem ze Zvonařky v 13:15, 14:35, 15:30 a 16:30. Doba cestování cca 3 hod. Cena kolem 150,-.
Zpět je to dle očekávání ještě větší bída.
Odjezd ve 14:00 resp. 17:25.

Ze severu Moravy je dostupnost ještě horší a v podstatě veškerá rozumná spojení vedou přes Brno.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Tokkar: tenhle hotel je slušnej, chci relaxační pokoj s vířivou vanou a infrasaunou :-D a mají i fitko, tak tam pojedu
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Tokkar: Osobně jsem si představoval něco trochu jiného :-?, spíše ve stylu Radíkova, ale trochu lepším - tzn menší penzion v přírodě a ne velký hotel uprostřed města (jak píšeš tak je na nás až moc slušný, určitě by jsme si tam nemohli dovolit to co v Radíkově)

EDIT: trochu jsem se mrknul na další pensiony v okolí Brna a tento vůbec nevypadá špatně: http://www.eliot.cz/
Naposledy upravil(a) AlieN dne 15.8.2006 17:38, celkem upraveno 1 x.
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“