6. prostějovský (olomoucký) srázek

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Alien: to rozloučení, respektive neroozloučení mě taky štve, ten vlak vypadal, že bude každou chvíli startovat, i průvodčí už zalezly, tak jsem radši rychle naskočil. A on tam lajdák ještě pár minut postál... :-x
Feed your head
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

javor píše:Alien: to rozloučení, respektive neroozloučení mě taky štve, ten vlak vypadal, že bude každou chvíli startovat, i průvodčí už zalezly, tak jsem radši rychle naskočil. A on tam lajdák ještě pár minut postál... :-x
mi právě čekali že když má vlak odjíždět až za 10 minut tak ještě na chvíli přijdeš za námi na nástupiště :-)

KOFi: Já ve vlaku do Přerova brutálně usínal, ale pak jsem se zakecal s Ajantisem a nějak mě to přešlo :-) (jen mě teď brutálně bolí nohy :-x, a spát půjdu nejdřív v 22:00 :-x )
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Kdybych věděl, že to jede až za 10 minut, tak se stavím. Akorát já bez Ariana vím jen kam, ale ne kdy a odkud. A když on už nahazoval motory... :-)
Feed your head
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

KOFi: Ale copak - snad jsi nešel spát? :lol: já poctivě celý den mýtím spánek - a to jsem měla jenom jedno kafe na nádraží :shock:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

V kolik jste to utli vy? Já za sebe musím říct, že to byla jedna z nejhorších cest vlakem vůbec. Pořád jsem usínal a probouzel se, vlak pískal, bolela mě hlava...chjo. Ale nebýt té mrchy spánku tak šlo o vydařený sraz.

Kofi, chachaři tě zdraví a zvou tě do Ostravy
Tafife, dík za exkurzi ;-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Arian píše:V kolik jste to utli vy?
V nonstopu zhruba o půl šesté, ovšem Vamirii kupodivu nic nejelo a musela počkat až na půl osmou.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

AlieN: To by se ještě dalo, ale domů mi nejelo z Brna nic dříve, než v 11, takže jsem si v Tescu rozečetla Spirálu od Suzukiho, jelikož kdybych si sedla na nádraží, tak usnu. A ještě ke mně do kupé vlezly dvě asi tak desetileté slečny (ošklivé a tlusté), které si nahlas předčítali nějaký CosmoGril, takže se mi tam dost nepříjemně usínalo.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Vampiria: :-? tak to budem muset příšte ty odjezdy trochu víc naplánovat (já vím, to se moc neshoduje s tvou chaotickou povahou, ale je to lepší než se dopravovat takhle zběsile :-D)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Zdravím vás,
chtěl jsem vám s odstupem několika dnů sdělit že jsem si sraz velmi užil a že mi s vámi bylo dobře. Pokud bude možno a budu vítán, rád mezi vás zase přijdu.

Všem vám přeji hezký den.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání“