ICQ, Qip, Miranda a další

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Abych k tomu něco řekl, mě hází QIP daleko závažnější chyby než ICQ. Když se kousne ICQ, stačí ho vypnout a zapnout (alespoň u mě). Když se mi kousne QIP, musím restartovat PC. Občas se stane, že se mi kousne na ICQ ikonka...jsem online, ale ukazuje např. N/A. QIP má u mě zamrzlou ikonku neustále. Vůbec mě QIP nedá najevo, že mi někdo píše, atd. atd. :D ... přemýšlel jsem čím to může být a zjistil jsem to. Může za to můj mentálně zaostalý počítač :evil: :lol:
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Zakat: to bude patrně tím, že nemáš dost ruských předků, protože mě to funguje normálně a bezchybně all the time...
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Kde je ten 7creaturuv zvracející avatar :sick: přírodo - zač mě trestáš - proč ten přechod na QIP nemohl proběhnot jako mávnutím proutku :lol:
Tak na tohle si budu muset zvykat minimálně týden :snooty: ... No dobrá dobrá - tak hrozné to není, ale... mmmm - moment - QIP má hezčí smajlíky :D
Tak to tu aklimatizaci zkrátí na den :mrgreen:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

ICQ zas nejede. Fakt by mě zajímalo, jestli takhle blbne někdo z fora :evil:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Arian píše:ICQ zas nejede. Fakt by mě zajímalo, jestli takhle blbne někdo z fora :evil:
Cože?

Jinak já mám potíž s Mirandou. Nemůžu si povídat s MCZ, neboť pokud mu chci poslat zprávu, tak se Miranda zasekne a kaňec filma. Ostatní lidi mi fungujou O.K.

(MCZ: Neměnil sis třeba nastavení sebe?)
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

jo jo!!! Mě to dělá to samé! Jakmile chci napsat MCZtovi, ICQ se zasekne!!!
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Hromadné umučení MCZta? :)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Alnag
Sigilan
Příspěvky: 512
Registrován: 17.9.2006 9:33
Bydliště: dno Propasti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

MCZ by si měl updatovat Mirandu na poslední zkušební build (tuším verze 0.7.3); poté smazat svůj avatar a nahrál jej znovu... 8-)

Chyba avatarů je odstraněna, ale bohužel jen v pracovních buildech... což znamená, že v současné době lze avatary většiny uživatelů Mirandy nehezky hacknout (a vím o čem mluvím, už se mi to taky stalo).
Obrázek
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Alnag: díky za tip, provedeno ;-)... build 0.7 už mám nainstalovaný delší dobu, ale neměl jsem důvod na něj přecházet.

Omlouvám se za všechny potíže, ale můžu říct, že poslední dobou jsem icq avatara ani jiné nastavení neměnil (čili ten hack, pokud dobře rozumím).

Teď už to sand bude v pohodě.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

ne není, pořád to nejede

EDIT: Ted se mi podařilo dostat na ICQ i když tu MCZ je, jakmile ale já jemu nebo on mě píše, okamžitě mi to mrzne
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Mám nejnovější build, i avatara jsem změnil a pořád to padá. Mj. se avatar ani nezobrazuje, i když ho nastavím, trvá to snad nějakou dobu, než se pošle na server, nebo co?

V každém případě si další účet tvořit nehodlám, pokud se to nespraví, jednoduše se na ten podělaný protokol vykašlu a obejdu se bez něj :evil:...
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Taky se mi Miranda seká, když se otevře chatovací okno s jednou osobou... ale to už jsem tu asi psal.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

MSN jen čeká, až se připojíte 8-) Stačí vám nějaký e-mail (který bude bohužel použit jako uživatelské jméno a tedy veřejně přístupný) a je to.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

osobně se mi nechce přecházet na další protokol kvůli 0 uživatelům, kteří tam na mě budou čekat. Nicméně, není problém díky mirandě používat víc protokolů zaráz, takže ta to dobudoucna jistí... Co se týče sekání tak zatím žádné problémy nemám. Asi bych si zkusil vyčistit profil ;-) ( - či vytvořit uplně nový a do něj vše potřebné naimportovat ), třeba by to pomohlo, pokud to není nějakým pluginem.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

MSN mám. :) I když mám v contact listu jen asi 5 osob. :)

Před chvílí mi ICQ několikrát spadlo s tím, že jsem se s mým číslem připojil z nějakého jiného místa... Doufám, že mi nějaký dareba nezjistil heslo. :-?
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“