Zvláštní předměty, speciální questy atd.

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět

Byli byste raději:

Kdyby se téma zabývalo jen speciálními a skrytýmy questy/předměty/možnostmi (modronská kostka, čepel entropie, No jako tichý král atd.)
22
32%
Aby se téma zabývalo všemi zajímavými questy a možnostmi hry
47
68%
 
Celkem hlasů: 69

Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Ne že bych se nechtěl podělit o tajemství, to ne, ale nevím jestli by měli ostatní hráči stejně silnou vůli jako my a nevyužívali by ten bug při každé hře, což by jim naprosto zkazilo hru.

Vím o čem mluvím kdysi dávno když jsem ještě hrál Doom 2 a neznal jsem cheaty tak mě to přišlo ( tekrát ) jako naprosto skvělá hra a hrál jsem ji pořád.

Pak jsem ale někde zaslechl IDDQD a IDKFA, a rázem ně hra asi po týdnu přestala bavit protože přišla o adrenalin ( strach ze smrti ).

Nechtěl bych aby se něco podobného stalo i ostatním hráčů Planescapu, já už mám nyní silnější vůli a dokážu se ( někdy ) ovládnou a svitek použiju jen jednou, ale nechtěl bych mít na svědomí někoho jiného. :-D
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Já s cheatováním nemám morální problém, takže svitek používám docela bezostyšně. Jen někdy, pokud si chci hru náležitě zpestřit, ho použiju akorát jednou.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

No, v té finální části hry už je to stejně celkem jedno, ne?

Ohledně IDDQD a IDKFA - ty jsem znal snad ve chvíli, kdy jsem D2 začal hrát, ale i tak jsem je nepoužíval :lol: Protože to s nimi nebylo zábavné.

Cheats obecně jsou IMO dobré pouze při zásazích do hry - mody, mapy, zkoušení nových možností... Ale whatever 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Edvin: Co to meleš? :eh: Mohl by sis tyhle stupidní výlevy propříště odpustit? :roll:


Ad svitek - něco podobného je i v BG2, ne? Ale tam se dá i naučit. V PT jsem ho objevila náhodou a použila snad jen jednou. V té době, kdy se k němu člověk dostane, už stejně nějak výrazně nepomůže. 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Vampiria píše:Edvin: Co to meleš? :eh: Mohl by sis tyhle stupidní výlevy propříště odpustit? :roll:


Ad svitek - něco podobného je i v BG2, ne? Ale tam se dá i naučit. V PT jsem ho objevila náhodou a použila snad jen jednou. V té době, kdy se k němu člověk dostane, už stejně nějak výrazně nepomůže. 8-)
Ale ty prstýnky, co dělá, jsou děsně činaný...;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Cesare: Esteticky hodnotné jsou, to jo. :-)
Ale to bych potřeobovala, abych mohla Bezejmennému dát na každý prst jeden prsten. Vypadal by jako rokokový šlechtic. :-D
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Vampiria píše:Cesare: Esteticky hodnotné jsou, to jo. :-)
Ale to bych potřeobovala, abych mohla Bezejmennému dát na každý prst jeden prsten. Vypadal by jako rokokový šlechtic. :-D
Zdá se, že rokokoví šlechtici vypadali poněkud jinak, než jak jsem si je vždycky představovala... :shock: ;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Dobrá:)), řekněmě, že by vypadal jako moje "představa fiktivního rokokového zvrhlíka, šmrncnutá nějakým temnoromantikem." ;-)

Stejně mi v PT (jako ve všech hrách) bylo líto, že prstů sice má moje postava deset, ale prsteny může nosit jen dva.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Vampiria píše:Dobrá:)), řekněmě, že by vypadal jako moje "představa fiktivního rokokového zvrhlíka, šmrncnutá nějakým temnoromantikem." ;-)

Stejně mi v PT (jako ve všech hrách) bylo líto, že prstů sice má moje postava deset, ale prsteny může nosit jen dva.
Jo, to mě taky štve...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria píše:prstů sice má moje postava deset, ale prsteny může nosit jen dva.
Ano, taky bych to ocenil - možnost nosit více prstenů - PG ftw :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatel
Sigilan
Příspěvky: 72
Registrován: 19.12.2005 9:49
Bydliště: Mezi židlí a klavesnicí

Příspěvek od Uživatel »

ziskal jste nekdo "Bell's Shield"?
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

mocný svitek

Příspěvek od Rudax »

Já jsem PT dohrál určitě 10* nebo 11*, žádný takový svitek jsem zatím neobjevil - až si hru zase rozehraju tak se určitě po něm podívám.

co se jiných cenných předmětů týče: dýky pro Annah - v zamčené bedně před místostí v níž se utkláte s Triasem,( Po Triasovi - smozřejmě kouzlo a meč - modronské kostky se nevzdávám - takže jako mág jdu proti stínům s touto zbraní, v ruinách curstu (asi) - potkáte strašně moc silného fienda - určitě zabít - jednou se mi ho podařilo zabít napoprvé jen s použitím jednoho kouzla - běsnění abysu - získáte silný prsten. ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: mocný svitek

Příspěvek od sevencreature »

Rudax píše:v ruinách curstu (asi) - potkáte strašně moc silného fienda - určitě zabít
Možná pro mága může být trochu těžší, pro bojovníka je to jen další cannon fodder :mrgreen:

Uživatel: Ani ne - nějak jsem na to neměl žaludek - Diablo II je v tomhle směru mnohem zábavnější (item runs myslím).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: mocný svitek

Příspěvek od Rudax »

Možná pro mága může být trochu těžší, pro bojovníka je to jen další cannon fodder :mrgreen:

No to bych teda vůbec neřekl, když jsem měl vícečlenou partu - tak jsem musel ty slabší nechat vzadu - zabyl by mi je téměř hned na první zásah, i tak velká spotřeba lektvarů a za mága s partou ještě větší (kvůli partě - nízká úrověň - málo kouzel). Vzpomínám si že když jsem to hrál po prvé - tak jsem ho považoval za nepřemožitelné stvoření.
Jinak mág a jeden společník = pohodička - prostě ho vyřídím zdálky rychlými ale hodně účinnými kouzly: magická střela, kledba roje, mocná střela.

:angel:
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Rudax »

Ajantis píše:... Třeba první setkání s Xachariášem bylo pro mě nezapomenutelné.

Btw nejdřív se o Xachariášovi dozvíte myslím od někoho jiného (Deionarra?) - za Fellem se jde až potom - a je důležité mluvit s ním přes Dak´kona.
Xachariáš :?: :?: :?: O někom takovém slyším poprvé.

Ikdyž můj počet dohrání PT dosahuje dvouciferných hodnot tak jsem zjistil že mi ještě spousta věcí unikla. :shock:
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“