Nejoblíbenější RPG

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Moje nejoblíbenější RPG je...

Baldur's Gate
65
38%
Fallout
17
10%
Gothic
6
4%
Icewind Dale
8
5%
The Elder Scrolls
6
4%
Neverwinter Nights
6
4%
Star Wars: Knights of the Old Republic
1
1%
Planescape: Torment
35
20%
Ultima
2
1%
Wizardry
1
1%
Jina hra z poslednich cca 6ti let... (Fable, Arx Fatalis atd.)
2
1%
Final Fantasy
10
6%
Final Fantasy
8
5%
Might & Magic
4
2%
 
Celkem hlasů: 171

Uživatelský avatar
MickTheMage
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 1.10.2005 14:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MickTheMage »

Tak tu je to jasne, bez rozmyslania citujem svojho oblubeneho cisara, aby to bolo este jasnejsie :) :
"Now, my champion, rest well tonight, for tomorrow you sail for the kingdom of Daggerfall."
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
http://mickthemage.blogspot.com
http://www.kulturakriplu.net
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Já dávám hlas Planescape Torment, to bylo moje první RPG
Kdo to nehrál jako by nežil, jestly někdy zavítáte do Sigilu stav te se na čaj ;-)
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

V hlasování mě sice dost vábily položky typu "Planescape: Torment" nebo "Baldurs Gate", ale stejně jsem se nakonec rozhodl pro "Jiná hra starší 6ti let", neboť ALBION pro mě vždycky bude ČÍSLO JEDNA 8-)
Uživatelský avatar
Grakchus
Sigilan
Příspěvky: 48
Registrován: 18.7.2006 16:12

Příspěvek od Grakchus »

tak moje nej rpg: 1.Fallout 2 ( 1 mě tolik nechytla)
2.Morrowind (bomba)
3.BG 2 ( 1 jsem nehral)
a chystam se na PT
Naposledy upravil(a) Grakchus dne 2.8.2006 9:17, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Albion je taky dost dobrej, jen mě nebavil ten dungeon pohled
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

No, jelikož sem Torment nikdy nehrál (bohužel) tak můj žebříček vapadá takhle:
1)Baldurs Gate
2)The Elder Scrolls
3)Icewin Dale(nedohrál sem, dohraju)
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Castamir
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 24.7.2006 20:08
Bydliště: Socka aréna

Příspěvek od Castamir »

1) Baldur´s gate(hlavne 2)
2) Final Fantasy
3)Icewind dale(tez hlavne 2)
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Trandul píše:No, jelikož sem Torment nikdy nehrál (bohužel) tak můj žebříček vapadá takhle:
1)Baldurs Gate
2)The Elder Scrolls
3)Icewin Dale(nedohrál sem, dohraju)
Ty si nikdy nehrál PT? To musíš co nejdřív napravit bo si pro tebe dojdou tanar'ri!
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

já zatim ještě nehrála Baldru's gate, zničilo se mi cd.:-( Moje top tři by pak vypadala asi takto.
1. Morrowind (ty možnosti)
2. Gotic 2 (jedničku jsem nehrála)
3. Neverwinter nights (líbila se mi tvorba postav a hra mě přivedla k tomu, že jsem si koupila Icewind Dale 1,2 a Baldru's gate 2. Icewind mám ale zatím rozhrané jen nazačátku.
Castamir
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 24.7.2006 20:08
Bydliště: Socka aréna

Příspěvek od Castamir »

konečně vede bg (ale že sem si musel udělat hodně uživatelů.... :-P )
Uživatelský avatar
Calis
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 1.8.2006 18:43
Bydliště: Márnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calis »

Jedině Planescape:Torment a ať koukám jak koukám dosud nevyšlo RPG které by ho překonalo.Originální příběh narozdíl od jiných kde zachraňujete svou rodnou výsku, svou zem či obyvatele svého světa a nebo rovnou celou galaxii že no to má bezejmenný celkem dost na háku ;-) Atmosféra hry by se dala krájet a tu ještě dolaďuje nádherná hudba.Spousta úkolů, spousta NPC a jejich příběhy které nejsou pro hlavní linii důležité a přesto jsou propracované a nádherně vás vtáhnou do světa který vás i po několikátém hraní bude celkem lehko přesvědčovat že jste určitě něco přehlédli že tentokrát projdete tím obloukem a otevřou se dveře za novým dobrodružstvím.A co hlavně miluji na tomhle RPG jsou rozhovory jaké mi žádné jiné RPG ještě nedalo to jestli v rozhovoru uspějete je závislé na vašich vlastnostech co do dialogových možností a do schopnosti přesvědčování a hlavně v neposlední řade i na vaší volbě jak rozhovor povedete, také je krásné že není vždy hned jasné kterou odpověď zvolit k dosažení požadovaného výsledku tudíž si člověk může nad rozhovory krásně lámat hlavinku.A sakra to jsem se nějak rozepsal :oops: no asi je všem jasné že tuhle hru miluji :-P
Hledět příliš do minulosti znamená nehnout se z místa, zabývat se budoucností znamená žít v nejistotě.Přítomnost je to oč tu kráčí a je třeba si vychutnat každý okamžik.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Calis píše:Jedině Planescape:Torment a ať koukám jak koukám dosud nevyšlo RPG které by ho překonalo.Originální příběh narozdíl od jiných kde zachraňujete svou rodnou výsku, svou zem či obyvatele svého světa a nebo rovnou celou galaxii že no to má bezejmenný celkem dost na háku ;-) Atmosféra hry by se dala krájet a tu ještě dolaďuje nádherná hudba.Spousta úkolů, spousta NPC a jejich příběhy které nejsou pro hlavní linii důležité a přesto jsou propracované a nádherně vás vtáhnou do světa který vás i po několikátém hraní bude celkem lehko přesvědčovat že jste určitě něco přehlédli že tentokrát projdete tím obloukem a otevřou se dveře za novým dobrodružstvím.A co hlavně miluji na tomhle RPG jsou rozhovory jaké mi žádné jiné RPG ještě nedalo to jestli v rozhovoru uspějete je závislé na vašich vlastnostech co do dialogových možností a do schopnosti přesvědčování a hlavně v neposlední řade i na vaší volbě jak rozhovor povedete, také je krásné že není vždy hned jasné kterou odpověď zvolit k dosažení požadovaného výsledku tudíž si člověk může nad rozhovory krásně lámat hlavinku.A sakra to jsem se nějak rozepsal :oops: no asi je všem jasné že tuhle hru miluji :-P
Absolutní souhlas - miluju Fallouty, zbožňuju Baldur's Gate... Ale žádná hra mě nevtáhla tolik, jako Planescape: Torment.
Pořád doufám, že v té hromadě klasik, které jsem zatím nehrála, se najde něco, co mi Torment nějak výrazněji připomene...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

1) Planescape: Torment
2) Fallout
3) Baldur's Gate

(2. a 3. místo neznačí celou sérii)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Idaho píše:
Trandul píše:No, jelikož sem Torment nikdy nehrál (bohužel) tak můj žebříček vapadá takhle:
1)Baldurs Gate
2)The Elder Scrolls
3)Icewin Dale(nedohrál sem, dohraju)
Ty si nikdy nehrál PT? To musíš co nejdřív napravit bo si pro tebe dojdou tanar'ri!
Už půl roku se snažim donutit AlmSiViho aby přemluvil jednoho jeho kamráda a pučil mu Plane Scape.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

1.) BG2 (jednotku som nehral)
2.) MM (7,9,8)-zoradene podla oblubenosti dielov(teraz sa chystam na MM6)

S tych co som (bohuzial) nehral koli slabemu PC a vyzeraju veeelmi lakavo
TES(a nielen Oblivion)
KotOR
PT(nemozem zohnat)
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“