BG Trilogy

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Elfoid Zkuřba
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 8.3.2008 0:01

Re: BG Trilogy

Příspěvek od Elfoid Zkuřba »

Tak jsem se po xy letech vrátil k BG a chtěl si to dát pěkně komplet, takže jsem si nainstaloval čisté BGT bez dalších modů, neinstaloval jsem ani češtinu. Všechno jelo pěkně, ale teď se mi stalo, že jsem prolezl doly a po cestě zpátky do Naskelu náhodně pobral pár krunýřů z ankeghů - chtěl jsme je jít střelit týpkovi do Beregostu a z jedné si nechat udělat zbroj... problém je že mi teď už vůbec nevyskakuje "ankeghí" dialog a nechce od mě nic koupit, ale ani mi nechce udělat zbroj. Přitom jsem mu už na začátku hry jeden krunýř prodal. Nestalo se vám někomu něco podobnýho? Nijak zvlášť to nevadí, ale trochu mě to zamrzelo, obzvlášť když doteď mi to fachalo krásně bez bugů...

Ještě doplním podle toho co se mi podařilo googlit a co by možná mohlo způsobovat nějakej konflikt:
- krunýře by neměly být starší než 10 dní. Minimálně jeden z nich mám určitě "čerstvej"
- na poli v Naskelu jsem sebral ze "stromku" volně loženej ankegh plate mail

Nebráním se jakýmukoliv tipu, klidně pokud to jde nějak přes konzoli vyvolat ten dialog, tak bych to použil, ale nevím jak.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Elfoid Zkuřba: Jakmile kováři krunýř prodáš, výrobu brnění ti již nenabídne. A krunýře přestane vykupovat po 10 dnech od první nabídky.

Z návodu Dana Simonse:
You can only sell shells once! After that you can't even get him to make you an armor! Sell the shells one at a time (by dropping the others) to get 500GP each. You can even go back and get some more but Thunderhammer will stop buying shells and refuse to make the armor 10 days after he first offered to buy the shells or as soon as you get him to make the armor. (info from Duncan Clay)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Elfoid Zkuřba
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 8.3.2008 0:01

Re: BG Trilogy

Příspěvek od Elfoid Zkuřba »

Yenn: Aha, díky za info.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“