Counter Strike

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

MCZ píše:Steyr Aug se mi nikdy moc nelíbil (stejně jako AK47 :-? ), ta teroristická (SG + nějaká čísla) je však super
Taky jsem AKčko nějak neměl rád - ale teď už jsem si ho zamiloval - skvělý zvuk (není nad suché zaťukání) i design. Dobrý na blízko a na dálkové headshoty :twisted:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Nj, s AKckem je potreba umet, neni tak jednoduche na zvladnuti jako M4 :).
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

necrotising_ píše:Nj, s AKckem je potreba umet, neni tak jednoduche na zvladnuti jako M4 :).
??? :shock: Myslím, že právě s AK dá haluzácky headshot každý blbec, proto tu zbraň (alespoň v CS) nemám rád ...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

MCZ: AK 47 je pro mě nejlepší zbraň v CS (nemám rád snipery :wink:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Já neměl AK nikdy moc v oblibě, v CS kvůli těm docela častým "náhodným" headshotům.
A málem bych zapoměl, že v CS jsem si oblíbil i AWP 8-) , taková pistolka no :-D .
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

MCZ: Hehe, "náhodné" headshoty se mi nějak nestávaly... Spíš mi vadily "leg"shoty právě s AWP :-x :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

No jo, když má někdo srdce v chodidle ;-) .
Pravda akle je, že AWP byla občas brutálně silná, jednou se mi stala decal zajímavé věc - hráli jsme cs_militia a jako TF jsme sniperovali z okne baráku, jenže tři se k nám dostali a my měli jen pistolky a sniperovky na dálku, nevypadalo to pro nás dobře. Zaklekl jsem do rohu za gauč, z druhé strany vyšli postupně tři CT, padly tři rány snad bez pohnutí kurzorem a já měl tři fragy ;-) .
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

cs mise sukcz - pce za Tcka to je jen camperina... Long live De_Dust2
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

sevencreature píše:MCZ: AK 47 je pro mě nejlepší zbraň v CS (nemám rád snipery :wink:).
Ano, skvela zbran, tiez moja oblubena. A ak sa s nou nauci strielat, tak uz ani tie headshoty nebudu nahodne. :-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

MCZ píše:No jo, když má někdo srdce v chodidle ;-) .
Pravda akle je, že AWP byla občas brutálně silná, jednou se mi stala decal zajímavé věc - hráli jsme cs_militia a jako TF jsme sniperovali z okne baráku, jenže tři se k nám dostali a my měli jen pistolky a sniperovky na dálku, nevypadalo to pro nás dobře. Zaklekl jsem do rohu za gauč, z druhé strany vyšli postupně tři CT, padly tři rány snad bez pohnutí kurzorem a já měl tři fragy ;-) .
Pche. Já v jedné mapě s awp zastřelil 7 z 8 nepřátel. :-D A snad jen jedna rána šla vedle.
Dodnes sice nevím, jak se mi to povedlo, ale to nechme být... ;-)

P.S. Po tomhle zážitku jsem awp prakticky přestal používat. Je to lamerská zbraň. A s kalachem neexistuje náhodný zásah. S tím buď umíš střílet nebo neumíš. M4 je něco jiného. S tím se trefí i úplný začátečník. Stačí mířit na hruď . A jelikož táhne na horu, tak se dostane i na tu hlavičku. 8-)
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

2jab: m4a1 tahne nahoru MNOHEM min nez kalach... - kalachem si vzdy miri na koule...
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Black: Já AK mířím většinou na hlavu... :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Black píše:2jab: m4a1 tahne nahoru MNOHEM min nez kalach... - kalachem si vzdy miri na koule...
Enemže s m4 se takhle trefíš i při kratší dávce. Kdežto z kalachu nemá smysl vystřelit najednou víc jak dva náboje. A nejlepší je samozřejmě rovnou mířit na hlavu.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Ja s AK bezne na kratsi vzdalenosti uspesne 'sprejuju' ;-) . Staci presne vedet, jak vysoko to kope.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

necro: No pokud máš AK a držíš spoušť delší dobu, tak jediné čeho dosáhneš je to, že netrefíš nic - jinak řečeno seš mrtvej.
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 6.10.2005 22:00, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“