Counter Strike

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Fryn
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 3.10.2005 8:46
Bydliště: pořád někde blízko severu

Příspěvek od Fryn »

AKčko je v CS skvělá zbraň, sice mi u ní chybí tlumič, ale nemůžu mít vždycky všechno že :lol: . Jinak víte co za náboje používá AWP ? Tahle věcička vám v klidu může urvat i nohu, takže docela chápu ty killshoty do nohy, ale to nic nemění na tom, že AWP beru jako zbraň pro lamery a hraju hlavně na servrech kde je zakázané její použití.
Člověk se na jistém fóru neukáže asi jen tak přes půl roku a najednou je tu nové fórum, ale se starými lidmi :).
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Fryn píše:AKčko je v CS skvělá zbraň, sice mi u ní chybí tlumič, ale nemůžu mít vždycky všechno že :lol: . Jinak víte co za náboje používá AWP ? Tahle věcička vám v klidu může urvat i nohu, takže docela chápu ty killshoty do nohy, ale to nic nemění na tom, že AWP beru jako zbraň pro lamery a hraju hlavně na servrech kde je zakázané její použití.
Ona je ještě lepší ta snajpka, kterou mají jen teroristé. Anžto je taky dost silná (a o hodně tižší) a můžeš střilet častěji. ;-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

necrotising_ píše:Jo, treba s tema, co jsem vypsal. Samozrejme jsou lepsi nez ja, pohybuji/pohybovali se v progamingu. Ale trosku jsem si jeste docela nedavno daval :P.
Nejlepší proti kterým jsem hrál byli tuším Fear Factory. Týká se to samozřejmě Day of Defeat. Pokud byl jejich team na jedné straně, tak jsem byl prakticky bez šance. Naprosto dokonale se kryli a co výstřel to zásah.
Jináč proti "normálním" týmům mi to celkem šlo. ;-)
Uživatelský avatar
Fryn
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 3.10.2005 8:46
Bydliště: pořád někde blízko severu

Příspěvek od Fryn »

Jab píše:Ona je ještě lepší ta snajpka, kterou mají jen teroristé. Anžto je taky dost silná (a o hodně tižší) a můžeš střilet častěji. ;-)
Jo tahle je dobrá, ale její používání ještě beru, přece jen ne každý výstřel je téměř jistá smrt a nablízko její uživatele většinou v klidu elimunuji :-) .
Člověk se na jistém fóru neukáže asi jen tak přes půl roku a najednou je tu nové fórum, ale se starými lidmi :).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: Steyr Scout je docela zajímavá zbraň - musíš dávat headshoty, abys zabil (minimálně v kevlaru), ale stojí za vyzkoušení a (podle mě teda) není až tak jednoduché ji používat.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

2jab: jde o to ze s kalachem kdyz miris na hlavu mas jedinou ranu - mirena, na koule pokud strilis fullauto... ne ze bych byl primo odbornik na CS to si fakt netorufnu rici ale "uci" me kamos co hraje za bit-tech...
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

AK bylo pro mě dlouho hnus... Do tý doby co sem si stáh novej skin...:D Jinak když hraju(a jako že moc nehraju) tak pokud možno se Steyrem nebo jeho teroristickou obdobou... A když vidim někoho s AWP tak bych mu to nejradši hodil do kanálu, nesnášim...:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

2wendee: co mas proti AWP? dyt je to uplne husta vec... :) (bohuzel v novejsich verzich je prodleva mezi prehazovanim zbrani cicili takze ze nejde to oblibene kombo s pistolkou... :P )
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

4 Black:Dyť je to silný jako prase, tě někdo střelí do prstu u nohy a zařveš...:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Scout forever. Když s ní umíte dávat headky a pohybujete se po mapě, tak je prostě k nezaplacení.
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

scout je podle myho horsi - pce ten neslysis... - a s awp to prave do nohy boli "nejmin" - prezijes... :P
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

Já rád secondarky...v CS 1.6 nejradši hraju za flojdy a dám buď 1-3(compact), ale hlavně 1-5(jak jen se jmenuje??) :lol:
Jak je v jedné sqjelé písničce...když headshot, tak headshot.
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
Slayer
Sigilan
Příspěvky: 105
Registrován: 26.10.2005 23:37
Bydliště: Metropole Slezska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slayer »

Jj,CSko rulez.Hraju to už od 1.0,ale nejsem v tom zrovna skilled.Párkrát jsem byl v nějákým lepším klanu a jednou jsem si dokonce založil svůj vlastní,ale v tý době jsem to ještě uměl dobře.Pak jsem si dal tak půl roku přestávku a teď to hraju jako lama! :lol: Každopádně mám doma Origo Steam,takže valim 1.6 po netu a myslim,že nebudu sám.Zná někdo třeba server iii.itx.cz nebo ipex?Podle mě jsou iii nejlepší český public na CS.
Ten, kdo ví, nemluví,
kdo mluví, neví.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“