Stránka 1 z 3

Napsal: 6.10.2005 16:54
od sevencreature
MCZ píše:Steyr Aug se mi nikdy moc nelíbil (stejně jako AK47 :-? ), ta teroristická (SG + nějaká čísla) je však super
Taky jsem AKčko nějak neměl rád - ale teď už jsem si ho zamiloval - skvělý zvuk (není nad suché zaťukání) i design. Dobrý na blízko a na dálkové headshoty :twisted:

Napsal: 6.10.2005 17:19
od necrotising_
Nj, s AKckem je potreba umet, neni tak jednoduche na zvladnuti jako M4 :).

Napsal: 6.10.2005 17:23
od MCZ
necrotising_ píše:Nj, s AKckem je potreba umet, neni tak jednoduche na zvladnuti jako M4 :).
??? :shock: Myslím, že právě s AK dá haluzácky headshot každý blbec, proto tu zbraň (alespoň v CS) nemám rád ...

Napsal: 6.10.2005 17:31
od sevencreature
MCZ: AK 47 je pro mě nejlepší zbraň v CS (nemám rád snipery :wink:).

Napsal: 6.10.2005 17:47
od MCZ
Já neměl AK nikdy moc v oblibě, v CS kvůli těm docela častým "náhodným" headshotům.
A málem bych zapoměl, že v CS jsem si oblíbil i AWP 8-) , taková pistolka no :-D .

Napsal: 6.10.2005 17:51
od sevencreature
MCZ: Hehe, "náhodné" headshoty se mi nějak nestávaly... Spíš mi vadily "leg"shoty právě s AWP :-x :lol:

Napsal: 6.10.2005 17:57
od MCZ
No jo, když má někdo srdce v chodidle ;-) .
Pravda akle je, že AWP byla občas brutálně silná, jednou se mi stala decal zajímavé věc - hráli jsme cs_militia a jako TF jsme sniperovali z okne baráku, jenže tři se k nám dostali a my měli jen pistolky a sniperovky na dálku, nevypadalo to pro nás dobře. Zaklekl jsem do rohu za gauč, z druhé strany vyšli postupně tři CT, padly tři rány snad bez pohnutí kurzorem a já měl tři fragy ;-) .

Napsal: 6.10.2005 18:10
od Black
cs mise sukcz - pce za Tcka to je jen camperina... Long live De_Dust2

Napsal: 6.10.2005 18:20
od Arthalion
sevencreature píše:MCZ: AK 47 je pro mě nejlepší zbraň v CS (nemám rád snipery :wink:).
Ano, skvela zbran, tiez moja oblubena. A ak sa s nou nauci strielat, tak uz ani tie headshoty nebudu nahodne. :-)

Napsal: 6.10.2005 21:23
od Jab
MCZ píše:No jo, když má někdo srdce v chodidle ;-) .
Pravda akle je, že AWP byla občas brutálně silná, jednou se mi stala decal zajímavé věc - hráli jsme cs_militia a jako TF jsme sniperovali z okne baráku, jenže tři se k nám dostali a my měli jen pistolky a sniperovky na dálku, nevypadalo to pro nás dobře. Zaklekl jsem do rohu za gauč, z druhé strany vyšli postupně tři CT, padly tři rány snad bez pohnutí kurzorem a já měl tři fragy ;-) .
Pche. Já v jedné mapě s awp zastřelil 7 z 8 nepřátel. :-D A snad jen jedna rána šla vedle.
Dodnes sice nevím, jak se mi to povedlo, ale to nechme být... ;-)

P.S. Po tomhle zážitku jsem awp prakticky přestal používat. Je to lamerská zbraň. A s kalachem neexistuje náhodný zásah. S tím buď umíš střílet nebo neumíš. M4 je něco jiného. S tím se trefí i úplný začátečník. Stačí mířit na hruď . A jelikož táhne na horu, tak se dostane i na tu hlavičku. 8-)

Napsal: 6.10.2005 21:29
od Black
2jab: m4a1 tahne nahoru MNOHEM min nez kalach... - kalachem si vzdy miri na koule...

Napsal: 6.10.2005 21:40
od sevencreature
Black: Já AK mířím většinou na hlavu... :wink:

Napsal: 6.10.2005 21:49
od Jab
Black píše:2jab: m4a1 tahne nahoru MNOHEM min nez kalach... - kalachem si vzdy miri na koule...
Enemže s m4 se takhle trefíš i při kratší dávce. Kdežto z kalachu nemá smysl vystřelit najednou víc jak dva náboje. A nejlepší je samozřejmě rovnou mířit na hlavu.

Napsal: 6.10.2005 21:55
od necrotising_
Ja s AK bezne na kratsi vzdalenosti uspesne 'sprejuju' ;-) . Staci presne vedet, jak vysoko to kope.

Napsal: 6.10.2005 21:57
od sevencreature
necro: No pokud máš AK a držíš spoušť delší dobu, tak jediné čeho dosáhneš je to, že netrefíš nic - jinak řečeno seš mrtvej.