Hry kterým se vyhnout

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Hry kterým se vyhnout

Příspěvek od Frosty »

MCZ píše:I of the Dragon by mohla být zajímavá hra
Mohla avšak po cca 15i hodinách hraní mohu myslím zodpovědně říci, že není :-? (tedy pokud jsem to nezapíchl těsně před nějakým skutečně úchvatným herním zvratem)
Pokud jste někdo někdy hrál Gunmetal, tak Dračí oko je ještě méně zábavné. (a k tomu ještě húře ovladatelné)
Drak a pár dalších věcí (např. efekty kouzel, menu atd.) je pravda celkem dobře uděláno, ale to je asi tak vše. Na ovládání jsem si sice po nějaké době zvyknul, ale systém zaměřování - děs a hrůza. Drak navíc ani nemůže 'couvat', do větších výšek stoupá jen když má před sebou nějakou překážku... škoda slov.
Nehledě na to, že již po pár hodinách je hra tak stereotypní až to bolí.

Takže pokud rádi króóužíte a ničíte či raději ničíte a pak kroužíte, nebo pro změnu ničíte to co jste již jednou zničili aby jste opět mohli kroužit, máte rádi draky, nebo si poptrpíte na hromady expů a lvlů získaných po hodinách kroužení a ničení - pak je tato hra určena přímo pro vás :-P

Vy ostatní se jí můžete s klidem na duši vyhnout 8-)

P.S. možná je to trochu sviňárna takhle setřít hru bez toho aniž bych jí dohrál, ale tak nějak pochybuji, že by se tam něco v těch 5i následujících mapách změnilo :-?

EDIT: Vanda - já jsem taktéž skončil v té mapě, kde jsem si měl hrát na Hana Sola :lol:
Naposledy upravil(a) Frosty dne 31.7.2006 2:24, celkem upraveno 1 x.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

V následujících pěti mapách se nic zvláštního nezměnilo. Jediná velmi nepříjemná změna byla hrát chvíli za člověka. U toho jsem skončila. Jinak ve hře opravdu jde o to, ničit a ničit a bránit a bránit. Drak je moc pěkný a i mě ta hra docela bavila. Nicméně škoda, že tenhle nápad nenabrat větších rozměrů.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Spell of Gold. Vypadalo to jako celkem slušná strategie s nějakými prvky diabla, jenže tomu není tak úplně...
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Red
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 16.5.2006 13:21

Příspěvek od Red »

No spíš napíšu 2 rozčarování:
Neverwinter Nights
Sensible Soccer 2006
Ať žije BG a PT!
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

S Neverwinter Nights mohu jen souhlasit.

Half-life - Všemi opěvovaná hra, jež mě nezaujala ani po několika hodinách hraní. Holt asi nejsem typ na akční hry. Po čase jsem si uvědomil, že není důvod ji hrát dále, není se na co těšit... Příběhem možná Half-Life překonával jiné akční hry, ale na mě to bylo i tak málo. Nejdůležitější však je, že mě nechytla atmosféra.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Half-Life 2 :-P
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Na Halfa mi nešahej.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Jab: Pokud to chápu správně, tak tohle je thread o hrách, kterým je dobrý se vyhnout a ne o hrách, který se mi nelíbí. Pokud je half-life, jak sám píšeš, všemi opěvovaná hra, tak je to kapánek mimo mísu, ne?
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Hamster píše:Jab: Pokud to chápu správně, tak tohle je thread o hrách, kterým je dobrý se vyhnout a ne o hrách, který se mi nelíbí. Pokud je half-life, jak sám píšeš, všemi opěvovaná hra, tak je to kapánek mimo mísu, ne?
Ne. :-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Jab píše:
Hamster píše:Jab: Pokud to chápu správně, tak tohle je thread o hrách, kterým je dobrý se vyhnout a ne o hrách, který se mi nelíbí. Pokud je half-life, jak sám píšeš, všemi opěvovaná hra, tak je to kapánek mimo mísu, ne?
Ne. :-)
IMHO Ano :-P

Jsou hry které se někomu líbí a někomu nelíbí, a pak jsou hry které jsou prostě špatné. Posouzení tohoto je ovšem poněkud složité protože pohled každého na nějakou hru je těžce individuální, záleží pak jen na soudnosti autora jestli hra kterou sem chce napsat je opravdu špatná, a nebo jen kontroverzní.
(btw. znám několik lidí, kteří by odpřísáhli že BG a PST jsou ty největší šity pod sluncem ;-))
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

AlieN: Už se tady soudilo I of the Dragon a Neverwinter Nights. Sám posuď, do jaké míry měly tyhle hry špatné hodnocení. Pročež bych řekl, že jsem "v tématu" o mnoho více než ty s Hamsterem. 8-)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

AlieN píše:..znám několik lidí, kteří by odpřísáhli že BG a PST jsou ty největší šity pod sluncem
...já zase několik, kteří by přesný opak tvrdili např. o Postalu 2. A já mám zase docela rád NWN, kterým bych se měl podle někoho zde vyhnout. Jak pak chceš soudně určit, která hra je "opravdu špatná" a která "opravdu dobrá", když se na žádném názoru všichni neshodnou?
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

To nebyla narážka jen na Half Life, NWN sice nepovažuji za genialitu, ale ani za propadák. (I of the Dragon jsem nehrál, pokud vím tak hodnocený je spíš průměrně a nijak zvlášť mě neláká)


S tvým přístupem můžeme tanhle thread zabalit, protože jinak se v něm dříve či později oběví úplně všechny hry. ;-)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

V Levelu dostalo The I of the dragon 80% a dost si jej tam pochvalují. Na BW nebo Tiscali nedopadlo o mnoho hůř. To jsou výrazně nadprůměrná hodnocení.

Co jiného chceš do tohohle tématu psát, než subjektivní názory na to, kterým hrám se vyhnout? Pochopitelně se tu dřív nebo později může objevit všechno, protože má každý jiný vkus. Když chceš tento thread zabalit, pak totéž můžeš udělat se všemi ostatními, kde jsou stěžejními názory Sigilanů.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Ajantis napísal: " V Levelu dostalo The I of the dragon 80% a dost si jej tam pochvalují. Na BW nebo Tiscali nedopadlo o mnoho hůř. To jsou výrazně nadprůměrná hodnocení."

Opravte ma, prosím, ak sa mýlim. Nevyšiel náhodou I of the dragon na coveri Levelu?
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“