1. Militantní sraz Sigilu

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Kde?

Jihlava
5
63%
Heřmanův Městec
2
25%
Jinde /kde napište do tématu/
1
13%
 
Celkem hlasů: 8

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jihlava by byla super. V tom případě bych se asi zúčastnil taky :-)

Navíc na výběr je opravdu velké množství podniků a vlakové spojení je bezproblémové.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

7c - ale heldáme podnik na "konferenci", ne hospodu pro kaliče, navíc vlakové spojení do Iglau je otřesné, stejně jako kamkoliv jinam:( naštěstí tam jezdí busy...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

7c: Bylo by možno tě v případě Jihlavy využít jako spojku, organizátora?

drake: Dostavil by ses taky?
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Pokud by se Jihlava jevila jako rozumné řešení mám tam dobrý kontakt-pracovní, který dokážu pro zajištění zázemí přetavit, Navíc je tam zajímavé podzemí, krásná vyhlídková kostelní věž a nějaký hrad tam najdu taky, kdybych ho měl vykopat jako archeologický nález.

Ale zatím je to pracovní, hledejme dál. Mě by se líbil i Heřmanův Městec-jezdíval jsem tam pro letecký speciální materiál-provozní kapaliny pro helikoptéry. Bylo by to jako návrat domů.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Mě je to úplně jedno kam se poejde, ale nerad bych abych musel strávit více jak 3 hodiny v autě.

Geralt - super nápad - ale moje znalosti nejsou tak zajímavé anbych si dovolil něco takového sestavit :)
No možná speciální jednotky, nebo invaze do Grenady a další efektivní případy naszaení zvlášntích jednotek.

2. PISS je pro mě zcela mimo, neb ve stejném daut je RPG Fórum Con.

EDIT:
1. Upravil jsem první příspěvek
2. Přidal jsme halsování

Jinak jsme hlasoval pro Jihlavu, ale je mi to jedno, jedno je 115 km od Prahy, druhé 127.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Podobně jako Dalcor, vcelku mi je to jedno - da-li se tam dopravit v rozumném čase a spojení. Záleží i na možnosti přespání. Jakožto bývalý skaut jsem zvyklý spát ledaskde, ale pokud to není bezpodmínečně nutné, nerad bych se k tomu uchyloval 8-) . Zatím nehlasuji, musím si zjistit dopravní dostupnost.

Ad téma - Kurský oblouk byl pouzen nápad, raději bych volil Ardeny - "Bitva o výběžek/ Wacht am Rhein". Mohl bys to, Dalcore, kdyžtak přepsat? Díky. "Přednáška" nemusí být kdovíjak náročná - stačí zákl. obeznámení, neboť nikdo neví vše a můžeme si takto společně doplnit mezery ve vzdělání a ještě se u toho dobře pobavit. :-D
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Upraveno!

Jinak tady ti snad budu moci oponovat, operaci KG peiper a Brigády 150 mám trochu načtenou!
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Dalcor: díky. To je dobře :-) Aspoň mě budeš moci doplňovat a donutíš mě tím si to pořádně nastudovat, abych nebyl za úplného nedouka :-D
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vallun píše:7c - ale heldáme podnik na "konferenci", ne hospodu pro kaliče, navíc vlakové spojení do Iglau je otřesné, stejně jako kamkoliv jinam:( naštěstí tam jezdí busy...
Je mi to jasné. Řekněme, že výběr podniků je tam velmi, velmi rozsáhlý :mrgreen:

Busy jsou v pohodě. Vlaky jsem zmiňoval především proto, že to je obvykle levnější řešení - a to nejen v létě a pro mladší 26 let. Stačí koupit jízdenku se zpatečním "příznakem" a obvykle je to levnější než 2 cesty autobusem.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Dalcore,
zatím to vypadá na Jihlavu, Já lidi ze svého okolí svezu ssebou-kapacita je 5 míst. Vzhledem k tomu že jsi celou akci rozběhl, budu Tě považovat pracovně za organizátora. Rakousko Uherskou armádu připravím zodpovědně a připravím i něco navíc.

Bylo by dobře vědět jak zajistíme prostory-mám využít svůj kontakt v Jihlavě a připravit jednu či dvě varianty?

Vidíš to jako jednodenní akci či delší-jd o náklady, jsou mezi námi i studnti ati mají do kapsy hlouběji než my co si vyděláváme. Promysli to a dej vědět. Jnak jsem na militari hodil další část tanků ale hlavně, Gerald vypracoval skvělé hodnocení typů trakcí bojových vozidel-je to naprostá šupa. Tak si to až přijde na to čas přečti a my se oba těšíme na Tvůj názor.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Neferit SR. Vzhledem ke svému pracovně fantsknímu vytížení si nedovolím dělat organizíátora.

Já bych to viděl jako akci ze soboty na neděli, případně Pá odpoledne - Ne ráno.

Chtělo by to opravdu již zajistit ubytování - ale je potřeba vědět pro kolik lidí.

Prosím hlaste se jmenovitě kdo tedy 100% pojede, začnu dělat seznam a pod.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

preferuji variantu sobota-neděle...:)

pokud bude alespoň trochu možný termín, pojedu!:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

já tedy 100% pojedu, když máme tu Jihlavu a termín je mi celkem volný
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Rád se zúčastním. Jediný nevyhovující termín o kterém vím je dopoledne v neděli 17. 9. Vlastně celý den.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Mám pro vás všechny asi dobrou zprávu. 18.8.2006 jedu pracovně do Jihlavy.Budu mít asi tak dvě hodiny čas-zadaříli se provedu první zjištění na místě. Budu hledat salonek,malý sál pro cca 15 lidí. A prověřím i možnosti ubytování, na termín poslední dekáda září. Do té doby prosím o totéž o co Dalcor-kdo pojede 23. až 24.9. 2006 pokud tento termín vyhovuje na sraz do Jihlavy, napište nám to-ať víme co máme dělat. Samozřejmě prověřím i týden před i týden po. Takže , prosím pište.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání“