Hudba: Metal

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

yooo ghost love score, to je nareeeeez :twisted: idem skusit ten tenth man down a end of all hope,ze o com to je, a ale asi sa mi to bude pacit :-D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Hele dotaz, jedete někdo na Meta universe na Slovensko ?
http://www.bsp.nfo.sk
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Tak metal už asi půl roku je můj primární hudební styl, konkrétně power metal, Blind Guardian, Rhapsody, DragonForce(power-speed), Nightwish... Teťka taky AlmSiVi sehnal nějaký dvě nový, tak čekám až mi je vysmaží. Jinak nepowermetal poslouchám jenom pár, Apocalypticu(instrumental), DarkThrone(black), Lordi(Heavy), Metallica(Heavy).

Jednou se mi stalo, že sem někde uslyšel zvuk motorovky a bliklo mi hlavou "Hmm, to je docela dobrý, počkat, to neni hudba." :lol:
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Desperado
Sigilan
Příspěvky: 19
Registrován: 2.8.2007 14:36

Příspěvek od Desperado »

Blind Guardian, Gamma Ray, Sonata Arctica, In flames (jen starší alba), Edguy, Helloween, Stratovarius, Hammerfall, Bathory, Dragonforce, Iron Maiden, Skyclad, Slayer, Manowar, Judas Priest, Megadeath, Children of Bodom, Norther, Absint dream, Fimóza :-D ... a dál a dál

vyžívám se především v power, speed, heavy, proggresive, trash a místy i death, melody-death metalu... ač by se mohlo zdát, že jsem zplesnivělý metalista není tomu tak, mám především rád i hardrock, český punkrock, folk, jazz na uklidnění atd. ... jsem takový všehochuť posluchač ;-)
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

desperado je hawskeye! prekukol som ho, podla skjupin, avataru a hudby a avataru! mno a hudbu pocuva dobru, mna tiez nakecal na tie kapely aspon na cast z nich... ale verny ostavam LP , hip hopu a alternatu a punku a metalu a alkoholu... eh teda rocku
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
segy
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 13.9.2007 12:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od segy »

moje metalove top jsou . Blind Guardian , HammerFall , Sonata Arctica , Rhapsody , Epica a tez si poslechnu i Ensiferum , Dreamtale a Timeless Miracle
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

hmm na skolskom vylete mi obcas pustil kamarat, hmm ako sa to len... temptation? tak nejak... dobre to bolo... take nieco ako sonata arctica(tiez dobre) alebo nightwish...

ad nightwish, hmm... album faster harder, sa mi neloobi :-D skor som an wishmaster, once, atd :twisted: :-P
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
stavca
Sigilan
Příspěvky: 23
Registrován: 16.9.2006 11:05
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stavca »

tu dobu heavy, power a speed metalu už mám naštestí za sebou .) ... oblíbené kapely: Moonspell (taková moje srdcovka, která mi vydržela ještě z dřívějška), Opeth, Ayreon, Dream Theater, Dark Tranquillity ... btw. tady ty "latex boys" Hammerfall, Stratovarius a podobné kýčovitosti už nemůžu ani slyšet...
Naposledy upravil(a) stavca dne 9.11.2007 22:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

stavca píše:btw. tady ti "latex boys" Hammerfall, Stratovarius a podobné kýčovitosti už nemůžu ani slyšet...
Zapomněl si na latex boys ze všech největších, Manowar... :lol:
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

AlmSiVi píše:
stavca píše:btw. tady ti "latex boys" Hammerfall, Stratovarius a podobné kýčovitosti už nemůžu ani slyšet...
Zapomněl si na latex boys ze všech největších, Manowar... :lol:
Ti mají mnoho hajlovacích písní, velmi se mi líbí.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“