Harmonia ako umenie?

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Arthalion píše: Ale je to vlastne vsetko fuk, pretoze mna ine nazory nezaujimaju. 8-)
Tím myslíš jiné názory na tvoji tvorbu, či jiné názory obecně, či to snad byl ironický podotek nějakým způsobem se vztahující k průběhu diskuse v tomhle threadu?
Mateš mě, čeče.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Cesare píše:
Arthalion píše: Ale je to vlastne vsetko fuk, pretoze mna ine nazory nezaujimaju. 8-)
Tím myslíš jiné názory na tvoji tvorbu, či jiné názory obecně, či to snad byl ironický podotek nějakým způsobem se vztahující k průběhu diskuse v tomhle threadu?
Mateš mě, čeče.
Cesare, maties ma. Hmm, neviem... Mozno som kedysi aj nejake nazory vnimal, ale ostatni ma presvedcili, ze bude zrejme lepsie byt nalestenym balonom.
Ono to bolo ironicke, ale obavam sa, ze uz ani nebude inaksie.
MCZetovi by som odporucil, aby mi dal BAN. Aspon sa mi zivot predlzi. Nejde o nic hystericke, stratil som chut.

MCZ?
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

P.S. Mně se Tvá díla Arthalione opravdu nelíbí. Ale normálně bych ti to nepsal. Jenže vzhledem k tomu, jakým stylem diskutuješ, mi přišlo vhodné, abych laickým okem upozornil na Tvé vlastní nedostatky.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Jab píše:P.S. Mně se Tvá díla Arthalione opravdu nelíbí. Ale normálně bych ti to nepsal. Jenže vzhledem k tomu, jakým stylem diskutuješ, mi přišlo vhodné, abych laickým okem upozornil na Tvé vlastní nedostatky.
Mna nezaujimaju taketo narazky Jab. Nie v takom style. O tom co robim si mozes mysliet co chces a nemam samozrejme nic proti tomu, ked povies, ze sa Ti moje veci nepacia. Ale rozhodne nie takym sposobom.
A ked sa Ti nieco nepaci na mojich tvrdeniach, tak ich vyvrat, ale presvedcivo a s urovnou prosim.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Arthalion píše:Ja sa preboha nepotrebujem exhibovat na niecom takom ako je dost vseobecne forum Sigil. To ake temy tu zakladam nerobim pre svoju osobu (premyslate na takej nizkej urovni?), robim ro pre diskusiu, ktora by mohla byt teoreticky zaujimava.
Zajímavá? A v čem prosím tě..? Tvé příspěvky (co se umění týče) jsou téměř jeden jako druhý. Nehledě na to, že ve většině z nich je po pár odmítavých reakcích či opačných názorech tolik arogance a hlouposti, že by to jednoho porazilo.
A upřímě - bavit se o umění s někým, kdo nechápe význam slova subjektivita, dle mého ani nemá smysl.
Jinak když už se tady s Jabem dohaduješ o provokacích - nejsi to náhodou ty, kdo neustále píše provokativní příspěvky, aby jsi v zápětí napsal, že jako nic, že to bylo jen pro 'oživení diskuze'..?! Tak sakra buď diskutovat chceš a to se vším všudy - tedy i s tím, že budeš muset občas přijmout kritiku, a že si za svými názory budeš plně stát - prostě jít s kůží na trh, a nebo se na to vykašli úplně!
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Frosty: Ano, obcas napisem provokativny prispevok, ale nie takym osobnym stylom ako Jab a Jaba k tomu ani neviedli take dovody ako mna, aby som tie prispevky pisal. K tomu co som napisal o umeni sa uz nechcem dalej vyjadrovat.
Ak na nieco konkretne chcete odkazat (kde ta hlupost je a podobne) tak prosim, ale uz nemam chut citat prispevky, ktore ma zatracuju kvoli neuveritelnej expanzii mojej osoby. Prestante pisat take hluposti a konecne napiste nieco konkretne. Budem velmi vdacny, aj ked ma uz ostatne nazory vlastne nezaujimaju.
A popozente MCZeta, nech mi laskavo odpovie, jeho ponuku na BAN rad prijmem. :-D
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Arthalion: kdybych ti chtěl dát ban, tak bys už tu nebyl.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Tohle je nefalšované smetiště Sigilu. Málem jsem se u pročítání tohohle threadu pozvracel.
Uznávám, že je to dokonalá ilustrace nekonečné lidské hlouposti, ale jestli je na Sigilu něco, co mi opravdu vadí, tak tato témata.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Arthalion píše:Mna nezaujimaju taketo narazky Jab. Nie v takom style. O tom co robim si mozes mysliet co chces a nemam samozrejme nic proti tomu, ked povies, ze sa Ti moje veci nepacia. Ale rozhodne nie takym sposobom.
A ked sa Ti nieco nepaci na mojich tvrdeniach, tak ich vyvrat, ale presvedcivo a s urovnou prosim.
Ten můj příspěvek byla taková poslední šance, abys si uvědomil, že umění bude pro každého člověka vždy záležitostí osobních preferencí. A ty rozhodně nejsi takový master, abys byl diktátorem vkusu.
Myslel jsem, že jsem dostatečně vysvětlil, proč jsem zvolil ostřejší (či spíše velmi subjektivní) formulaci. A nechápu, proč se k tomu vracíš.

P.S. Ty nepíšeš názory podložené fakty, pročež nedělej, jako bychom Ti museli nějaká fakta vyvracet.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Co k Vam napisat? Mili Sigilania rozhorceni, nebude mi prekazat, ak si na mna nechate taku spomienku. Akosi som sa zasekol o mur, ale nechajme to tak.. Sigil neprinasa nic mne a ja nic neprinasam Sigilu, nema to zmysel a preto rad odidem, aj ked ma mrzi, ze ten BAN nemoze byt od MCZeta, bolo by to vskutku nadherne.

Jab, nechcel som sa bavit o individualite, kam by sme sa tak dostali? Nikam.
Nepotrebujem uz pocut dalsie nazory a zaspamovavat to tu este viac. Ziadne slova uz nie je treba, "vsetko" sa uz vyjadrilo. Vzajomne sme sa nepochopili a pochybujem, ze by sa tak pri akomkolvek usili podarilo. Nepotrebujem tu zotrvavat aby som sa o tom presvedcoval. Tieto hlupe konflikty su velmi unavujuce pre obe strany a bolo by teda nepohodlne, aby som tu zotrval vo svojej "vseveducej pritomnosti".
A kde inde by som to mohol napisat ako je miesto mojho konca? Trochu tragikomicke.
Nebudem uz dalej vypisovat hluposti, prajem Sigilu peknu cestu.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

to jsi to nemohl říct o den nebo dva dřív, bylo by na srazech, co zapíjet :!: ;-)
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Lerek píše:to jsi to nemohl říct o den nebo dva dřív, bylo by na srazech, co zapíjet :!: ;-)
:lol: Dobre Lerek, dobre. :-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

No tento thread mi neudělal dobře na žaludek...

Arthalion: Nechceš-li sem chodit, nechoď. Na to snad nepotřebuješ BAN.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Vampiria píše:No tento thread mi neudělal dobře na žaludek...

Arthalion: Nechceš-li sem chodit, nechoď. Na to snad nepotřebuješ BAN.
To by bolo celkom jednoduche, ale niekedy na to tlacitko takmer mimovolne kliknem. :lol: Takze by bol BAN definitvnym riesenim. Nechcem okolo toho velmi virit vodu, takze mi ten BAN jednoducho dajte a uniknem aj mimovolnym kliknutiam z nudy.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

OMFG! To snad není pravda, že kvůli nepovedené diskuzi, Arthalione, trucuješ (jak jinak to nazvat) jak malé dítě...
Btw géniové jsou vždy nepochopeni. :lol:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Zamčeno

Zpět na „Scéna mořského vánku“