Nadpřirozené síly

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Ja nechápem, prečo sa za tým pokúšaš vôbec niečo hľadať - tak najprv bolo trpké a potom sladké, no a čo? :roll:

Na zázraky neverím, podľa mňa sa dá všetko vysvetliť, ale rovnako nemôžem ani tvrdiť, že na 100% neexistujú. 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

CrowX: nejspíš ti nedochází ten rozdíl mezi trpké a sladké. Jeno chutná jako citronová šťáva,druhé jako Coca-cola. 8-) Nícměně už to radši nechám plavat
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Mne to dochádza, ale bolo by mi to jedno - určite by som nehľadal nadprirodzeno - btw. práve pre takéto príčiny vznikli podľa mňa náboženstvá - ľudia si nevedia vysvetliť nejakú vec a tak svojej "úbohučkej" psychike dajú barličku vo forme náboženstva - ak sa niečo nedá vysvetliť tak to neznamená nadprirodzené úkazy, ale proste iba to, že nemáme dosť vedomostí a schopností chápať. ;-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jo Věda - náboženství moderní doby :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Hmm...on už je stejně zavádějící ten název "nadpřirozené jevy". Pokud někdo silou myšlenky dokáže, aby se víně zčistajasna vyskytlo více cukru, tak je to imho zcela přirozená záležitost - asi se s tím už narodil, nebo si to nějak vycvičil...to by se dalo za nadpřirozené prohlásit i poprsí Lolo Ferrari :-D . A myslím si, že se dá vysvětlit vše, otázkou je pouze, jak to vysvělíš ;-)

EDIT sevencreature: Einstein je bůh a Grygar jeho prorok :lol: :lol:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

sevencreature píše:Jo Věda - náboženství moderní doby :-)
Tak som to nemyslel. 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

CrowX: Já vím 8-) :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Nedávno som pozeral dokument o zjaveniach UFO na zemi...
Ja myslím, že toto je dokonca jeden z tých prípadov, kde sa to vysvetliť nieže len dá, ale dokonca to vysvetlenie aj niektorí ľudia poznajú - tie udalosti často vyzerali ako experimenty americkej armády... veď samotné podozrivé na tom bolo len to, že sa väčšina týchto vecí stala v Arizone, v Ohio, Texase, takže relatívne blízko k Oblasti 51...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Yachiko: UFO a přistání mimozemšťanů na Zemi - tyhle věci jdou naprosto mimo mě - lépe řečeno je mi to celé ukradené (asi jako politika, TV a pár dalších věcí :lol:).

Ale nikomu to neberu...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Áno ukradnuté ako politika... nečudujem sa, k politike to má dosť blízko... ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Dan Sefe
Sigilan
Příspěvky: 31
Registrován: 2.10.2005 1:28
Bydliště: Waterdeep
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dan Sefe »

Yachiko píše:Nedávno som pozeral dokument o zjaveniach UFO na zemi...
Ja myslím, že toto je dokonca jeden z tých prípadov, kde sa to vysvetliť nieže len dá, ale dokonca to vysvetlenie aj niektorí ľudia poznajú - tie udalosti často vyzerali ako experimenty americkej armády... veď samotné podozrivé na tom bolo len to, že sa väčšina týchto vecí stala v Arizone, v Ohio, Texase, takže relatívne blízko k Oblasti 51...
Bylo tam něco o Aštaru Šeranovi? Není to nakonec jen ZLÝ IMPERIALISTICKÝ ŠPIÓN :!: :?: :-D
I am crazy. I'm out of control. Whooo.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Už deset let výjdu aspoň jednou za měsíc ven z města a hledím po obloze na hvězdy. A ani jednou za těch dest let jsem na obloze nic nadpřirozeného neviděl. Takže na UFO příliš nevěřím...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

LordArian: To, že jsem neviděla na obloze nikdy Venuši, neznamená, že tam není :lol: nevěříš-li na UFO z jen z tohoto důvodu, je to docela dobrý vtip :-D
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Anthrax
Sigilan
Příspěvky: 476
Registrován: 29.9.2005 17:13
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anthrax »

Vampiria píše:LordArian: To, že jsem neviděla na obloze nikdy Venuši, neznamená, že tam není :lol: nevěříš-li na UFO z jen z tohoto důvodu, je to docela dobrý vtip :-D
Na UFO nevěřím, ale na jiné civilizace ve vesmíru ano (my taky nemáme potřebu kroužit kolem nějaké planetky u Proximy Centauri). Pokud je vesmír opravdu nekonečný, musí existovat nekonečno jiných forem života.

Ad víno: Spíš bych se přiklonil k Jabovu vysvětlení, první dojem je vždy odlišný a to ať jde o víno, pokrm, píseň nebo hru.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Vampiria píše:LordArian: To, že jsem neviděla na obloze nikdy Venuši, neznamená, že tam není :lol: nevěříš-li na UFO z jen z tohoto důvodu, je to docela dobrý vtip :-D
Strávíš-li pod noční oblohou cca 800 hodin a stále nevidíš náznak čehokoliv divného,opravdu začneš pochybovat(a věř,že Venuši poznám)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“