Zábava

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Tak na čom sa bavíte?

Som intelelektuál... zásadne len kvalitná zábava
4
11%
Môj záber je široký, zasmejem sa skoro! na všetkom
27
73%
Zabávam sa na najväčšom hnoji ( ale nepriznávam si to )
0
Žádná hlasování
Zabávam sa na kúsok vyššie uvedenom ( nehambím sa za to )
1
3%
Nesmejem sa... som zlý... :-D
5
14%
 
Celkem hlasů: 37

Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Zábava

Příspěvek od Yachiko »

Vzhľadom na včerajšiu zábava niektorých Sigilanov na istom fóre a aj niektoré thready či príspevky dozadu ma napadlo založiť túto diskusiu/hlasovanie...

Chcel by som vedieť akému štýlu "sebazabavenia" vlastne holdujete... sú pre vás zdrojom dobrej nálady len inteligentné naškrobené divadelné hry, zasmejete sa skoro na všetkom alebo vás dostanú len sebedebilnejšie vtipy? Ako je to s vami? Lebo smiech a zábava sú vecami veľmi dôležitými...


Ja sobone som niekedy bohužiaľ veľmi "chytľavý" dokáže ma zabaviť skoro všetko... vizitkou toho je moja včerajšia zábava... ale nepohrdnem ani tou takzvanou intelektuálnou zábavou... nemyslím sa, že by som sa mal, ale stále škrobiť len na ňu... niekedy je imho dobré tak trochu znížiť úroveň? ;-) čo vy na to?
Naposledy upravil(a) Yachiko dne 29.8.2006 11:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Grakchus
Sigilan
Příspěvky: 48
Registrován: 18.7.2006 16:12

Příspěvek od Grakchus »

no tak v tomhle smeru jsem fakt hroznej....intelektualska zabava patri mezi spise na okraj.....koukam na stupidni televizni estrady a pocituju pritom urcity druh studu za ucinkujici i kdyz nevim proc, proste se za ne stydim a zaroven se nemuzu odtrhnout od obrazky a nedej boze kdyz se nekdo dokonce v one estrade smeje - moje tvar se automaticky roztahne do prihlouple grimasy vzdalene pripominajici usmev...kdyz to vezmu kolem a kolem tak jsem vlastne asi konzumni divak...jinak se zabavim taky skoro u vseho.....
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Re: Zábava

Příspěvek od Target »

Taky sem hlasoval za že můj záběr je široký.............kde by jsme to byli kdyby jsme se neuměli smát
Grakchus: u televize se nikdy nesměju, musí to být pravdu hodně vtipná scéna a ne když si někdo rozbije hubu na šlupce banánu
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

Medzi moje oblubene filmy patria parodie ako South Park, Team Amerika...
To vlastne hovori zavsetko, ale ani zdaleka to nie je vsetko.
Beriem aj tu inteligentnu zabavu, ale obcas musi clovek proste vypnut, a smiat sa aj na uplnych kravinach.
Ak to mam upresnit, na tom vcerajsom vystrelku som sa dobre bavil(ale nezucastnil), ale ku koncu ma to uz nebavilo. Opat plati ze opakovany vtip uz nie je vtipom, ale ja sa zasmejem skoro na vsetkom.
Hlasoval som za...no, vlastne za to, co tam nemalo co robit, ale pri spomienke na "ten" vystrelok na istom nemenovanom :-P fore som proste neodolal.
Naposledy upravil(a) durana dne 29.8.2006 11:44, celkem upraveno 1 x.
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Z moznosti si nevyberiem... Lacnych intelektualov, elitarov etc. neznasam, cize prva moznost mi nie je prijemna... Milujem sarkazmus, ironiu, inteligentny, suchy, anglicky a absurdny humor, co vskutku nemam rad (nepliest si s odsudzovanim), je humor prizemny...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

durana píše:... obcas musi clovek proste vypnut, a smiat sa aj na uplnych kravinach.
Heh... myslím, že špeciálne nás dvoch k tomu vedie spomienka na "staré dobré časy" a istá nemenovaná osoba ;-)
ale rozhodne to niekedy nie je na škodu
Elessar píše:Lacnych intelektualov, elitarov etc. neznasam - co vskutku nemam rad (nepliest si s odsudzovanim), je humor prizemny...
No neviem prečo dostávam pocit, že si trošku odporuješ... nie je to žiadny útok na "Tvoj humor" len sa mi zdá, že je tam taká drobná diskontinuita... btw čo vlastne pokladáš za humor "prízemný"? To je btw otázka aj na ostatných...
durana píše:Hlasoval som za...no, vlastne za to, co tam nemalo co robit, ale pri spomienke na "ten" vystrelok na istom nemenovanom :-P fore som proste neodolal.
heh... zlogothyk rulezzz... :lol:
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Patřím mezi tu optimisticky naladěnou část populace, směji se stále a všemu.Nejraději ale mám přece jen anglický humor, ale například u takové Superstrar mám také záchvaty smíchu...co se týče televizní zábavy, tak na tu jsem se dříve díval, ale poslední dobou mě to připadá na jedno brdo, takže se už nedívám.Ale Kouzelníka si dám vždy :-D
Když mám dobrou náladu, zasměju se i vtipům typu:
"Pepíčku, proč koušeš toho psa?"
"On si začal..."

Ale Kameňákům se nezasměju, tak špatně na tom ještě nejsem :twisted:
Přece jen, humor musí být udělaný vkusně. ;-)
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Já se dokážu smát skoro při všem, pokud na to mám náladu a jsou kolem mě podobně naladění lidé :-) Mám rád inteligentní humor, ale často se bavím i u úplné šílenosti.

Jediné co rád nemám je dementní humor ve většině televizních estrád, kameňácích atd.
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

Zakat píše: Když mám dobrou náladu, zasměju se i vtipům typu:
"Pepíčku, proč koušeš toho psa?"
"On si začal..."

Tak taketo vtipy celkom beriem, aj ked dobru naladu nemam. Podla mna su vtipy, aby som si dobru naladu vytvoril, alebo aby som si ju udrzal. A preto sa na nich smejem vzdy a vsade.
Zakat píše: Ale Kameňákům se nezasměju, tak špatně na tom ještě nejsem :twisted:
Přece jen, humor musí být udělaný vkusně. ;-)
Tak tieto vtipy zboznujem najviac. Najlepsi na nich je ked niekomu povite naozaj drsny vtip a smejete sa na tom, ako sa tvari. Aj by som par uviedol, ale kedze vas nechcem znechutit a nemozem vidiet vasu tvar ked si to precitate a neslusne veci tu nemaju co robit, tak si ich radsej odpustim.
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Uživatelský avatar
Grakchus
Sigilan
Příspěvky: 48
Registrován: 18.7.2006 16:12

Příspěvek od Grakchus »

äno kameňák je opravdu hrůza
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Kameňák ako film - videl sm asi 5 min a to práve nie... kameňák ako jeden vtip - niekedy áno... podľa nálady, podľa človeka, ktorý mi ho povie a tak podobne ;-)
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Yachiko- v zatvorke mas, ze nepliest si s odsudzovanim... Je to lacne intelektualstvo a elitarstvo, ked nieco nemam rad? :roll:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

durana píše:
Zakat píše: Když mám dobrou náladu, zasměju se i vtipům typu:
"Pepíčku, proč koušeš toho psa?"
"On si začal..."

Tak taketo vtipy celkom beriem, aj ked dobru naladu nemam. Podla mna su vtipy, aby som si dobru naladu vytvoril, alebo aby som si ju udrzal. A preto sa na nich smejem vzdy a vsade.
Ještě bych rád dodal, že mám dobrou náladu v 85% života, 10% neutrální a 5% špatnou.Takže šance že se zasměju takovému vtipu je wellmi vysoká :lol:
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

V poslednom čase používam už len hyper-sarkazmus, ale do dobrej nálady ma vie dostať viac vecí, ktoré mi dakto podáva. Či už sú to vtipy, alebo napr. nejaké zážitky. Záleží aj natom ako a kedy mi ich hovoria > Človek dakedy ozaj nemusí mať náladu...
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Zbožňuju sarkasmus, ironii, suchý a černý humor. 95% populace přijde můj humor zvrhlý a nevkusný. Holt mé okolí odsuzuje výroky jako "Michale, hoď nám ten hakysák, přece nechceš, abysme museli tvý mámě uříznout nohy"... :lol: Bohužel se musím s tímto typem humoru často krotit...
Jinak se mi dělá blivno ze všech těch Kameňáků a estrád. Asi je to na mě příliš konvenční humor (nechápat tak, že se považuju za nějakého intelektuála, to já určitě nejsem) :lol:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“