Zábava

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Tak na čom sa bavíte?

Som intelelektuál... zásadne len kvalitná zábava
4
11%
Môj záber je široký, zasmejem sa skoro! na všetkom
27
73%
Zabávam sa na najväčšom hnoji ( ale nepriznávam si to )
0
Žádná hlasování
Zabávam sa na kúsok vyššie uvedenom ( nehambím sa za to )
1
3%
Nesmejem sa... som zlý... :-D
5
14%
 
Celkem hlasů: 37

Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Blby a blbsi 2 je jeden z najhorsich filmov, ake som videl :) Ale jednotka bola v pohode... Inak vrchol umenia humora su pre mna samozrejme Monty Pythoni, ci uz filmy, alebo cirkus, zo serialov Groeningove, Red Dwarf a South Park (najoblubenejsi serial je jednoznacne M*A*S*H, ale sa zdraham oznacit za "humorny") a co sa tyka sitcomov, tak zatial jednoznacne vedu priatelia, Frasier, pomerne malo znamy Absolutely Fabulous a aj Step By Step, aj ked posledne serie isli dole vodou... No a z filmov mam velmi rad ZAZ a Nielsena obecne...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

M.A.S.H je geniální a vždycky je u toho zábava(nemyslím jen, že se u toho pořád smějete, ale tak celkově, že vás to pořád baví). Není to postavené na vtípkách, ale např. se často všechno humorné skrývá v reakcích postav(viz. Burns - toho jsem měl asi nejradši) a podobných elementech děje
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Tak krom britských komediálních seriálu jako Červený trpaslík, Haló, Haló, Jistě, pane ministře a Jistě, pane premiére, mě dost baví ještě britské komedie jako například Do Naha, Billy Elliott, nebo vše od Monty Pythonů, nebo taky Wallace a Gromit..čímž se dostávám k tomu, že mě hodně baví animované filmy a to skoro všechny. Pak se hodně pobavím u francozských komedií s Pierrem Richardem, dokonce mě někdy baví Bud Spencer, Terence Hill, na to ale musím mít náladu.. nebo Ženatý se závazky mě hodně bavil.MASH...no a co je nejhorší, hodně jsem sledovala americký seriál Přátelé :oops: Prostě mě rozesmát není těžké. :-P
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Castamir
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 24.7.2006 20:08
Bydliště: Socka aréna

Příspěvek od Castamir »

já se nesměju, jsem zlý do morku kosti!!! :twisted: :evil:
ARCANINE is known for its high speed. It is said to be capable of running over 6,200 miles in a single day and night. The fire that blazes wildly within this POKéMON's body is its source of power.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Ze seriálů mám nejraději:Přátelé, Červený trpaslík, Haló Haló, M.A.S.H. , Futurama , Ženatý se závazky, Monty Pythoni...prostě klasika.Ale pamatuji si na seriál -myslím že se jmenoval Hotýlek-hrál tam John Cleese-je už to dávno co jsem to viděl, ale nasmál jsem se u toho div jsem nepuk :lol:

Jo jo, dneska jsem si dal Možná přijde i kouzelník-pro mě vrchol televizní zábavy, nic lepšího nebylo u nás natočeno a asi ani dlouho nebude.Hold, Kaiser a Lábus... ;-) A opět mě rozesmáli :-D
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

já sem asi magor ale nikdy se nesměju u komedie, zato když z někoho vytečou vnitřnosti nebo mu uletí hlava tak se můžu potrhat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Vanda píše:...no a co je nejhorší, hodně jsem sledovala americký seriál Přátelé :oops:
Něco proti Přátelům?! :twisted: Je z toho sice silně cítit Amerika, ale to neznamená, že by to byl špatný sitcom, ba spíš naopak, patří k tomu nejlepšímu nejen mezi sitcomy, a to i podle kritiků, jimž se většinou nelíbí nic jiného, než pseudointelektuální (ach, vzpomínka na Arthaliona. Ctím tvou památku, Arthe :lol: ) paskvily ála Samotáři... Taky nechápu, proč by ses měla stydět za cokoli na co se díváš, když tě to baví... :roll:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Zakat: ano, Hotýlek byl bezvadný, ale je to hrozně dlouho, co ho dávaly, takže nevím, zda by mě bavil i teď, ale tenkrát moc.

Adieu: no není to moc in :-) Ale hodně mě tenhle seriál bavil a stavím ho těsně za Trpaslíka. Oba dva seriály mě dokázaly dohnat k slzám smíchu. Navíc v Přátelích je i trocha romantiky, takže jsem tím léčila všechny špatné nálady, ale teď už to znám nazpamět, tak to není ono. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Adieu: Jaká stylisace? Leda tak z legrace. Mám sice ve zvyku dělat roztodivné věci, nicméně zde na Sigilu příliš neprovokuji, maximálně si tak do někoho rýpnu, což zase na druhou stranu činím ráda a často.
přitvrdit až za meze zákona, což by se mi na stránce jako libimseti mohlo ošklivě vymstít
Jde to udělat i tak, aniž bys onen zákon porušil..leč, to bys musel něco umět a onen zákon znát a hlavně - pokud tam nenapíšeš své nacionále (a přihlásíš se z něčeho s nepříliš dobře vystopovatelnou IP - ale člověk tak zdatný a zkušený v provokacích toto jistě ví..), tak Ti stejně nikdo nic nemůže.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Zakat píše:Jo jo, dneska jsem si dal Možná přijde i kouzelník-pro mě vrchol televizní zábavy, nic lepšího nebylo u nás natočeno a asi ani dlouho nebude.Hold, Kaiser a Lábus... ;-) A opět mě rozesmáli :-D
Taky jsem sledovala a chechtala se jak blázen :-) Závěr byl suprovej - "s Kaiserem si to vyřídím po skončení natáčení, protože mně za zády vyměnil obálky, na což mě upozornil jenom Korn, který si v samé skromnosti ani nepřeje být jmenován."
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Adieu píše:Něco proti Přátelům?! :twisted: Je z toho sice silně cítit Amerika, ale to neznamená, že by to byl špatný sitcom, ba spíš naopak, patří k tomu nejlepšímu nejen mezi sitcomy, a to i podle kritiků, jimž se většinou nelíbí nic jiného, než pseudointelektuální (ach, vzpomínka na Arthaliona. Ctím tvou památku, Arthe :lol: ) paskvily ála Samotáři... Taky nechápu, proč by ses měla stydět za cokoli na co se díváš, když tě to baví... :roll:
Souhlas stran Přátel - osobně jsem měl první řady Přátel strašně rád. U těch pozdějších pak některé epizody začaly pokulhávat. Nicméně nesouhlas stran Samotářů - paskvil? Intelektuální? Je fakt, že pojetí filmu je místy lehce trochu intelektuálnější, ale intelektuálním humorem bych to zas tak nenazýval. Každopádně, osobně shledávám Samotáře za velmi vtipné.
Zakat píše:Jo jo, dneska jsem si dal Možná přijde i kouzelník-pro mě vrchol televizní zábavy, nic lepšího nebylo u nás natočeno a asi ani dlouho nebude.Hold, Kaiser a Lábus... ;-) A opět mě rozesmáli :-D
Buď zdráv, Kubrte... ;-) :-D Kouzelník býval parádní - zaplaťpánbu, že ho čas od času reprízují.

Kromě nějakých přisprostlých pitomostí mi nevadí snad žádný typ humoru, je-li dobře dávkován (některé lze naštěstí dávkovat pořád ;-) ).

Staré francouzské komedie dovedou rozesmát vždycky. Když si půjčím Anglii, produkty této provenience tu x-krát padly (MP, Haló, haló, Trpaslík...), za sebe bych doplnil některé skeče Beana a Hale and Pace. M*A*S*H byl dobrej, Přátele, Simpsonovi a Futuramu můžu, jakož i staré české estrády a filmy z 60./70.let.

Co mám ale hlavně rád, je slovní humor - to jak v podání profesionálů (Jára Cimrman, Horníček, Šimek & Grosmann), tak jím vládne i pár mých přátel.

Někam ke slovnímu humoru by šel zařadit i sportovní komentátor Bosák, jehož některé hlášky jsou smrtící (jakož i jeho fejetony a zápisky).

Takže o zábavu postaráno 8-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Yep, Cimrman... Alebo kam sa hrabe Karol IV., to sa neda zrovnat... :) Co sa tyka M*A*S*Hu, tak s Ithrasielom viacmenej suhlasim, aj ked Charles bol imho viac nez adekvatna nahrada Kuniho ksichtu...

By the way- nadherna ukazka, kolko threadov lezi popolom- ostatne tento thread sa "zvrhol" tym istym smerom ako Cebrkov v Scene morskeho vanku...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Elessar: ano, s ohledem na CeBrkovo téma jsem tu při psaní zažíval jisté deja vu, ale snad se to bude směrovat do humoru/zábavy obecně a ne pouze do toho "televizního" ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

To som spominal v predchadzajucom prispevku, anzto myslel som, ze to bude o zabave obecnejsie a nie konkretne o programoch, ale cert to vem...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Elessar: ono jde o to, že když mají lidi popisovat druh zábavy, jaký mají rádi, zpravidla sáhnou po něčem, co to popíše tak, aby to znali i ostatní - a to jsou dnes produkty televize, literatury atp.

Když bych tu řekl, že si mi líbí humor a historky mého strýce Fandy, tak to nikomu asi moc neřekne 8-) Takže to raději najdu něco srovnatelného v tom, co každý zná. No, ale tak mě napadá, že v jednom případě by to shodou okolností vlastně šlo - jednoho herce z cimrmanů mám v příbuzenstvu ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“