Prey

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Prey

Příspěvek od sevencreature »

Hráli jste? Jak se vám líbí?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Nehrali, libi moc :) :lol: .
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, já ani jedno :lol: Ale jsem zvědavý - koneckonců, když se to má podobat Duke Nukem 3D :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

nehrál jsem, ale podle toho co o tom vím je to jen trochu zábavnější Doom s pár dobrými, leč nedotaženými nápady. (ale zkusil bych ji rád, už jen kvůli grafice a designu prostředí které se mi velmi líbí)
Castamir
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 24.7.2006 20:08
Bydliště: Socka aréna

Příspěvek od Castamir »

sehrál sem, neznám to :roll: , ale líbí se mi název :-)
ARCANINE is known for its high speed. It is said to be capable of running over 6,200 miles in a single day and night. The fire that blazes wildly within this POKéMON's body is its source of power.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Toto na mojej "mašine" asi nerozbehám, takže mňa to veľmi nezaujíma. Okrem toho vrchol 3D akcií pre mňa predstavuje staručký DOOM :twisted: .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Zatím vypadá dost dobře (a zajímavě). I když modely postav nejsou tak perfektní (nj, F.E.A.R. a HL2 mě trochu rozmlsali :lol: ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Parádní hra :-P Ty portály a gravitační chodníky jsou suprová věc (tudíž body za originalitu), schopnost přežít vlastní smrt taktéž :-P

Kdo se chce přesvědčit, že invence v FPS hrách ještě nevymřela, ať si zahraje Prey.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Tak jsem to z nudy zkusil a.......... sedím u toho už 5 hodin :-D
Akce sice zpočátku slabší, ale portály a blbnutí s gravitací to bohatě vynahrazují. Nesmrtelnost hlavní postavy mi nejdřív přišla hodně divná, ale zvyknul jsem si a myslím že pro tenhle typ her je to ideální.

No nic, jdu pokračovat, třeba to do rána dohraju :-P
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Dohráno 8-)

Je to velice dobrá doomovka s několika velmi originálními nápady (minimálně ze začátku jsem se cítil jako alenka v říši divů), škoda jen že v některých částech je vidět značná inspirace jinými hrami (hlavně Half Life 1). Příběh kupodivu není úplně debilní, ale to se bohužel nedá říct o hlavních protagonistech - hlavní indián je děsivě nesympatická guma a o jeho holku bych si neopřel ani kolo, měl jsem chuť ji sejmout hned od prvního okamžiku (:twisted:). Grafika je jinak velmi slušná, Doom3 engine konečně ukazuje že v interiérech dokáže divy. Modely nepřátel jsou až příliš podobné Doomu a Quakovi, ale prostředí je nádherné.
Největší vadou na kráse tak je délka - necelých 8 hodin je opravdu dost málo, víc času jsem strávil i Maxe Payna (a to ani nemluvím o tom že jsem ho pak hrál ještě 3krát znovu)
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“