PISS 2 - "DnD"

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Takže...

"Forgoteňáci" - ti z vás, kdož chtějí původní postavy, tak ok - upgrade postav bude stačit dodělat na místě. Kdo chce postavy nové (Kong /btw ano, my už jsme v domlouvání/, KOFi /btw KOFi, jedeš nakonec?/ a Tafif), nechť mi aspoň nějak hrubě tady nebo v PM popíše, co by chtěl hrát. Tvorbu postavy pak nechávám na vás.

"Planescapáci" - chcete-li někdo nějaké postavy z původní hry, je to taky možné. Chcete-li někdo vlastní, je to taky možné (opět pls dejte vědět). Nějakých pár na výběr ještě nadhodím. Pokud si však budete chtít ponechat původní, tak protože se bude hrát ve Fate, bude to chtít domyslet si aspekty a dovednosti - viz. popis Fate.

Pro "blázinec" platí výše nadhozené - hlašte mi tady nebo v PM postavy, anebo prozatím alespoň "kategorie", do jakých se hodíte (http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=86441#86441).
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

? (viz. předchozí)

Jinak jsem o víkendu intervenoval a možná (pokusí se o to) se na nás půjde podívat Markus, což znamená, že planescapí dobrodružství při jeho účasti bude mnoha hlasy chválené dobrodružství z Klatí (a je opravdu husté). V tom případě buď budeme dělat vyprávěcí duo, anebo budu hrát jako hráč.

Planescapí postavy se v každém případě vyřeší až na místě.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já svou postavu dodám o příštím víkendu - nejspíš v neděli.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Takže čerstvé info - Markusova popletovost zaúřadovala i tentokrát - domníval se, že piss je už tenhle víkend ;-) Včas byl sice vyveden z omylu, ale tím pádem už mu čas moc nematchuje s naším termínem - tudíž Klatě bohužel nebudou (bude však samo něco jiného ;-)), ale Markus sám možná na nějaký skok dorazí... vyloučeni však nejsou ani další special guesti ;-)



:!: Jinak - velmi důležitá poznámka - vše, co jste mi kdo poslal k vašim postavám, si vezměte s sebou. Nejsem časově s to to nějak tisknout... :-?
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Vlasák píše:..., ale Markus sám možná na nějaký skok dorazí...
Tak to nám asi tedy kua řekne pěkně od plic, co si myslí o tom našem překladu. :-D
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“