A dost, končím!

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Jsem na fóru poměrně krátce, a časové zaneprázdění mi neumožňuje číst všechna témata-dělám jako šroubek a tak se zabývám jen těmi kde si myslím že mám co říct, a nebo tam kde to chci říct i když se někdo bude cítit dotčený.
Několikrát jsem si pocuchal prachové peří s vícero diskutujícími. I mě se stalo že jsem byl upozorněn na chyby v textu. Měl jsem dvě možnosti-urazit, ignorovat a nebo napsat že jsem dislektik či disgrafik, mě to splývá a tím jsem se s tím vyrovnal. Neřeším to dál a ani nebudu. Jako důvod mého odchodu odsud mi to připadlo poněkud málo. Ale já nejsem ani Dalcor, kterého rozhodnutí respektuji i když mě mrzí a pokusil jsem se ho přesvědčit aby ho revokoval. Nejsem ani ty Daemone a protože se přiznám, že nevím kde jsi diskutoval nebudu Tvé rozhodnutí hodnotit. Zvolil a jsi pryč. Jen doufám že nezačíná lavina-co kdybychom počkali do DISS a z očí do očí si urovnaly spory a normálně pokračovali dál?

Tvůj způsob odchodu je velmi razantní, Naše stařenka - dej jí pánbůh lehké věčné odpočinutí - by na to řekla: *prásk dveřma*- "Já se chci vdávat!"
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

No tohle je jeden z důvodů, proč mě třeba přestaly bavit jiné diskuzní fóra. Tj. dramatické odchody a bohužel "moje první" fórum se díky tomu stalo po čase dost podprůměrným. Úplně zmizely diskuze na trochu normální témata a nakonec se tam řeší jenom vztahy a žabomyší války.
Celkem tohle nechápu. Já osobně řeším věci tak, že pokud není diskuze pro mě zajímavá (třeba o fotbale), nečtu to a když bych měla pocit, že nikoho ještě nenapadlo založit diskuzi na to srpávné téma, založím ji a nebudu se rozčilovat, že tak neučinill nikdo jiný. ;-)
K zesměšńování nováčku bych řekla jen toliko, že já byla přijata do sigilských řad vřele. Pravda za tápání a nesmělou přípomínku či dotaz jsem byla odkázána pročíst si návod pro lamy (jenž jsem měla navíc již pročten). Ranilo mě to, ale rány se zacelily, naučila jsem se s tím žít a neodešla jsem.;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Vanda píše:K zesměšńování nováčku bych řekla jen toliko, že já byla přijata do sigilských řad vřele...
Ani sa nedivím, keď si podaktorí zamenili Tvoj avatar s Tvojím portrétom :mrgreen: - tým nechcem povedať, že by som podceňoval kvalitu Tvojho písaného slova, to rozhodne nie :-) :-D
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

To je nejaky postaprilovy narodeninovy zart? :eh:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Vanda-
víš já mám velké štěstí, že mám Neferit-ta mě občas překontroluje a udržuje mě v souladu se základními pravidly. Návod jsem četl, ale bez Neferit bych na to stejně neměl nervy. Takže to mám rozděleno-normálně pečuji já o ni a na sigilu ona o mě. Navíc mě nevím proč strašně rozčiliuje slovo lama.Už dopředu jsem na ten návod byl naštvaný. Navíc mě poměrně hodně pomohl Gerald. Kdekoliv být nováčkem je problém ale toto je diskusní fórum!. A pokud nemá pravidlo, že učastník musí předložit doklad, že má IQ 135 tak panebože o co jde?

Jen tak mezi řečí-já jsem taky napsal do jednoho příspěvku pěknou kravinu-omlouvám se tímto za tento termín kravám všech plemen a vůbec všemu skotu. A nikdo si toho nevšiml, akorát jeden a ten mi to sdělil soukromou zprávou-to považuji za elegantní a dotyčný v mých očích velmi, ale velmi vyrostl :arrow: nebyla by to cesta jak si tyto stresy a rozjitřené duše ušetřit?
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Alnag
Sigilan
Příspěvky: 512
Registrován: 17.9.2006 9:33
Bydliště: dno Propasti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Jsem tu nový, tak nemůžu nějak moc posuzovat. Ale abych pravdu řekl, nedávno jsem z jednoho fóra po řadě let působení podobným způsobem odešel. Byla to pro mně velmi těžká a hodně emocionálně napjatá záležitost, ale myslím, že dokážu pochopit někoho, kdo to udělá tady (i když mi to tu nepřipadá nijak hrozné). Ale chápu, že prostě když s nějakou komunitou hodně splynete, záleží vám na ní a jste pak citlivější na některé věci, které běžným zrakem nejsou až tak zřetelné. V tomto kontextu mi tedy reakce připadá adekvátní, bez ohledu na to, jak je motivována.

Nemůžu moc dobře posoudit, jak adekvátní jsou zdejší reakce na ni, ale některé mne upřímně trochu zarazily. Bral bych to více méně jako takový koloběh života. Nikdo nemůže trvale ustrnout na jednom místě. Občas se musíte posunout někam dál. Něco končí, něco začíná...
Obrázek
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Mě odchod Daemona každopádně mrzí, zbožňuju jeho avatar... ;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Heh, Deamon z Hamsterem mají zvláštní smysl pro humor a proto nepochybuju, že je to jejich styl jak říct Sigilu "Všechno nejlepší" :-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Arian píše:Heh, Deamon z Hamsterem mají zvláštní smysl pro humor a proto nepochybuju, že je to jejich styl jak říct Sigilu "Všechno nejlepší" :-)
Ksakru, to mě nenapadlo! Jestli je to pravda, tak zasloužej pověsit za koule do průvanu!!! :twisted:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Mě to taky nenapadlo - aspoň hned ne - a to jsem dost paranoidní tvor...
Počkám do zejtřka... Nebo do někdy...:-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daemon »

Tak jsem se ještě vrátil, abych vám sdělil, že neplácám jen do větru. Ukážu vám jak má správně vypadat takové forum, protože zakládám nové spolu s některými teď už bývalými členy Sigil Teamu, kteří se na zdejším úpadku nepodílejí, ale naopak sdílí mé pocity!



No dobrá, stali jste se obětí (tedy jen někteří z vás) narozeninového vtípku, jež byl samovolně vymyšlen na posledním Sigil srázku jako reakce na Dalcorův odchod. Jeho zrealizování si na mě vyžádal Vlasák a ostatní členové Sigil Teamu vtípek zadusili nebo spíše nerozvinuli. Nejspíše to Vlasák špatně domluvil (že by nenápadný signál rozkolu teamu? :whistle: :-D ).
Hamster s tím neměl kupodivu vůbec nic společného, pouze povedeně improvizoval. :applause:

Po pravdě mám Sigil celkem rád a rozhodně žádné problémy, o jakých jsem psal, tu nevidím (zajímavé, že někteří ano). A doufám, že po tomhle a také dřívějším Dalcorově výlevu už nikoho nenapadne odcházet podobným způsobem a prostě potichu vypadne, když se mu tu nebude líbit. :-)

A abych nezapomněl – všechno nejlepší Sigile! Obrázek
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Parchante... :twisted:
EDIT: resp. Parchanti...;-) Když už to bylo kolektivní úsilí, bylo by nefér ten zbytek vynechat... ;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause:
No ty vole! :lol: Tak kam chcete za ty koule pověsit? :lol:
A všechna čest, Daemone, ten úvodní příspěvek byl geniální! Když jsem to tak četl, tak jsem si uvědomoval, že něco takovýho tu snad i bylo a dokázal jsem odchod pochopit!
Ale jak to tady Arian nadhodil, tak jsem si, navíc při vzpomínce na sigilgate, začal čím dál jasněji uvědomovat, jak to doopravdy je a že jsme se stali obětí sviňského vtípku. Ještě jednou: :applause:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

:lol: :applause: Já to tušil...možná díky tomu, že jsem včera zjistil (a přečetl si) co jste, milý Sigil teame, provedli nebohým uživatelům na Apríla. :lol:
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Co to plácáš Daemone?? Ty jsi zradil naší revoluční myšlenku!! Očekávej navštěvu soudruhů s rudými kravatami! :twisted:
Zamčeno

Zpět na „Měděná čelenka“