[Sigil] Recenze: Greyhawk: The Temple of Elemental Evil

Zde můžete diskutovat o článcích uveřejněných na Sigilu a na příbuzných stránkách.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Fajn, že jsi se zapojil do hry Alnagu. ;-)

Mám dva dotazy:
Jak je na tom Greyhawk v porovnání s dalšími linearními a "hack&slash" hrami, tentokráte na IE to jest IWD1 a IWD2?

A co modding na Greyhawku, je možný?
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Alnag
Sigilan
Příspěvky: 512
Registrován: 17.9.2006 9:33
Bydliště: dno Propasti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

No jak je na tom... nejblíž má asi k IWD2 (kvůli systému). Rozhodně se ToEE bude prokousávat déle, protože implementace pravidel je opravdu doslovná oproti IWD2, které to bere jen tak od oka. Je to definitivně kratší záležitost než IWD2 (i když musím se přiznat, že mi IWD2 přišlo hodně sekernické a moc mne nebavilo... takže v tomhle ohledu si nemají moc co vyčítat).

Jo ToEE se dá modifikovat. Resp. existují snahy tak činit... ale ty mody jsem nezkoušel (kromě toho, který potřebujete aby vám ta hra běhala). Rozhodně doporučuji prostudovat fórum, které se tomu věnuje:

http://www.co8.org/forum/
Obrázek
mikesukat
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 26.11.2006 15:50

Pool of Radiance

Příspěvek od mikesukat »

Jestli si ale chcete stáhnout tuhle docela (no) dobrou hru, tak sem nasel celkem slusnej odkaz!! Pool of Radiance download
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Pool of Radiance

Příspěvek od drake127 »

mikesukat píše:Jestli si ale chcete stáhnout tuhle docela (no) dobrou hru, tak sem nasel celkem slusnej odkaz!! Pool of Radiance download
Co to má společnýho s Greyhawk?
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Alnag
Sigilan
Příspěvky: 512
Registrován: 17.9.2006 9:33
Bydliště: dno Propasti
Kontaktovat uživatele:

Re: Pool of Radiance

Příspěvek od Alnag »

drake127 píše:Co to má společnýho s Greyhawk?
No, na předchozí stránce se probíralo v diskusí srovnání s Pool of Radiance, akorát se tím myslela dvojka. :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
magnus
Sigilan
Příspěvky: 264
Registrován: 18.4.2006 21:14
Bydliště: Preol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnus »

je vidět, že autora recenze tato hra dost zklamala, ale přijde mi, že jí vyčítá maličkosti nebo věci, na které byl zvyklý z infinity her a tady jsou jinak
vějířovité menu je podle mě hezky přehledné, sice v něm furt hledat 5 foot step je někdy o držku, ale.. :) ty rychlé klávesy by se opravdu hodily
je ale pravda, že by to mohlo být delší, ale oproti autoru recenze jsem měl chuť do hraní několikrát znovu - možná právě kvůli té malé rozlehlosti, protože jde stihnout během jednoho odpoledne/noci všechno podstatné
obtížnost soubojů mi nepřišla příliš vysoká a na těžší souboje tu je save/load, který funguje i v přímo v bitevní vřavě
nainstaloval jsem si k tomu Co8 4.0.0 a na žádné fatální bugy jsem nenatrefil, navíc to přináší do hry nové možnosti nastavení (např. maximum životů na úroveň, vidíte počet životů nepřátel apod.)
celkově se mi tahle hra dost líbila a těch 70% si zaslouží
:doh:
Zamčeno

Zpět na „Diskuse ke článkům“