Gothic III

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Gothic III

Příspěvek od Adolfik »

tenhle díl opravdu považuju za nejhorší ze série
trpělivě jsem čekal na finalní comunity patch, který měl trošku vylepšit požitek z bojů a vymýtít bugy. Včera jsem ke hře po roce usedl a pustil se do hraní. Bohužel jakmile jsem potkal Xardase, tak jsem si řekl "Konec!"
Možná je špatné, že hru příliš srovnávám s předchozími díly, ale prostě nechápu jak ji někdo může hodnotit jako "Nej roku" a "skvělé pokračovaní" apod.
Naprosto jednoduché šablonové questy, hlavní příběh taky stojí za starou belu, většina dialogů jsou jak od zombíků (kde jsou ty emotivní dabéři z předchozích dílů?), diablovské souboje...při vší té grafice a skvěle vypracované vizuální stránce se prostě nějak zapomnělo na samotnou hru.
Holt budu muset hru odinstalovat.
A jak já jsem se těšil...

EDIT: možná s Oblivionem pochodím mnohem lépe. Před rokem jsem ho hrál tak na zkoušku a jenom hlavní linie a docela mě bavil
Yxunomei
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 17.9.2009 8:08

Re: Gothic III

Příspěvek od Yxunomei »

Koukám negativity na trojku je tu hodně :). No osobně sem z toho trochu rozpačitej. Já dohrál předešlý dva díly a po BG to řadim jako k nejlepším rpg vůbec, trojka mě v tomhle směru dost zklamala, questy naprosto na jedno brdo- v každým městě získat popularitu = donést tohle, zabít tohle, vymlátit tenhle důl... ale přesto mě to bavilo, něco z původních gothiků zůstalo, třeba to že se to poklidným tempem dá hrát stovky hodin, mě osobně bavilo prozkoumávat mapu a lovit všechno co se objeví, v tomhle ohledu je hra super. Navíc, problém s vlky není až takovej... třeba zubry jde vymlátit dvouručkou i 10 kousků najednou, stačí se točit a sekat. Vlky se dá dobře sundat tak, že jednoručním mečem do jednoho sekáte a sledujete ostatní, pokud sou nebezpečně blízko tak seknete toho nejblíž, ostatní často uskočej a už nejsou tak nebezpečný.
Faktem ale zůstává, že trojce ten správnej "Gothickej" náboj, co měly předešlý díly chybí, je to trochu jiná hra se stejným hrdinou.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“