Baví vás stále hrát?

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

S přibývajícími lety...

... hraji pořád stejně.
16
22%
... hraji méně často, ale baví mě to čím dál víc.
13
18%
... hraji méně, už to není co bývalo.
33
46%
... hraji čím dál víc, hry jsou můj život!
9
13%
... hry už vůbec nehraji.
1
1%
 
Celkem hlasů: 72

Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Saruman píše:Ještě že tady pořád existuje herní aristokracie jako jsme například my dva, která se nenechá ošálit jako zbytek tupého stáda a když už nic jiného, vytrvale si stěžuje na fórech a nedovolí zapomenout na ty skvělé časy, kdy byly hry doopravdy jen pro náročné.
Díkybohu, chviličku jsem měl za to, že je ten první odstavec myšlen smrtelně vážně. :anxious:

Jinak poslední dobou hraju opět hodně, mám takové dementní nutkání projet všechny opravdu zajímavé hry, a nejlépe dokonce dvakrát...
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Saruman píše:Ještě že tady pořád existuje herní aristokracie jako jsme například my dva, která se nenechá ošálit jako zbytek tupého stáda a když už nic jiného, vytrvale si stěžuje na fórech a nedovolí zapomenout na ty skvělé časy, kdy byly hry doopravdy jen pro náročné.
Dříve byly hry lepší (zábavnější, těžší, delší) - to je fakt a ne moje stařecká senilita křížená s nostalgií. Nicméně tím neříkám, že se v současnosti nedělají dobré hry - jen jich není tolik. I když, když už se nějaká skvělá hra "urodí" stojí obvykle za to.

Jinak - hraní her mě kupodivu pořád baví (až mě to překvapuje) :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Nevim... Je mi z hraní nějak špatně. Čím dál tím víc ve mě roste takovej zvláštní pocit :-? . Když hraju dost dlouho, mám takový divný chvíle, že jsem schopnej se zabít. Nejspíš bych si měl dát nějakou odreagovačku nebo něco podobnýho... Možná jsem už pře - RPGovanej či co? Možná proto jsem před chvílí rozehrál starýho, dobrýho, druhýho - Dooma.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

to zalezi od hier... napriklad, pred emsiacom by som povedal, ze ma to prestava bavit... ale teraz pisem ze ma to bavi stale viac... preco? M&M6-9, SW:battlefron 2, NWN, cs1.6, IWD2... skus to hrat vsetko v pribehu tyzdna a tvoje hracske chute sa zvysia :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Naprosto ideální podmínky pro hraní jsou bezprostředně po úspěšně splněných povinnostech za akademický (půl)rok, než začne ten další. To je pak jako zamlada a nemilosrdně je dohrávána jedna hra za druhou. :-)
Jen škoda, že se taková příležitost naskytne přinejlepším 1-2x do roka. :-?
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 28.9.2007 2:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Já mám tolik poviností, že je kvůli nedostatku času neplnim :twisted:
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Heh, já mám největší chuť hrát když mám spoustu poviností a tudíž nejmíň času, naopak když mám času na rozdávání tak nevím do čeho se vlastně pustit a u většiny her moc dlouho nevydržím :-?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

AlieN: To jsme na tom úplně stejně :lol: Koneckonců, NWN a HotU jsem dohrál během jednoho zkouškového :oops:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Mort
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 29.4.2006 21:17

Příspěvek od Mort »

A ja ked mam cas tak si hodim nejaku staru clasicu rpg momentalne je to divine
divinity alebo po sieti s kamaratmi queka
Age conqueror 2 .
Naposledy upravil(a) Mort dne 9.10.2007 15:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Hry už nehraju ani zdaleka tak často. Když jsem nemocný, nebo mám z nějakého důvodu volno a žádnou zábavu v dohledu, tak si říkám, že bych mohl znovu rozehrát třeba Ishar III, který byl mým nejoblíbenějším ze serie nebo třeba Realms of Arkania. Nakonec si ale stejně pustím nějaké stupidní DVD (naposledy třeba oba díly Bridget Jonesové :oops: ) a usnu nebo jdu běhat. Obecně platí, že hraju večer tak maximálně dvě-tři hoďky, když nepočítáme pátky, soboty a neděle, kdy nehraju vůbec...
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Tak to hraješ celkem dost ;-)
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

...Celkem jo, alespoň oproti jiným lidem, ale dřív jsem dokázal mrsknout taškou, běžet na trenink a hned potom k počítači a být u něj až do dvou do rána. Kde jsou ty časy? :-D
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

To bych ti klidně mohl říct :-)
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Příspěvek od Saruman »

Dnes se mi při hraní Blood I stala naprosto úžasná věc. Zapálil jsem jednu zombie a ona pak hořela asi deset minut. Vím, že se nejspíše jednalo o pouhý bug, ale i tak jsem z toho opravdu nadšený...

Hrát mě baví stále. :-D
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
Zero
Sigilan
Příspěvky: 152
Registrován: 24.3.2009 18:11

Re: Baví vás stále hrát?

Příspěvek od Zero »

Když jsem na tento topic narazil poprvé před pár měsíci, tak jsem se usmál, že mě hry bavit nepřestanou a mají mi stále co nabídnout.

Neměl jsem pravdu. Hry mě opravdu omrzely, a nyní nehraji skoro vůbec. Není to dáno tím, že by se mi nechtělo, ale většina her mi přijde nudná, špatná, a nebo jsem to už dohrál. Nutno podotknout, že většinou to jsou první dvě kategorie. Z novějších her mě nezaujalo prakticky vůbec nic, a na ty úplně nejnovější mi přestává stačit počítač a já už nemám důvod kupovat si lepší jenom kvůli hrám. Poslední RPG, co jsem rozjel, bylo opěvované Dragon Age, a to mě těžce zklamalo. Pár pěkných chvil jsem u toho sice zažil, ale moje hodnocení by rozhodně nebylo vyšší, nežli "lehce nadprůměrná akční hra".
A poslední dobou už nemám chuť se ani vracet ke starším hrám.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“