Baví vás stále hrát?

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

S přibývajícími lety...

... hraji pořád stejně.
16
22%
... hraji méně často, ale baví mě to čím dál víc.
13
18%
... hraji méně, už to není co bývalo.
33
46%
... hraji čím dál víc, hry jsou můj život!
9
13%
... hry už vůbec nehraji.
1
1%
 
Celkem hlasů: 72

Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Hraji méně často a baví mě to stále zhruba stejně.

Během akademického roku téměř nehraji, anžto v týdnu není moc času (ačkoli mám pocit, že minimálně na začátku semestru je to spíše sugesce :-) ) a kouskování hry na víkendy nemám rád. Ovšem když se dostanu k nějaké hře během prázdnin, je to jako "za mlada".
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Já myslím že v průměru pár let hraji stále stejně.
Poslední dobou jsem měl 'štěstí' na hry, které mne k PC přikovaly a většina věcí okolo se opět odsunula kamsi daleko :) To byly hry nové (ne vždycky nové vývojově, ale nové pro mě). A při jejich hraní, jsem dostal chuť si zahrát znovu minimálně 4 hry, které jsem již někdy dohrál. Připočtu-li úplně nově příchozí (momentálně parádní F.E.A.R a na obzoru nový Splinter) + 2 letecké simulátory, ke kterým jsem se ještě nedostal... tak - hraji stále stejně (v průměru 8h denně) , baví mne to pořád stejně a myslím, že ještě nějaký ten pátek bavit bude 8-)

Jen ten den by už konečně mohl mít 48hodin :anxious:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Volného času mi oproti době před pár lety trochu přibylo, ale ještě mnohem víc přibylo různých činností kterým bych ten čas chtěl věnovat. U her tedy trávím času méně, ale pořád se u nich výborně bavím, jen už si víc vybírám co budu hrát. Že by mně hry omrzely ještě určitě nehrozí, mám naplánovaných spousty skvělých a originálních her které bych si chtěl zahrát, a další neustále přibývájí (samozřejmě rychleji než je stíhám dohrávat :-D)
Docela často se mi poslední dobou stává že když se dostanu k nějaké skvělé hře tak odsunu stranou skoro všechny ostatní činnosti a sedím u ní dokud ji nedohraju, pak ale zase nějakou dobu nehraju třeba vůbec.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Priserne zalezi od rozohratej hry- su doby, ked sa klepem celu skolu, aby som mohol hrat (PST), ale aj doby, ked si sadam ku kompu vylozene z pocitu povinnosti a po desiatich minutach zacnem robit nieco uzitocnejsie. Suma sumarum- hram menej, ale tak nejak pomalsie, kludnejsie, intenzivnejsie. Ale oznacil som uz god knows why tretiu moznost...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Hrať ma stále baví myslím že rovnako, aj keď už nie tak intenzívne. Objektívne musím ale povedať, že ak by som nemusel chodiť do práce a nemal manželku, tak by to bolo asi tak ako za "mladých" čias :).

Single player hrajem už pomenej, hlavne ak sa objaví nejaká dobrá hra. Skor ma ťahá zahrať si zase niektorú z infinity hier. Bohužiaľ to už nieje také, ako pri prvých hraniach :(.

Viac ako singel player ale hrajem MMORPG. Keď sa nájde dobrá parta, tak zaberú dosť veľkú časť z voľného času.
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Poslední dobu už určitě hraju méně, byly doby, kdy jsem to dělal mnohdy spíš jen z povinosti. Nyní když už, tak už spíš zkouším nové věci, respektive se pouštím do starých srdečních záležitostí. No, poslední dobou tedy spíše opakuji poznané, než že bych objevoval neznámé, a to hlavně kvůli soudnému přístupu k sobě a svému okolí. Dovedu si představit, jak jsem musel být nesnesitelný, když jsem dohrával PST :-)
Feed your head
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Abych pravdu rekl, tak uz to delsi dobu neni to co to byvalo... Kdyz sem nekdy pred 7mi lety zacinal tak sem "sparil" vsechno co mi prislo pod ruku... Pak sem se postupem casu preorientoval a dlouhou dobu zustal u zanru RPG. Pak priseo DSL a s nim i online hrani, nejdrive MU Online a pak CS. Naposledy sem masivne hral v obdobi lede-duben tohoto roku a to AoE3 online. Pak prisla maturita a dal sem si pauzu a venoval se studiu... Po maturite ale prisel zlom a hrani me nejak prestalo bavit... Jedine co sem obcas hral bylo PES5 a NHL07, pripadne nejaka rychlovka ze BG bo iWD serie... Momentalne hraju IWD1 a obcas NHL07, ale jinak zadna slava... Uz nak moc nevychazej hry co by me lakaly... Uz to proste neni jako driv...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Hmm, díky neustálým přesunům po republice a tomu, že usednouti doma k PC mi bývá někdy vzácností, hraji asi méně než dříve, ovšem baví mne to asi srovnatelně? Nebo víc? Netuším, stále jsem schopna strávit u hry mnoho hodin a riskovat smrt hlady a žízní...takže hraji méně, ale stále mi to něco dává, což je positivní.
Hlasování si ještě rozmyslím, plně mi nevyhovuje žádná z možností.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Yes, that one ... and it will once kill me ... :shock:
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Od té doby co jsem dostal počítač do pokoje tak hraji pořád.....
Např. posledním hitem je pro mě TMN ESWC.....to musíte hrát pořád aby jste se zlepšovali vy, rank a vůbec všechno.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Poslední půlrok mi nebývale vzrostl herní apetit, takže nejen že mě hraní baví stále víc, ale také hraji víc než kdykoliv dřív. :mrgreen:
(Jen už se mi tenčí zásoby současných (1998+) her, tak budu muset zprovoznit nějaký stroj na ty starší. :pray:)
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

Poslední dobou sedám k PC už jen ze zvyku, ale nehraju víc jak 10 minut. Postupem času, kdy člověk už (do)hrál hezkou řádku her různého druhu jsem se stal vybíravějším, což trochu neladí s tím, že hry jsou horší a horší, kdy se všechno soustředí na grafiku a z herního světa úplně mizí příběh - nádherný příklad dekadence třeba Broken Sword. Jinak hraju zhruba v intervalu 1/4 roku vždy tak měsíc osvědčené Diablo II a BG II a hlavně multiplayer Heroes 3 complete kdykoliv je příležitost (ale i tady už si potrpím na zdatného soupeře).
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Příspěvek od Saruman »

Promlouváš mi přímo z duše, od zlatých časů Dungeon Mastera a Wizardy VII se nachází herní průmysl v naprostém úpadku. Kam se jen podělo úchvatné bloudění mnohapatrovými komplexy se čtverečkovaným papírem po ruce, kde jsou ty složité hádanky na vždy alespoň hodinové přemýšlení, kam zmizeli prakticky neporazitelní superbossové? Ostatně už Baldur’s gate byla neuvěřitelná degenerace, vždyť ve druhém díle už si ani nemusíte nahazovat životy při přechodu na vyšší úroveň! Žádný dungeon nemá více než ubohých šest pater, příběh vás vede za ručičku jako malého idiota a vlastně se ani nedá zkazit, při bojích vůbec není nutná kooperace družiny. Doopravdy nechápu, jak se z toho mohla stát tak oblíbená hra…

Ještě že tady pořád existuje herní aristokracie jako jsme například my dva, která se nenechá ošálit jako zbytek tupého stáda a když už nic jiného, vytrvale si stěžuje na fórech a nedovolí zapomenout na ty skvělé časy, kdy byly hry doopravdy jen pro náročné.
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Saruman píše:Kam se jen podělo úchvatné bloudění mnohapatrovými komplexy se čtverečkovaným papírem po ruce, kde jsou ty složité hádanky na vždy alespoň hodinové přemýšlení, kam zmizeli prakticky neporazitelní superbossové?
Ať se tyhle 3 věci poděly kamkoliv, doufám, že už se z tama nevrátí. :lol:
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Ajantis píše:Jen už se mi tenčí zásoby současných (1998+) her, tak budu muset zprovoznit nějaký stroj na ty starší. :pray:
Nebo si pořídit konzoli.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“