ČR:SR test národa

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Bodkin píše:Váš výsledek je mírně řečeno chabý. Zkuste alespoň v novinách sledovat jiné rubriky, než články o fotbale (jste-li muž), nebo stati o kosmetických přípravcích (jste-li žena). Baví-li se kolem vás lidé o čemkoli jiném, raději mlčte a zkuste si z toho něco zapamatovat.
Dobrej pristup Bodkine :lol:

all: Co takhle vymyslet jinej zpusob, jak elegantne sepsout nekoho tak intelektualne na nizi :?: :twisted:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

T: Snažil jsem se :twisted: KAždopádně jsem to musel dělat dvakrát... Napoprvé mi raději ani neposlali mail :lol: :lol:

Edit: A proto jsem si generoval vlastní dopis:
TV NOVA hypoteticky píše:Drahý pane Bělobrade, Buď si z nás děláte prdel, nebo jste naprostý debil... I když dle vašeho počtu let (dal jsem 88!) je to nejspíše senilita... už nám prosím nikdy nepište... S pozdravem Televize Nova, vaše TV
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

bbbboduješ BBBBBodkine ........ ROFL ROFL ROFL
TV NOVA hypoteticky píše:Váš obdivuhodný výkon podaný ve zkušebním testu naší soutěže nás natolik uchvátil, že Vám naše vaše televize v rámci programu Zvyšme IQ národa zdarma nabízí výlet za lidožrouty Nové Guinei.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

TV NOVA hypoteticky píše:Vážená paní, vážený pane,
Váš výkon v Testu národa 2006 nás velmi zaujal. Ačkoli jste dosáhl/a poněkud slabšího výsledku (1 bod - pozn.), je vidět, že se nestydíte při svých slabších vědomostech veřejně vystupovat. To je správné. Nikdo totiž není dokonalý a podobně sebevědomých lidí, jako jste Vy, potřebuje naše společnost více, neboť sebejistota je vždy důležitější než pochybné akademické znalosti, které beztak v reálném životě neuplatníte. Váš výkon a neotřesitelné sebevědomí účastnit se projektu, který je evidentně nad Vaše síly, nás zaujala natolik, že Vám tímto nabízíme možnost stát se moderátorem některého z našich současných i připravovaných pořadů.
Se srdečným pozdravem, Personální oddělení TV Nova.
Naposledy upravil(a) Geralt dne 16.11.2006 10:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Dobré Geralte;

Já tedy taky neodolal a výsledkem 35 bodů se umisťuji do místního podprůměru. Alespoň přírodní vědy jsem dal na 10.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Tohle je průkaz minimální výpovědní hodnoty toho testu:

CELKOVÁ ZNÁMKA: "1" VÝBORNĚ (bodů: 36)

LITERATURA
Známka: "1*" EXCELENTNĚ (bodů: 8)
ZEMĚPIS
Známka: "2" CHVALITEBNĚ (bodů: 6)
DĚJEPIS
Známka: "1" VÝBORNĚ (bodů: 7)
PŘÍRODNÍ VĚDY
Známka: "1*" EXCELENTNĚ (bodů: 8)
UMĚNÍ
Známka: "1" VÝBORNĚ (bodů: 7)

1* z přírodních věd? Já?? Vždyť já věděl možná tak zlato a neprvočíslo...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“