Par mych problemku s denikem, otravenym syrem.

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Dekron
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 6.11.2006 18:23
Kontaktovat uživatele:

Par mych problemku s denikem, otravenym syrem.

Příspěvek od Dekron »

Caute parani :). Mam zatim takove dva vaznejsi problemy :

1. Zatim jsem nenarazil na zadnou informaci o deniku ktery se mi ztratil po smrti a to uz jsem v dolni ctvri :(.
2. Nasel jsem otraveny syr a nevim kde ho mam pouzit napada me neco s krysama anebo neco v tom Ojovem dome..jak je tam ten blazen co cuci na tu stenu ;O).
3.Nasel jsem nejakou knizku od krysodlaka ale asi je zla a meni i presvedceni co :O) ? Radej jsem ji prodal chci se zmenit v dobraka;O).
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Pokud hraješ za hodňouše, Grimoire of Pestilential Thoughts je opravdu lepší prodat...:-) Já mu obvykle dám tu trochu krve (o Lawful Good se nesnažím), ale jakmile mě začne lámat, ať prodám nějakýho parťáka do otroctví, zbavím se ho. Zatím jsem se neodhodlala ho plně využít.
Pokud ti nevaděj spoilery, mrkni semhle:
http://www.gamebanshee.com/forums/plane ... 67420.html¨


Pokud jde o deník, neboj nic - ještě na něj narazíš...;-)

S tím otráveným sýrem ti ale neporadím...:think:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Duke
Sigilan
Příspěvky: 54
Registrován: 4.8.2006 16:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duke »

Otráveným sýrem jde zabít Mantouk od kterého máš tu knihu, teď když už je mrtvý ti myslím k ničemu nebude.

O osudu deníku o kterém mluví nápisy na zádech se dozvíš docela brzo (v Sensoriu). Cesare má nejspíš na mysli dodekahedron, to ale není ten samý! Nechci zbytečně spoilovat, tak to nebudu rozvádět.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Co se deníků týče - prostě je jich víc... Stačí najít jeden z nich.
Nevím jak jsi daleko, je možný, že už jsi nějakej našel...

Duke: Neměla jsem na mysli jeden konkrétní deník, po x-tým dohrání už ten quest "najdi deník" automaticky vnímám jako "najdi jakejkoli deník". :oops: ;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

Cesare píše: Já mu obvykle dám tu trochu krve (o Lawful Good se nesnažím), ale jakmile mě začne lámat, ať prodám nějakýho parťáka do otroctví, zbavím se ho. Zatím jsem se neodhodlala ho plně využít.
ja som sa odhodlal, ale vzhladom na to ze ignus (ktoreho nemam rad) sa do otroctva aj tak predat neda tak som sa na to vykaslal.
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Parťák, kterého prodáte do otroctví, jde posléze zase nabrat zpět a toho, kterého zabijete, si můžete oživiti, takže pokud by to někdo chtěl mermomocí zkoušet, nic není nevratné.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

ja som ho tam cel nehat
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Vampiria píše:Parťák, kterého prodáte do otroctví, jde posléze zase nabrat zpět a toho, kterého zabijete, si můžete oživiti, takže pokud by to někdo chtěl mermomocí zkoušet, nic není nevratné.
To sice ne, ale měla bych z toho blbej pocit... ;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Jo_Do
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 29.11.2006 14:36

Zlá kniha

Příspěvek od Jo_Do »

Já se taky odhodlal, zabil jsem Ignuse a prodal Morteho, přesvědčení se nezměnilo.
Dostal jsem dvě kouzla, jedno k ničemu, druhé jakž takž.
Za ztrátu Morteho to ovšem nestálo.
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“