Stížnosti na všechno II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Vanda píše: :lol: Jsi mě fakt rozesmál. Nejdřív jsem si říkala, co jsi v tom nose s těma nůžkama dělal, že jsi se dostal až na jazyk..Mno, ale čistit si zubní kámen nůžkama, to jsou nápady. :lol:
No je to podobné jako u Listera: "Otvírák na konzervy, kterým si čistíval uši..." :-D
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

:shock: Lerek - je vidět, že jsem ještě mladý člověk. :-D Nedávno jsem si myslel že jsem starý jak lignit. Říkal jsem si, že už jsem viděl hodně - hady dělat mladý, ožralého koně i letadlo ve vzduchu couvat.
Taky jsem hodně slyšel . Ale že se někdo zraní jako ty, to je pro mě překvapení. Potěší mě, že jsem se dověděl něco nového. A jako správného Čecha mě těší, že se to stalo Tobě a ne mě. :oops: stydím se za to ale ne moc.

Jen pokračuj, já se rád dovídám, že figurky ze seriálu "A je to", neboli Pat a Mat mají své předlohy v reálném světě. Jsi prostě šikovný chlapec!!!!!!! :-D :-D :-D

P.S. Na Tvůj geniální nápad jak odstarnit zubní kámen, by náš stařeček pronesl: "I blbost je boží dar". Občas jsem se podobného uznání dočkal i já.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Ajantis píše:Já si stěžuji na všechny, kdož se mi odmítají složit na nové PC, protože si hrozně moc chci zahrát Neverwinter Nights 2, žel mé stávající PC je neutáhne! :cry:
Tak k těmto steskům se přidávám rovněž. Domácí stroj se potácí kdesi za hranicí minimální doporučené konfigurace. Takže si NWN II zahraji jako obvykle až tak za dva-tři roky, kdy již bude PC v přijatelné kondici a hra se bude prodávat za 299 Kč na každé druhé benzínce. :-P

Ad stomatologický zákrok nůžkami
Asi Lereka zklamu, ale primát v tomto oboru drží jeden dlouholetý kamarád. Jednou se přiznal, že si zubní kámen odstranil Lerekem popsanou metodou. Vtip je ovšem v tom, že tento mladý muž nyní úspěšně studuje druhým rokem stomatologii a chystá se stát zubařem. Těšte se! :twisted:
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

:-)

Příspěvek od KEBULE »

Já si chci postěžovat na, jak pravil klasik, "práci zasranou, zkurvenou a bídně placenou." (Omlouvám se za vulgarity, ale tohle je skutečně citace mého bratrance).

To že dělám na třísměnným provoze a jsem věčně nevyspanej mi nevadí. Že dělám s Moldavankou, která je blbá jak vidle a že dělám na ňu a za ňu mi nevadí. Že jsem se kvůli tomu teleti nedávno málem zmrzačil, mi taky nevadí. Nevadí mi ani ty kyseliny, louhy a všechen ten bordel co dejchám. Nevadí mi ani můj malý plat. Nevadí mi ani permanentní únava. Co mě ale neskutečně drbe v bedně je to, že se se svou přítelkyní míjím a máme defacto vztah na dálku to mě vadí...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Zrovna když jsem toho měl dnes toliko k vyřízení přes net, tak se milé připojení na mě z vysoka vy.... a přes půl dne odmítalo plnit svou povinnost :evil:
Tímto si stěžuji na bezchybnou funkci zákona schválnosti !
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Tvé nadšení nad moderními technologiemi si dovedu živě představit. Jsem majitelem bezdráťáku a stáčí mlha a internet je fiksní ideou, nedostupnou exkluzivitou a snem.
Poručíme větru dešti jaksi neplatí a čas se ztrácí Je to prostě starý pan Murphy v té nejlepší formě.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Omg ten blbej parohatej pes je fakt uplne vsude! :roll:
Ano, mohl jsem se tady o tom rozepsat.. Ale ja si rekl NE!

Jak jaaa to nesnasiiiim! :evil:
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Firkraag: Taky ji zrovna moc nemusím a její parodie taky, ale tahle mě docela pobavila, hlavně kvůli tomu co pak následovalo na přednášce :lol:
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Včera jsem měl vskutku velmi šťastný a úspěšný den.

- Ráno mi při běžné manipulaci s mobilním telefonem vyskočila hláška "chyba databáze", což znamenalo, že se vymazalo úplně vše v telefonu uložené - telefonní seznam, SMS, seznamy volaných/přijatých čísel...
- Odpoledne mě začal zlobit notebook - přestalo fungovat přepínání mezi výkonostními (potažmo energetickými) režimy, tudíž je nepoužitelný jinak než při zapojení do zásuvky.
- Po příjezdu domů jsem zjistil, že mi někdo (sestra či švagr) rozdrbal veškeré nastavení velikosti/barvy/typu písma ve Windows i v Opeře - je to hnusné, nedá se na to koukat a je mi špatně. Zdá se, že změnili každou z tisíce možností zvlášť a v Opeře nic jako "návrat k původnímu" není. :-/
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

AlieN píše:Firkraag: Taky ji zrovna moc nemusím a její parodie taky, ale tahle mě docela pobavila
:lol: Paráda.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Včera jsme byli zapít návrat kamaráda z Anglie, kde byl na semestr studovat. Bože, takhle už jsem se dlouho neopil.... Ty čtyři plzně a pět velkých panáků by asi šlo celkem ustát. Jenže když to do sebe naházíte během třech čtyř hodin... :roll:
Ještě teď se mi motá hlava. A to jsem tam byl nejstřízlivější. Snad to přežili i ostatní. :roll: :-D
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Ach jo, doktorka mě určitě nemá ráda; dobře, zakázala mi jíst čokoládu v množství, v jakém bych ji o svátcích ráda jedla, ale budiž; ale to, že mi zakázala pít kafe jí jen tak neodpustím :evil: Když si nemůžu ráno dát svou dávku kofeinu, tak usínám v prvních třech vyučovacích hodinách :-?
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Neferit píše:Ach jo, doktorka mě určitě nemá ráda; dobře, zakázala mi jíst čokoládu v množství, v jakém bych ji o svátcích ráda jedla, ale budiž; ale to, že mi zakázala pít kafe jí jen tak neodpustím :evil: Když si nemůžu ráno dát svou dávku kofeinu, tak usínám v prvních třech vyučovacích hodinách :-?
No, mne lekár pred mesiacom po komlexných vyšetreniach zakázal cigarety a alkohol. K tomu mi naordinoval nejaké lieky na krv. A myslíš, že ma to odradilo ? ;-) :-D
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Řekněme, že já bych se docela ráda zbavila zdravotních problémů, které mě k doktorce dohnaly, takže to budu muset nějak vydržet (ale čokoládu alespoň v malém množství musím jíst pořád :twisted: ). Asi do sebe budu muset začít lít zelený čaj (černý mi totiž taky zakázala :-? ).
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Neferit: malé množství čokolády, to je skoro nic... Žádná čokoláda, žádný kofein, žádný černý čaj, co to je proboha za život?

Jestli to vydržíš, tak jsi dobrá, osobně ale tipuju, že pokud máš tyto věci opravdu ráda, tak si buďto hodíš mašli anebo ten zákaz jednoduše porušíš. Na kterou možnost si tak vsadit :think: ? No, uvařím si kafe...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“