Stížnosti na všechno II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Katie
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 18.6.2006 13:40
Bydliště: Close to you... lurking in the shadows... watching your every move
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Katie »

Geralt: Amazon neni jenom .com, ale i .de a .co.uk ;-)
Ja z amazonu normalne objednavam a s dodanim jsem nikdy nemela problem..teda az na to ze doruceni nechtej podepsat, takze jsou schopny ti to nechat pred dverma.
Obrázek
UNIX is user friendly, it's just picky about who it's friends are.

Kousátko
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Geralt »

Můj povzdech směřoval spíš do obecné roviny. Někdy mě totiž štve, že ty skutečně zajímavé knihy obvykle mají v jediném exempláři v Národní knihovně (takže klasický boj o výpůjčku s dalšími studenty), zatímco když zabrouzdám na Amazon, skáče na mě jeden titul zajímavější než druhý.

Ale zase když vidím ty ceny (tady 45 USD za knihu, tamtu zase za 50 USD), asi bych brzo skončil na mizině, moct tam nakupovat.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Jab »

Geralt: Zkus kdyžtak třebas univerzitní knihovny mimo Prahu. Kdysá jsem si přes vedoucího práce takhle sháněl jednu knihu, co maj na Masarykově univerzitě v Brně. Problém ale asi je, že bys musel nějakého toho učitele požádat, ať ti jí odtamtud objedná (do Prahy už samozřejmě dojde bez problému).
Občas jde takhle sehnat kniha i na delší než standartní výpujční období (jakožto ony "badatelské výpujčky").
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od scorpioo »

Prečo je život taký sku...vený!!!Človek chce ísť za vojaka a oni mu zistia nábeh na embóliu :evil: No mám neuveriteľne vysoký hemoglobín v krvy a následne k tomu my ešte aj plyny z pľúc tlačia na srdce. DIAGNÓZA: odstreliť a zakopať.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od MCZ »

scorpioo: tak to já, když mi bylo řečeno, že bych zřejmě nemohl absolvovat ani základní vojenskou (nehledě na to, že byla nakonec zrušena), byl štěstím bez sebe :-D . (BTW taky to byl problém s krví, i když trochu jiný.)
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od scorpioo »

MCZ ale tu sa jedná oto, že ja som chcel ísť za profesionálneho vojaka. A hlavne sa mi jedná oto, aké to môže mať následky na zvyšok života táto choroba.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

-mno, Scorpio...za vojáčka...a jak na psychotestech?... i když vlastně.... k těm se také vlastně nedostanou všichni...taková tragédie... :think:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Vallun »

Sirine - no ták...Když chce, tak je to jeho věc.. To,že někdo chce sloužit v armádě ještě neznamená,že je to blázen...

scorpioo - problém s hemoglobinem se dá údajně dobře kontrolovat medikamenty...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od scorpioo »

No to viem.Ale hlavný problém je ten, že doktory nevedia z čoho to mám tak zatial ma posielajú len po všetkých možných vyšetreniach :-(
A presne tak to, že chcem ísť za vojaka neznamená, že som blázon 8-) (dajme tomu :mrgreen: )
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Jab »

Sirine to tak pravděpodobně ani nemyslela. Už vzhledem k tomu, jaké povolání má (tuším) její manžel. ;-)
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Morty »

Hmm, možno to myslela skôr zo strany človeka, ktorý má v rodine vojaka... Krstný je na generálnom štábe a z blavy chodí domov len na víkend, aj to nie na každý... ešte že deti sú už vlastne staršie, ale aj tak... A keď ide na misise, tak sa nemá rodina báť, že mu vystrelia mozog z hlavy? Alebo že sa vráti domov ako kripel? Bez nôh, napríklad...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

Morty píše:Hmm, možno to myslela skôr zo strany človeka, ktorý má v rodine vojaka... Krstný je na generálnom štábe a z blavy chodí domov len na víkend, aj to nie na každý... ešte že deti sú už vlastne staršie, ale aj tak... A keď ide na misise, tak sa nemá rodina báť, že mu vystrelia mozog z hlavy? Alebo že sa vráti domov ako kripel? Bez nôh, napríklad...

-jak říká můj drahý...:
1-pakošů je už v armádě dost 8-)
2-je lepší se pak z mise nevracet vůbec.. :-?
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od MCZ »

Stěžuji si na megahry.eu. Již podruhé s nimi mám problém, že neuvádějí přesné informace. V prvním případě to bylo lhaní o stavu zboží na skladě (mělo být, ale nebylo), dnes mi dorazilo Call of Cthullu. V zasrané G4U edici (= hnusný obal), která nebyla nikde avizována :evil: . No zkusím prodat nebo budu vracet.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

MCZ: Kolem a kolem mám s megahrami podobnou zkušenost. Ale jak sleduji (a obchoduji s nimi) české internetové obchody s HW i SW, podobné problémy se objevují snad úplně všude. :-|
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od sevencreature »

MCZ: Jj, megahry mají své mouchy - onehdy mi poslali F.E.A.R. CZ místo jiné hry, co jsem si objednal :lol: A potom se taky jednou děsně vleklo dodání. Naštěstí je s nimi docela dobrá domluva a celkově je mám dost v oblibě. I když doporučuji rozbalovat pečlivě a ty poštovní sáčky si připravit na případné nové použití :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“