Stížnosti na všechno II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Mno já měl na mysli spíš ty mezilidské :lol: :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:Mno já měl na mysli spíš ty mezilidské :lol: :wink:
Aha. :-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Vallun: ne, že bych ho hrál, ale mám s ním své hluboké zkušenosti, třeba budu vědět - povídej...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Dalcor - copak příteli, utrpěl jsi alkoholový úder velmi velké mohutnost? Nebo jen těžký?

Jab - když toho má člověk moc tak se to lehce stane. Já když jsem procházel složitým obdobím kdysi v Bechyni tak jsem třeba jel do práce autem, přes den jsem na to zapoměl, domů jel autobusem a ráno panika.
A na vysoké škole jsem jednou ve víru snahy zvládnou učivo a ÚSA tedy spartakiádu jsem jednou došel do auly a přemýšlel jsem proč se cítím nějak divně. A neměl jsem ani ponožky ani trenýrky. Takže nepropadej beznaději. To horší Tě ještě čeká.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Je mi blbě, bolí mě hlava a přitom se musím učit na zítřejší zkoušku, grrr :-x
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Dalcor píše:Stěžuji si na toho blbce kterej jsem přišel domů ve 4, v půl páte šel spát a sapl dvě hodiny.
Stěžuji si na toho blbce (Ahoj Jáchyme) který po 9 pivecha dvou zelených obědnal Krvesaj!!!!!!!!
Sice jsem to ustál,ale tedy dnešní pracoviní den stojí fakt za to!
:-D :-D :-D

To já bych si chtěl postěžovat na toho pitomce co šel spát v deset aby se vyspal, když vstává o půl paté. Ale to já ne já se vzbudím ještě nejsou dvě a už jsem neusnul. A tak jsem do práce vyrazil o půl paté abych si po cestě vyfotil svatého na městě...

Závěr: Dalcore si na tom líp tys měl aspoň blažený stav opilosti. Já mám akorát pár mizernejch fotek :-x
--------------------------------------------------------------------------------------
Jab: Pokud dokážeš z fleku říct co je za den, pokud dokážeš říct jestli je ráno poledne nebo večer a pokud dokážeš zařadit jídlo před sebou (myslím jestli je to snídaně oběd či večeře) je všechno ok

A vůbec Jabe co si stěžuješ? Na testy ses naučil teď a najednou máš týden volna :lol:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

KEBULE píše:A vůbec Jabe co si stěžuješ? Na testy ses naučil teď a najednou máš týden volna :lol:
Pokud už se něco učím, tak používám spíše krátkodobou paměť. :-D
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Jab: Stejně pokud nejsi úplně blbej a to asi nejsi, tak ti to v hlavě zůstane, pak si to dvakrát přečteš a umíš to znova => týden volna :lol:

EDIT: Drake: x-set stránkový skripta se stejně nejde naučit a člověk musí improvizovat nemám pravdu?
Naposledy upravil(a) KEBULE dne 9.1.2007 21:28, celkem upraveno 1 x.
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

KEBULE píše:Jab: Stejně pokud nejsi úplně blbej a to asi nejsi, tak ti to v hlavě zůstane, pak si to dvakrát přečteš a umíš to znova => týden volna :lol:
Ale ty x-set stránkový skripta člověk stejně nestihne přečíst víc než 2x, takže by mi tohle moc nepomohlo.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Ach jo, na warforum někdo propašoval do sekce "Klubové filmy", i když tam existuje i samostatná sekce "česky dabované filmy", Posledního císaře a Apokalypsu s českým dabingem. No a já, nic zlého netuše a popisky důkladně nečtouc, jsem je oba stáhl.

Hlavně u toho posledního císaře je to humus. Prasit dabingem takový film... :sick: :naughty:
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ajantis - no jo ale co takoví zaostalí troglodité :oops: jako já co cizí jazyky neovládají? :oops: Titulky nevidím, jsem už starší člověk. Jazyk je mimo mě. Potom přivítám i sprasený film, i když vím, že stratí část svého kouzla.

Přimlouvám se za odpuštění pro viníky. :-D
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Nemít filmy dabované nebo bez titulků... :-? ...má němčina je skoro zapomenuta, v kurzu angličtiny louskám začátky, francouzsky a španělsky neumím, v ruštině moc filmů nedávají, v polštině zvládám tak pohádky (páč ve zprávách jsou moc rychlí :cry: a filmy mají přehlušeny tak jednotvárnou polštinou, ža ach) a abych nezapomněla - slovenských filmů a inscenací dávají velmi skromně (a taký Adam Šangala by stál za kouknutí zas) tak co se mnou? ;-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

No ja titulky s dabingom nemôžem vystáť. Jediné veci čo mám radšej dabované ako v originály sú Simpsonovci a Červený Trpaslík, ale sťažnosť mám inú.

Kôli sprostej chorobe som týždeň ležal doma v horúčkach a teraz zisťujem koľko učiva som zameškal, koľko písomiek píšeme a čo všetko neviem. A ako keby nestačili tie 4 veľké písomky + jeden sloh(na každý deň niečo), ešte si musím spraviť referát o nejakých sprostých ekologických problémoch, vedieť o tom rozprávať na 15 minút + vedieť odpovedať na otázky. To by bolo aj v pohode, kebyže to nemusím vedieť na francúzštinu, a teda po francúzsky.
Takže do uzatvárania známok mám program celkom slušne vyplnený :evil: .
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Po divadlu, které mi mé připojení hrálo ve středu a čtvrtek, kdy předstíralo, že je zase vše v pořádku se toto v pátek rozhodlo, že té frašky už má dost a tak mi již po dva dny opět vesele při pokusu o připojení vypisuje svou oblíbenou hlášku - ''Připojení selhalo'' :evil: :-x :boohoo: Mno a pokud chyba není na mém přijímači, tak se poskytovateli těš :twisted:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

stěžuji si, že jsem strávila sice příjemný večer, příjemně jsme popili kvalitního vína a zavřšili to celkem průměrným portským a bylo mi docela fajn, ale teď už je pět, nějak mě bolí žaludek a nechce se mi spát. Navíc se mi došel kredit, tak jsem chtěla dobít z bankomatu a zjistila jsem, že nevím, kde je karta. Naposled jsem s ní vybírala na Silvestra a určitě jsem měla starosti, abych ji neztratila a proto jsem ji, předpokládám, dobře uložila........ale sakra kam?

Edit (14.1. 23:55): neusnula jsem do šesti do rána, v devět opět vzhůru, byl to děsný den. Když jsem se probrala, tak milá karta ležela nenuceně hned vedle postele a zdálo se mi, že ji slyším smát. Přítomnost skřítků se tedy potvrdila. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“