Fallout Tactics

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

sevencreature: Pokaždé ne, někdy tam auto je, někdy není.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmmm, já jsem měl vozidlo pouze v misích, kde už nějaké bylo - tj. tam, kde jsem našel Humvee, APC, Scouter, Tank, nebo to vozítko s nukleární hlavicí...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Tak to fakt nevím :-? halucinogenní houby jsem u toho nejedla, že bych to auto viděla jen ve své hlavě :-D jsem teď na začátku, hmm uvidím jak to bude vypadat s vozítky dál..třeba mi začnou mizet taky :-?
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: Teď jsem se na to díval znovu a je to opravdu feature - v příběhových misích vozidlo není dostupné, jedině v případě, že už nějaké na mapě je (a ty máš možnost ho tím pádem ukořistit).

Tj. zhruba 5 vozidel ve hře a pět misí, kde můžeš používat vozidlo.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Aha, tak proto někdy vidět byly a někdy ne :-D . Já se u her neobtěžuju s věcmi jako je manuál a readme 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: No v manuálu ani v readme jsem to popravdě nehledal :wink: (navíc manuál má jednu zásadní chybu - je česky :-x - a navíc to překládal někdo očividně zhulenej - v CD Projektu by měli omezit užívání drog při práci na překladech :-? )
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

sevencreature: Třeba dostávají pytel trávy na každý překlad, kdo ví :-P . Jo, střihla jsem si dnes znovu konec FT a moje postava - specializace small guns a energy weapons to sama samotinká zvládla bez problémů, jen byla legrace s robotama...hmm, ale ten buzí hlas u videí mě fakt štve :evil:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

Vampiria píše:Třeba dostávají pytel trávy na každý překlad
Kde se da k nim upsat? :D
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Můj osobní názor na FT je,že je to pouze takový vzdálený bratranec obou Falloutů(a podle mě nijak extra povedený)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

LordArian: No, nikdo netvrdí, že to je pokračování :wink: Podle mě je naopak docela povedený - jen bych změnil pár věcí...

Vampiria: No Laser Gatling celkem ujde :wink: Jo a taky nechápu, proč je ten konec tak blbně vyřešenej (i když u Falloutu je to asi tradice - problémy s koncem - viz ty nedodělávky, jako anekce Gecka v F2, která nastane vždycky).

Abys měla dobrý konec a spojila mozek s Calculatorem, tak musíš zabít ty mozky nepřímo (tj. položit k nim časované bomby nebo tak), protože pokud je zabiješ normálně, tak ti klesne karma a dostaneš špatný konec (no jak pro koho). To je podle mě totálně debilně vyřešené :roll: Navíc vlastně jakmile zabiješ ty mozky, tak se z tebe stane "Betrayer" ať jsi měla jakkoliv vysokou karmu - to je fakt děsná blbost. Jediné řešení, o kterém vím je zabít Calculatora zdálky, aniž vlezeš dovnitř :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

sevencreature píše:Podle mě je naopak docela povedený - jen bych změnil pár věcí...
Jen pár? Já bych tak půlku rovnou přepsal :-D .

A na ty auta je na Madbrahmině 16MB patch, ale možná způsobí další padání hry.
Feed your head
Uživatelský avatar
Kajoz
Sigilan
Příspěvky: 83
Registrován: 29.9.2005 22:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kajoz »

Mno, FTéčko jsem dohrál. Dohrál a zapomněl. Toť vše.
You must gather your party before venturing forth
Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daemon »

sevencreature píše:Abys měla dobrý konec a spojila mozek s Calculatorem, tak musíš zabít ty mozky nepřímo (tj. položit k nim časované bomby nebo tak), protože pokud je zabiješ normálně, tak ti klesne karma a dostaneš špatný konec (no jak pro koho). To je podle mě totálně debilně vyřešené :roll: Navíc vlastně jakmile zabiješ ty mozky, tak se z tebe stane "Betrayer" ať jsi měla jakkoliv vysokou karmu - to je fakt děsná blbost. Jediné řešení, o kterém vím je zabít Calculatora zdálky, aniž vlezeš dovnitř :-?
Ty konce nezáleží na karmě, ale na tom kdo se s Calculatorem spojí (+ možnost ho zničit).
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Daemon: Jak to? Co já vím, tak jsou 4 konce (4 závěrečná videa):

1. Zničíš Calculatora - jedno jak ho zničíš.
2. Řekneš generálovi, aby daroval svůj mozek.
3. Zabiješ mozky rovnou a díky tomu ti klesne karma a daruješ svůj mozek (nebo mozek někoho z družiny)
4. Zabiješ mozky aniž by ti klesla karma - a zbytek stejný jako předtím.

Ne? Teď si nejsem úplně jistý, jestli jsem zkoušel variantu 3. a aby tam vlezl někdo jiný... Resp. to video jsem možná nedokoukal do konce.

Každopádně nechápu, proč ti za zničení těch mozků klesne karma - to jako necháš roboty zničit lidstvo a karma ti stoupne? WTF??!!!
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daemon »

Jo, s tou karmou je to blbost, ale myslim, že ta konec neovlivní, že rozdíl mezi 3./4. koncem záleží jestli dáš svojí vlastní postavu nebo jinou.

I když teď si mě nahlodal :-)
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Odpovědět

Zpět na „Fallout“