Vánoce, Vánoce...

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Máte rádi Vánoce?/Ujídáte cukroví?

Ano/Ano
29
54%
Ne/Ne
7
13%
Ano/Ne
7
13%
Ne/Ano
11
20%
 
Celkem hlasů: 54

Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Elessar píše:
AlieN píše:A alkohol na ní ani být nemusí, s dobrými lidmi se dá dobře bavit i bez něj.
To je predsa jasne, existuju aj ine drogy ;)
rozhodně ne každý chce být jako feťácká lůza ;-)
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Mňo s tím slavením/neslavením nového roku... Sám musím říci, že se skvěle povedl 30. prosinec. Již pár let (mňo vlatně rok) jsem nebyl na diskotéce a nikdy to nebyla taková sranda. Už za střízliva (a dostali jsme se jen k pár pivům) jsme se všichni chovali totálně opile. Postupně jsme ovládli parket. Závěrečné ploužáky byly vyloženě roztomilé (a nadto počet mladých gentlemanů byl stejný jako počet mladých dam). Opravdu milá, trhlá a spontaní zábava.
Mňo ale Sylvestr... Všichni v depresích, o nepřítomných kolovaly pomluvy a páry se hádaly. Holt s novým rokem přicházelo nějaké to balancování a spousta lidí asi cítila (podobně jako zde přítomní), že vlastně není co slavit.
I tak je ale výsledný dojem velmi dobrý. ;-)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Já silvestra trávila s kámoškama; řádily jsme u jedné z nás doma, nafotily nějaké fotky, natočily pár videí různých šíleností a pak jsme vyrazily do centra, do Fiesty a celou dobu jsme se bavily tím, jak všude kolem nás bylo spousta lidí, co měli problémy chodit rovně :lol: No co říct závěrem - přišla jsem domů v pět ráno a vstávala jsem už o půl dvanácté, protože jsem od půl desáté nemohla pořádně usnout :evil: Naštěstí mě probral hrnek roibosu a poslech CDčka z Macholu :-D
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Nazdar lidičky,

Senior chtěl mermomocí popsat Silvestrovské následky, tak se do toho pouštím, bude to dlouhé.

Na Silvestra jsem vypil, tak litr a půl vody z vodovodu a .... a to je tak fšechno. Z toho je hned jasné, že následky byly strašné...přežil jsem a budu vás otravovat i v roce s letopočtem 2007. :twisted:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Tokkar - vítej příteli mezi námi a rád Ti sděluji, že popis tvého Silvestra na mě udělal hluboký dojem. JInak jsou to tady samo nudaři. Tvůj Silvestr to je jiná.

Ahoj, rád Tě vidím.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Tokkar píše:Na Silvestra jsem vypil, tak litr a půl vody z vodovodu a .... a to je tak fšechno. Z toho je hned jasné, že následky byly strašné...přežil jsem a budu vás otravovat i v roce s letopočtem 2007. :twisted:
ó, hrůzo... můj nadřízený přežil a bude mě týrat celý další rok :shock: ale jinak jsem ráda, že tě zase vidím, Tokkare ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Sakra nějak dlouho sem tu nebyl..... :-( :-( a trochu se to ru rozrostlo :-D :-D

No nakonec sem silvestra slavil doma s bráchou a jeho kímošema. Byl to celkem zážitek. Vodnice, bongo, joointy(těm sem se vyhnul) taky nějaký pití, no pivko, vodka s juicem, mochito... Běhali sme skoronahý po poli :-D Zahráli si vietkong a NFS carbon, měli menší dýzu a pak jsme se, skoro všichni dívali na Toma a Jerryho a Simpsnovy. VE 2 to začali lidi zapichovat a já skončil kolem čtvrté ranní. Naspal sem asi 5 hodin ale kupodivu byl čilej jako rybka. Ani kocovina se nekonala.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

wosmahl: A kolik si toho vypil? :-D
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

my byli na silvestra doma a trávili jsme jej rodinně...pravda, po partičce scrable karet a několika mikád jsme se poněkud neshodli na další zábavě (jo, pána prstenů už vážně nemusím) a já i dcera jsme šli vybít pár lokací v Icewindu :oops: a byla půlnoc...a je tu nový rok... :lol:

Takže všem přeji, ať je ten rok lepší, než si každý zaslouží :lol: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

My slavili Silvestra s přáteli na chalupě o den dříve. Tedy prostě rok co rok je hrozně veselo 30., to se i dost pije. Na Silvestra už nikdo nemá moc chuť, hrajou se spíš nějaké karty nebo hra a pije se dost často jenom kofola. Letos se hrál Bang, o půlnoci se šly odpálit rachejtle a taky pár petard, které také nemusím, takže jsem řekla asi 20x doprčic a asi 20x jsem si málem vylila sklenku se šampáněm (stále jedna a tatáž), ale byla pohoda a proto ten Silvestr budu "slavit" i příští rok. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Mno ja osobne a zo Sigilu asi nielen som mal Silvestra v noci z 30. na 31. 12. a postarala sa mi oň Česká televízia... 8-) ako som čakal, na Silvestra som "oslavoať" nemal ísť kam a s kým, čiže ostal v tej rodinnej forme, ktorá ma nejak neteší ale ani neprovokuje...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já o silvestrovský večer koukal se švagrem na Solaris - těžko bych si uměl představit nádherněji prožitý večer. :angel:
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Na silvestra jsem zůstal doma, kde jsme ještě s pár lidmi udělali menší oslavu (nevěřil bych že se do klasického panelákového obýváku vejde 20 lidí ještě se spoustou jídla, pití a vodních dýmek :shock:), na půlnoc jsme vyrazili do města na náměstí (už jen samotná cesta trolejbusem byl impresivní zážitek) kde jsme chvíl stáli, kecali a sledovali ohňostroje, pak mě tam někdo přejel v nákupním vozíku (ti lidé by asi neměli tolik pít :-P) a tak jsme se vrátili zpět k nám, kde jsme pokračovali zhruba do sedmé hodiny raní.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Tady na tomhle fóru mě nikdo nebere vážně. :think: :wall:

Kdysi jsem zde napsal, že pokud chcete mít z jakékoliv oslavy zážitek na celý život, musíte jak radil kdysi dávno Ivan Mládek HODNĚ PÍT A HODNĚ TO MÍCHAT. :-D
Potom je vám 3 dny špatně, máte okno už od 10 hodin večerních. Ostatní vám můžou nafukovat hlavu co jste všechno dělali - vy se potom můžete krásně stydět, mít z toho deprese, přijímat nesplnitelná rozhodnutí typu: " Já už nikdy". Ale hlavně NIKDY NEBO ALESPOŃ DLOUHO NA TO NEZAPOMENETE. :twisted: :twisted: :twisted:

Takže se musíte na příště polepšit. Některé své silvestry spáchané za hodně mlada si podle tohoto návodu pamatuji dodnes. :!: Auvej. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Neferit Sr.: Mno, já jsem se dal jakžtakž do pořádku až včera k večeru. A děj na Silvestra od (asi? :anxious:) 22. hodiny si pamatuji jen velmi mlhavě :anxious: A to jsem přišel i o některé zábavnější části - třeba když si jeden známý zlomil obě ruce a nos (ano, nechat se nosit na ramenou od kamaráda, který je o 20 kg lehčí než vy není dobrý nápad ani za střízliva :wink:).

Ale jinak to byla fajna akce (šli jsme spát asi ve dvě ráno) - omladina (tj. osoby mladší 20 let plynule pokračovala až do rána... trochu se divím, jak jsme v tom hluku - standardní poloprofesionální DJské vybavení, puštěné dost nahlas - dokázali usnout a spát. Ráno jsem měl dojem, že jsem ještě neusnul :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“