The Thing

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

The Thing

Příspěvek od sevencreature »

Předpokládám, že to tu určitě někdo hrál (tímto zdravím Vampirii :wink:). Jak se vám líbí?

Mně tedy ano - i když mi vadí trochu chaotické přesuny mezi jednotlivými misemi - chaotické - prostě skončí mise/kolo/level a objevíte se někde úplně jinde, přičemž není často ukázáno, jak jste se tam vlastně dostali. Ale to je asi všechno. Jo a ještě bych bral, kdyby byly Things trochu víc slizké (což je ale spíš problém grafiky) a nepřipomínaly potvůrky (headcrabs?) z Half-Life.

Navíc jsem momentálně zakysl v jedné opravdu hnusné mapě (už mi začíná pomalu pít krev) - začíná se ve ventilační šachtě, vylezete ven, aktivujete elektřinu (světlo) - tenhle krok už vypouštím - následně Thing prorazí dveře malého domku, zabijete ho, vezmete náboje a případně lékarničky, vrátíte se trochu zpět, vylezete na kamenou rampu u stěny jeskyně, prolezete ventilačním systémem do místnosti tvořené hlubokou šachtou obehnanou svažující se plošinou, tam potkáte prchajícího medika a postupně sestupujete dolů, zabíjíte nehorázné množství Things, které vyskakují z mrtvých těl, ničíte kulometná hnízda a tak dál - mno nejdál jsem se zatím dostal ke dveřím, ale medik to neustál...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

No, dívat se, jak to hraje někdo jiný, mě bavilo víc než to hrát sám. :lol:

Přišlo mi to docela stereotypní, brzy jsem to odinstaloval.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

JJ, tohle je imho dobrá hra a rychle jsem se do ní vžil.... Možná to bylo i proto, že chvíli před tím jsem sledoval The Thing v bedně... A hra je přímým pokračováním :-D

7c: Na tu misi si matně vzpomínám, hrál jsem ji neustále dokola a dokola, aby ten medik přežil.... Nakonec se mi to podařilo, ale už jsem neměl žádné granáty... :-)
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Začiatok bol úžasne atmosferický, ale časom sa hra menila na čistú akciu... škoda, mohlo to dopadnúť lepšie. Ale aj tak parádny kúsok.
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Bodkin: Bleh, tak jsem ji dokončil, ale na konci jsem neměl žádné lékárničky a žádné granáty :lol: Drsné. No další mise jsou zatím v pohodě (konečně se tam dá rozumně savovat).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

sevencreature píše:Bodkin: Bleh, tak jsem ji dokončil, ale na konci jsem neměl žádné lékárničky a žádné granáty :lol: Drsné. No další mise jsou zatím v pohodě (konečně se tam dá rozumně savovat).
Spomínaná misia je asi najťažšia v hre. Teda vlastne ten úsek k prvému savu. Hlavne teda kôli tomu savovaniu.
Ozaj mne medika zabili ( Teda vlastne premenili ) na vec už tam hore, tak to bolo dvakrát ťažšie. Až neskôr som zistil, že sa dá zachrániť a DOSŤ to človeku pomôže :-D .
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“