Warrenovky

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Co si myslíte o Warrenovkách?

Jde o legendy herní zábavy
16
47%
Velice kvalitní hry
13
38%
Jsou to běžné hry, jako spousta dalších
1
3%
Nuda. Divím se, že to někdo vůbec hraje
3
9%
Warren by se měl i s jeho hrama zavřít do jedné cely s Kájínkem
1
3%
 
Celkem hlasů: 34

Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

sevencreature : potreboval by som súbor 00000409.256 z druhého cd. Nedalo by sa nejako dohodnúť :?: hra sa síce nainštaluje, ale bojím sa, že mi to počas hrania bude robiť problémy. tento súbor sa mi nedal manuálne skopírovať na hadr :cry:

Edit : pozeral som do adresára hry a ten súbor sa tam nainštaloval, tak zatial to vyzerá v pohode 8-)
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Na minulem Invexu, kde jsem si koupil orig IWD1 (180 kc) jsem premyslel, jestli si koupit i Thief 2. Nakonec jsem si ho nekoupil... a do ted toho lituju :). Na torrentech jsem to nenasel (nebo nasel, ale chybel seeder), na DC taky ne :-?.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

necrotising_ píše:Na minulem Invexu, kde jsem si koupil orig IWD1 (180 kc) jsem premyslel, jestli si koupit i Thief 2. Nakonec jsem si ho nekoupil... a do ted toho lituju :). Na torrentech jsem to nenasel (nebo nasel, ale chybel seeder), na DC taky ne :-?.
Ja som to našiel a stiahol, ale seederov bolo moc málo, to je pravda :evil:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

necro: Mně T2 nějak nenadchla - hlavně kvůli příběhu, ten mě bavil na jedničce nejvíc.

nuke: Pokud bude problém, tak ti ho klidně mailnu :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

sevencreature píše:nuke: Pokud bude problém, tak ti ho klidně mailnu :-)
Vďaka :-P . Zatial to vyzerá v poriadku (vďaka bohu - už som sa zlakol, že to bude ďalší chybný torrent).

btw. Prezraď mi len jednu vec. Sú tam (T2) zas príšery tipu zombíkov, alebo je to už bližšie realite ?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

No, roboti by se vlastně mohli brát jako formy "zombíků"? No je to taková klasická Thiefovská fantasy realita.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Roboti ? huh.
OK OK. Už som ticho idem hrať.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Zajímavá shoda okolností nebo také „shoda okolností“. Prakticky ve stejnou dobu vyšly najevo dvě tak trochu související skutečnosti. Jednak Electronic Arts obnovili registraci ochranné známky System Shock, samozřejmě vztahující se k počítačové hře a to s online/mobilní podporou, nic více, ale pro srandu to nedělají.
A zároveň oznámila firma Take 2 akvizici úspěšného studia Irrational Games, které jednak pro EA vytvořilo System Shock 2 a jednak chystá jeho „spirituální“ pokračování BioShock (od předloňských prvních informací o něm ale nic moc nového známo není)

No nezní to slibně? Hlavně na Bioshock se těším jako malej už od prvního oznámení :-P
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Příspěvek od CeBrk »

Ajantis_CG_thief píše:Zajímavá shoda okolností nebo také „shoda okolností“. Prakticky ve stejnou dobu vyšly najevo dvě tak trochu související skutečnosti. Jednak Electronic Arts obnovili registraci ochranné známky System Shock, samozřejmě vztahující se k počítačové hře a to s online/mobilní podporou, nic více, ale pro srandu to nedělají.
A zároveň oznámila firma Take 2 akvizici úspěšného studia Irrational Games, které jednak pro EA vytvořilo System Shock 2 a jednak chystá jeho „spirituální“ pokračování BioShock (od předloňských prvních informací o něm ale nic moc nového známo není)

No nezní to slibně? Hlavně na Bioshock se těším jako malej už od prvního oznámení :-P
Nevím proč, ale mě z toho jímají spíš obavy. Zvlášť po té, co jsem se dočetl, že BioShock vyjde i na konzole. Jak dopadl Deus Ex 2 je všeobecně známo. Navíc Electronic Arts nemohu zapomenout ukvapené vydání System Shocka 2, což se negativně podepsalo na jeho konci. Oni jsou schopni vypustit do světa klidně bezduchou realtimovou strategii s názvem System Shock War Battle.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

CeBrk: od System Shocka pod EA si taky neslibuju vůbec nic, ale k BioShocku jsem optimističtější. Ale že má vyjít i pro konzole jsem nevěděl.
Každopádně pořád na něm dělají Irrational Games, u těch prostě nevěřím, že by vydali něco, co by urazilo památku SS.
A Deus Ex 2 jsem nehrál... asi naštětsí.
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Příspěvek od CeBrk »

To o těch konzolích je na http://www.ttlg.com/ . konkrétně jde o tenhle odstavec:

2K Games has multiple titles in development at Irrational's North American and Australian studios. The first title to be published under the 2K Games label will be BioShock, a role-playing shooter for next-generation console systems and PC. Already anticipated by the gaming press as one of the most innovative next-generation titles, BioShock is planned for release in early 2007.

Anglicky moc neumím, ale inkriminující věta je celkem zřejmá. Nezbývá než držet Irrationalu palce a doufat, že PCčková verze bude od té konzoloidní dost odlišná.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Zajímavé. Na Brlohu nabízejí System Shock.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Kupujem!
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

yenn píše:Preview na BioShock.
Sice to nevypadá zle, ale myslím si, že SS2 to jen velice těžko překoná..
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“