Na internetu chybí empatie a lidé jsou tam k sobě zlí

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Vallun píše:Jab - o tom letectvu - Idaho našel nějaký pramen, na první letmý pohled vcelku seriozní, a jeho obsahu věřit chce.
Taky možnost. Já si tu jeho vehemenci vyložil tak, že mě jen chce opít rohlíkem. Ale pravděpodobně máš v hodnocení pravdu ty.
Nicméně i pokud přejmu lživé tvrzení někoho jiného, tak se za něj stávám odpovědným já...
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Jab píše:Nicméně i pokud přejmu lživé tvrzení někoho jiného, tak se za něj stávám odpovědným já...
Odpovedným ano, ale imho řečeno právnicky za nedbalost, jen vyjímečně za úmysl...

Ale nemohu soudit, z předmětných odkazů jsem rozklikl první a zjistivše, že jde o blud profláknutého národoveckého historika, věnoval sjem se jiným věcem:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nemůžete Jaba nechat na pokoji? Nevidíte, že právě prožívá těžké období svého mladého života? :wink: :mrgreen:

Arian: Hmm, možná na tebe působí ty príspěvky agresivně v kombinaci s tím avatarem? :think: Zkus si místo něj představit obraz vlasatého filozofa v roláku (nebo sžíravého Jaba v roláku) :mrgreen:

Hamster: Noooo, nějaký thread na házení kamenů už tu přece je, ne? :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Co je? Už se perou? Už se perou? Jabe nedej se! Sem s tebou...
Edit: Nevim, Jab mi příjde v pohodě, takovej Inteligent-borec. Stejně vám jde jen o to, aby ste ho naštvali, on prasknul, a vy mu řekli že je agresivní. Když vám příjde špatnej tak proč si ho všímáte a odepisujete mu?
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

By mne zajímalo, kdo vlastně Jab je. Neboť z toho threadu to vypadá, že budocunsot ČR je přímo odvyslá od jeho chování:D
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

no, pokud nemá německé příjmení a umí vyslovovat ř, tak by mohl být příštím prezidentem
Kapku agresivity by možná naší politice prospělo :-)
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

sžíravý Jab v roláku mě bude od teď pronásledovat jako nejhorší noční můra...
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Joo, hlavně že se zase něco řeší...
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Jab píše:Joo, hlavně že se zase něco řeší...
Nejsi rád středem pozornosti, mistře sakrasme?
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Lerek píše:Nejsi rád středem pozornosti, mistře sakrasme?
Na to je pán asi moc Inteligent-borec...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Lerek píše:Nejsi rád středem pozornosti, mistře sakrasme?
Když to napíšeš takhle a s přihlédnutím k diskuzi výše, tak by se těžko odpovídalo ano... Nicméně zviditelnil se především Arian, jehož jsem rozplakal svými ošklivými odpověďmi.
Upřímně tuhle diskuzi beru spíše s nadhledem. Je nesmyslná a její cíle jsou pochybné i nesplnitelné. Viz podmínka: "Buď hodný nebo odejdu." připomíná Zimmermanovské "Neplačte, sami jste si to zavinili." Aneb trestání učitele učitelem.
Osobně si myslím, že je větší hřích psát blbosti, než-li být vtipný. Ale chápu, že pokud někomu jde první a už ne to druhé, tak může trochu žárlit.

P.S. Admin na Sigil.cz hledá korektora sarkasmu. Hlašte se u výběrové komise Arian-Idaho.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Jab: Zvláštní je že ačkoliv bereš tuhle diskuzi tak strašně s nadhledem, pořád máš sžíravé poznámky. Mě tímhle neurazíš, zažívám si to doma jak od otce tak třídního učitele, mé "city" tímhle neurazíš, jen vícemeně dráždíš... spíše tím do jisté míry dokazuješ, že to žere tebe, protože kdyby ne, už by ses k této diskuzi dále nevyjadřoval
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Arian píše:Jab: Zvláštní je že ačkoliv bereš tuhle diskuzi tak strašně s nadhledem, pořád máš sžíravé poznámky. Mě tímhle neurazíš, zažívám si to doma jak od otce tak třídního učitele,
A jsme u jádra pudla...
Arian píše:spíše tím do jisté míry dokazuješ, že to žere tebe, protože kdyby ne, už by ses k této diskuzi dále nevyjadřoval
To je přeci logické, že...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Napřed :applause: :applause: :applause: :applause: Bravo vám všem.

Hlasovat jsem nemohl, protože celé hlasování neobsahuje tuto možnost:

NE, JABOVI PŘÍSPĚVKY MI NEPŘIPADAJÍ AGRESIVNÍ

TAKŽE JAKÁKOLIV ODPOVĚĎ JABA DOPŘEDU LIKVIDUJE S RŮZNOU ÚROVNÍ INTENZITY. NA TOM SE NEHODLÁM PODÍLET, HLASUJTE SI SAMI.

Různé eskamotérské kousky s daty jsou možné, ale nic nevypovídají. Tabulka od Idaha i od Jaba mají svou váhu a každý tak dal najevo, že se na svět dívají jinak. Není potřeba nic hrotit.

Jestli Jabovi příspěvky jsou agresivní nevím, ale co by potom byly ty moje kterými ometám hlavu Idahovi v tématu o první republice.

Na ta data se podívám příští týden. Myslím, že dokážu ke každému najít nějaké stanovisko. Samozřejmě své subjektivní a možná zkreslené.

Arian - rád Tě po dlouhé době vidím. A s tím trávy růstem má možná Vampirie pravdu - nejde přece o život.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Jab: jestli tím chceš říct že je to něco jako postraumatický syndrom, pak tě bohužel musím zklamat, nic osobního v tom není, jde pouze obecně o způsob vyjadřování celkově.

Jestliže se dva lidé dohadují o podstatě nějakého problému, pak téměř zákonitě vyplívá že jeden z nich bude mít o dané věci více informací, lepší přehled a utvrzený názor. Že ten druhý tento názor nesdílí, ať už proto, že není dostatečně informovaný nebo proto, že si zkrátka myslí něco jiného, nemá vyusťovat v to, co se občas vidím. Pokad chceš druhého přesvědčit o své pravdě, dělej to bez emocí, s logickými argumenty, v klidu a přesvědčivě. Pokud na to zrovna náladu nemáš, tak proč prostě nenapsat nic? Proč to hned musí vést ke shazování, sarkasmu, příspěvkům plným negativismu.

Diksuze na Sigilu se dříve vyznačovali právě tím, že i ti o dost starší a zkušenější dokázalí být nad věcí a nezkušenému vše rozumě vysvětlit. To už ted chybí, protože mám zkrátka pocit že si myslíte něco jako "My, Pání Sigilu, jsme dokonalí, kdo s námi v čemkoliv nesouhlasí je úplný pitomec"

Neferit sr. : hm možná ano, to je koneckonců názor každého jednotlivce, ale vzhledem k tomu že se tady řeší abstraktismi typu vznik vesmíru či "co by bylo kdyby bylo" pak si nemyslím, že výtka o slušném chování sem nepatří
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“