Na internetu chybí empatie a lidé jsou tam k sobě zlí

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Jab píše:.Mohu-li se optati, kde že to ta má agresivita leží?
Ale jistě ;-)

Myslím že slova citově zabarvená typu "ctěný dozor" a "hrůzostrašné zvlčení" si klidně můžeš odpustit pokad chceš napsat jen fakta a nesnažíš se tím dotyčného prostě za každou cenu nějak srazit, dát mu aspon nepřímo nějak najevo, že podle Tvého názru píše hovadiny Nejsem padlej na hlavu Jabe, na některých přispěvcích (chran bohu ne jen od tebe) je jasně patrný ten názor za němi schovaný "Co to tady ten chytrák zase vykládá, ať zas zaleze tam kde celou dobu byl a dá nám pokoj"
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Arian: Zkus nebýt tak vztahovačný a vypni si poslech rostoucí trávy. ;-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Arian píše:Myslím že slova citově zabarvená typu "ctěný dozor" a "hrůzostrašné zvlčení" si klidně můžeš odpustit...
Páni, člověk by čekal, že byl Jab agresivní už před touto jeho reakcí na tvoje nařčení z agresivity... :think:

BTW. Proč byl tenhle topic pojmenován "současnost a budoucnost", když muselo být od začátku jasné, že tu propukne hádka o tu pakárnu s letopočty?
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Hamster - myslím, že idealista Idaho měl představu toho,že tu začneme analyzovat, co všechno by se příští rok mohlo stát:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Arian píše:Myslím že slova citově zabarvená typu "ctěný dozor" a "hrůzostrašné zvlčení" si klidně můžeš odpustit pokad chceš napsat jen fakta a nesnažíš se tím dotyčného prostě za každou cenu nějak srazit, dát mu aspon nepřímo nějak najevo, že podle Tvého názru píše hovadiny Nejsem padlej na hlavu Jabe, na některých přispěvcích (chran bohu ne jen od tebe) je jasně patrný ten názor za němi schovaný "Co to tady ten chytrák zase vykládá, ať zas zaleze tam kde celou dobu byl a dá nám pokoj"
Velmi jemně jsem ti chtěl naznačit, že ti je po mém sarkasmu celkem houby. Rovněž by mě zajímalo, jakým druhem faktů jsem tě měl oblažit.
Osobně si myslím, že když už něco napíši, tak bych měl taky vědět co. Jinak řečeno pokud na základě nějakých faktů vyvodím určitý závěr, tak by mé znalosti a fakta měly být skutečně ověřeny, nemělo by se jednat o pouhé domněnky či dokonce účelově překroucená či vylhaná fakta. Nikdo totiž není povinnen to po mě pracně opravovat. Nejlépe když mě také sestřelí nějakým sarkasmem a potěchu z vlastního poučení nechá jen a jen na mně.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Idaho píše:souhlasím s Arianem, hlavně proto že s Jabem mám už zkušenosti z tématu o čsr, Jabe nechcem tě nijak poškodit, pouze tě upozorňujeme že se chováš nevrle k lidem se kterými nesdílíš stejný názor
Sarkazmus je známkou veselosti a nikoliv nevrlosti. Tvé názory v tématu o ČSR byly založeny na neúplných faktech či překrucování, čili viz můj příspěvek výše.
Zdeť důkaz obohacený tvým vlastní sarkazmem:
Idaho píše:
Eh, co? Já měl ten pocit, že ona bunkrová přerušovaná linie tak trochu byla v pohraničí. Nadto v případě sudet s většinou něm. obyvatelstva.
Jo to vížejo, stavěli bunkry konrádovy na zahrádce, co? Je rozdíl mezi pohraničím a sudety...
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Vampiria píše:Arian: Zkus nebýt tak vztahovačný a vypni si poslech rostoucí trávy. ;-)
:lol: :lol: :lol: *death*

Jak bych chtěl žít v zahradě zelené,
kde by sarkasmu řekli nenene!
Svět milých tváří, svět bez opozice,
no lidí s názorem již nikdy více!
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

co se týče ČSR asi 3x jsem ti psal že budu rád když mě poučíš, např. o sovětských bombardérech sem nic nevěl, prosil jsem tě aby jsi mě informoval...

když se stavějí bunkry proti němcům tak se počitá i stěmi uvnitř hranic ne? (LS vz. 07, plány získany od jaba)

Konrádova zahrádka byl tušim typ MS vzor 09 (S-sarkasmus)

JAB
Možná by bylo lepší, kdybys si dotyčné informace zjistil sám. A to i něco o oněch letadle ze SSSR.
To je přesně ono... nemůže prostě napsat něco jako "sověti nám je prodali za bednu banánů (co ja vim co mohli chtít za letadla?)"
Naposledy upravil(a) Idaho dne 23.8.2007 12:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Jab: Jestli si tím chtěl říct, že jsi celou tu dobu byl veselý a ne naštvaný, pak bys měl zřejmě upravit svůj způsob písemného vyjadřování, nebo ho asi přizpůsobit nám středoškolákům, protože upřímně já z tvých příspěvků necítím ani miligram veselí
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Ok, to už stačí
Jabe: pokud sem se tě nějak dotkl tak se omlouvám ale na svém si stojím

Věnujme se teď prosím tématu
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Sakra, tohle je nejvtipnější topic, co tu za několik posledních měsíců vznikl :lol: .

K dokonalosti chybí jen hlasování, zda-li Jab není příliš agresivní a nepřátelský :-D .
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Páni, tady se to rozjíždí. :lol:
Idaho píše:Jab: to nás můžeš rovnou začít mlátit klackem
Souhlasím s Idahem, to vůbec není špatný nápad. :idea:
Arian píše:Jestli si tím chtěl říct, že jsi celou tu dobu byl veselý a ne naštvaný, pak bys měl zřejmě upravit svůj způsob písemného vyjadřování, nebo ho asi přizpůsobit nám středoškolákům
jj, děti jsou citlivější na zabarvení hlasu, třeba se to projevuje i u písemného projevu... :think:
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Jab se chová zcela necivilizovaně!!! Čapněte ho a šup s ním do nápravného zařízení, ač se poučí, co je to morálka a veselost!

Radši se taky budu tvářit vesele... Třeba takhle: :-D
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Idaho píše:JAB
Možná by bylo lepší, kdybys si dotyčné informace zjistil sám. A to i něco o oněch letadle ze SSSR.
To je přesně ono... nemůže prostě napsat něco jako "sověti nám je prodali za bednu banánů (co ja vim co mohli chtít za letadla?)"
Tvé nedostatky ve vzdělání jsou primárně tvým problémem, zvláště když něco vyvozuješ na základě neúplných fakt. Na tom se neshodnem?
Btw předkládám ten příspěvek v kontextu, aby bylo zřetelně vidět, co sis v tomto případě dovolil (z hlediska onoho překrucování).
Jab píše:
Idaho píše:Naše moderní letadla ve výrobě byli, většina našich letadel byly moderní a vykonné stroje (ty odkazy sem nedávám jen tak, bud tak laskav a alespoň si je na ně koukni), pokud sis nevšiml ty dvojplošníky měly dost podobnou konstrukci jako britské spitfilery, tím druhým křídlem se řešily některé problémy které mělo i Luftwafe, taky dost dobře nevím proč by nám sověti měli dávat bombardéry, o tom sem ještě neslyšel
Možná by bylo lepší, kdybys si dotyčné informace zjistil sám. A to i něco o oněch letadle ze SSSR. V tomto ohledu spíše potřebuješ doplnit nějaké to vzdělání sám. ;-)
Stojí za to říci, že informace o oněch bombardérech jsem ti nakonec poskytl já, nenašels sis je sám. Že jsme měli moderní letectvo nepovažuji za omyl ale za lež. V tomto případě jsem ti měl nějaký sarkasmus uštědřit a bylo by to ještě málo.
Arian píše:Jab: Jestli si tím chtěl říct, že jsi celou tu dobu byl veselý a ne naštvaný, pak bys měl zřejmě upravit svůj způsob písemného vyjadřování, nebo ho asi přizpůsobit nám středoškolákům, protože upřímně já z tvých příspěvků necítím ani miligram veselí
Tvůj problém.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Jab - o tom letectvu - Idaho našel nějaký pramen, na první letmý pohled vcelku seriozní, a jeho obsahu věřit chce. Proto ybch to povaoval spíše za omyl, než za lež. Ovšem pokud tam někdo píše o konstrukci dvouplošného bombardéru a srovnává jí s jednoplošnou stíhačkou (Spitfire), tak se obávám,že jsme anšel další drobný argument proti svobodě veřejného šíření slova.

Co se týče toho špatného chápání vyřčeného, tak by mne fatk zajímalo, čím to je, že mnohdy je nějaké vyjádření, ať již psané nebo řečené, vnímáno s pdotextem, který tam vůbec nebyl vkládán...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“