Čekám miminko

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Co se Calverovým narodí?

Holka
11
20%
Kluk
3
5%
Dvojčata
8
14%
Netopýři
5
9%
Okurky
12
21%
Sedm statečných
15
27%
Hodný, zlý a ošklivý
2
4%
 
Celkem hlasů: 56

Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

KEBULE píše:Já si těch "novej fotek" všiml až teď :wall: :doh: ,ale směje se to malé dítko opravdu hezky... :-D

A vůbec dlouho se tu neukázal pan Calvera, aby dodal další aktuální foto a poreferoval esi je vše ok :evil: :naughty: darebák...

Teď bude Sigilstvo zmírat strachem esi je vše ok...
Ono bude vše OK, jen ho asi malá pěkně zaměstnává. Zrovna mám na icq kamaráda - čerstvého otce a zatím jsme nemluvili o ničem jiném, než o prdících, říhání. Každou chvíli odbíhá, že malá něco vyžaduje. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

*ťuťu* *ňuňu* byl to prdíček, nebo tam máme hovňouska?
Už nikdy víc! Mateřství je HNUS! :hand:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis píše:Už nikdy víc! Mateřství je HNUS! :hand:
Odříkaného chleba... :wink: :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Ajantis píše:
*ťuťu* *ňuňu* byl to prdíček, nebo tam máme hovňouska?
Už nikdy víc! Mateřství je HNUS! :hand:
Jo a když je takových lidí kolem tebe víc, začneš mít opravdu velmi podivné pocity a fakt se to chce dostat do stavu ZENu, aby se člověk na informace o hovínkách, prdících a pod. dokázal dívat aspoń trochu shovívavě... I když informace, že hovínko voní po jablkách, mi trochu zaškubala tváří, jak moc se mi chtělo řvát "už nééé". Čím to, že ta mateřská a otcovská láska přestane vnímat hranice vkusu? ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ajantis - kolik dětí že jsi to vychoval?
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Brácha hlavně lítá po stavbě, takže když je doma, věnuje se malé a na netu ho moc nevidím.

Naštěstí, co zatím můžu mluvit, se sice prdíky řeší, ale proto, že malá děsně řve, když ji bolí břicho. ťuťu ňuňu se přede mnou nepoužívá, neb jsem dal jasně najevo, že mi to leze děsně na nervy (už dávno před narozením).. takže nemůžu sloužit, jak to je doma normálně

Nějaké nové fotky sem hodím, jen co zase nějaké dostanu. Jinak malá už má přes pět a půl kilo, roste jako z vody a dle vyjádření samotného Calvery nejí, nepapá, ona prostě žere :D
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Tak to je dobrá zpráva. To už je pěkný pucek. Ještě že Tě tady máme, jinak bychom nic nevěděli. Calvera je asi tak ztrhaný, že nemá na klávesnici chuť.

Vanda - Já své děti nějak neprožíval - pomohl jsem co bylo potřeba, vypral a vyžehlil plíny, Vařil jsem sunar a později jakési kašičky. Na ňu a ňu jsem moc nebyl. Ale klidně jsem dvě noci nespal když byli nemocní. Byly doby kdy bych klidně vzal i třetího pazkřivca, ale zdraví mého kocoura řeklo -NE.

I dnes udělám cokoliv co by bylo potřeba aby byli v pořádku. Ale že bych extra rozmazloval, to taky ne. Zajímavé ale je že čím později lidi dítě mají, tím víc se chovají divně.

No počkáme si na další report PanaBači nebo lépe Calvery-pokud se jeho veličenstvo uráčí.
Naposledy upravil(a) Neferit Sr. dne 13.9.2007 21:33, celkem upraveno 1 x.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Ajantis píše:Už nikdy víc! Mateřství je HNUS! :hand:
Můžeš být rád, že tento názor nesdíleli svého času tvoji drazí rodiče....
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

KEBULE píše:
Ajantis píše:Už nikdy víc! Mateřství je HNUS! :hand:
Můžeš být rád, že tento názor nesdíleli svého času tvoji drazí rodiče....
Třeba ho sdíleli a chudáček Ajantis měl smutné a pohnuté dětství...
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Lerek píše:Třeba ho sdíleli a chudáček Ajantis měl smutné a pohnuté dětství...
... A proto jsem teď na všechny okolo tak hnusný. Obzvláště na Neferití rodinu mám pifku, protože na ty jejich pohodové rodinné vztahy žárlím... Mně se toho nikdy nedostalo. :cry: :cry:
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Chudáčku Ajantisi jestli budeš chtít, na PISSU se mi můžeš vybrečet do ramene...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Neferit Sr. píše:Tak to je dobrá zpráva. To už je pěkný pucek. Ještě že Tě tady máme, jinak bychom nic nevěděli. Calvera je asi tak ztrhaný, že nemá na klávesnici chuť.

Vanda - Já své děti nějak neprožíval - pomohl jsem co bylo potřeba, vypral a vyžehll plíny, Vařil jsem sunar a později jakési kašičky. Na ňu a ňu jsem moc nebyl. Ale klidně jsem dvě noci nespal když byli nemocní. Byly doby kdy bych klidně vzal i třetího pazkřivca, ale zdraví mého kocoura řeklo -NE.

I dnes udělám cokoliv co by bylo potřeba aby byli v pořádku. Ale že bych extra rozmazloval, to taky ne. Zajímavé ale je že čím později lidi dítě mají, tím víc se chovají divně.

No počkáme si na další report PanaBači nebo lépe Calvery-pokud se jeho veličenstvo uráčí.
Však to považuji za správný přístup, je hezké, když se otec angažuje, ale moc se mi nelíbí, když se z něj stane druhá matka a pěkně oba šišlaj, ble. Nejvíc jsem teda alergická na používaní množného čísla "krkáme, prdíme, blinkáme". Na to se fakt neovládnu a třeba na info "doufám, že nás ty prdíky přejdou" odpovídám: "tebe asi ne, ale malou by mohly" :twisted:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Vanda: Mateřský plurál! To je ZLO.

Mám pocit, že většina žen (a nezřídka i mužů) po zabřeznutí a posléze vrhu zblbne. Někdo přechodně, někdo už natrvalo. Jsou výjimky, ale je jich dost málo. Ty hormony musí být pěkné svinstvo, fujky. :silenced:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Sdako - velmi tvrdé a velmi cynické. Myslela jsi to úplně vážně?
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Senior: Když se mi z celkem normální známé stane během pár měsíců šišlající bláznivka, která si není schopna povídat o něčem jiném, než o tom, jak její dítě jí, vyměšuje a pohybuje se, tak si vážně myslím něco o minimálně přechodném poklesu rozlišovacích schopností.

Ale jsou i výjimky. Minulý týden mne vezla slečna obdařená dvěma potomky, z nichž ten tříměsíční byl v sedačce vedle mne. Nu a slečna místo toho, aby rozebírala nějaké výše zmíněné nechutnosti, tak povídala o svém koníčku - chovu chrtů. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí a neměla chuť vyskočit za jízdy z auta. Víc takových žen! :)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“