Anime & Manga

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fryn
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 3.10.2005 8:46
Bydliště: pořád někde blízko severu

Příspěvek od Fryn »

Mononoke je podle tebe infantilní :-D ? Jinak docela souhlasím s tvým výběrem, jen bych ještě doplnil o jednu mangu co jsem viděl nedávno jménem Appleseed (myslím, že je to od toho kdo stojí i za Ghost in the Shell) a jeden možná infantilnější seriál Trigun.
Člověk se na jistém fóru neukáže asi jen tak přes půl roku a najednou je tu nové fórum, ale se starými lidmi :).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Fryn: Trigun není infantilní :wink: Ještě jsem ho neviděl komplet, ale so far so good (ke konci se to údajně ještě zlepší). A to nemluvím o pověstné černé kočce :lol:

Jinak Vampiria tím chtěla (řekl bych) sdělit, že Miyazakiho filmy jsou zaměřené tak trochu "rodinně" - mě se moc nelíbí (teda až na Mononohe Hime).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Fryn píše:Mononoke je podle tebe infantilní :-D ? Jinak docela souhlasím s tvým výběrem, jen bych ještě doplnil o jednu mangu co jsem viděl nedávno jménem Appleseed (myslím, že je to od toho kdo stojí i za Ghost in the Shell) a jeden možná infantilnější seriál Trigun.
Appleseed jsem videl, ale neni to nic pro me :). Bylo to na me prilis 'jine' :).
Uživatelský avatar
Lex
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 1.10.2005 0:35
Bydliště: Praha - H.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lex »

Obrázek
Pokud mi někdo prozradí, co že to je, na tomto obrázku za Anime, tak mu daruji jako dárek dva koboldy plus jednoho zraněného z minulého souboje v Icewind Dale, zdarma! :lol: :wink:
大丈夫 です。That's All ...унд дас ист нихтс алс дие wаhрhеит ^__^
Uživatelský avatar
Fryn
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 3.10.2005 8:46
Bydliště: pořád někde blízko severu

Příspěvek od Fryn »

Tak to teda nemám ani potuchy (možná kdyby byly možnosti :-) ), jen mi ten styl kresby trochu připomíná Akiru.
7creature: Jinak Trigun zas tak infantilní není to je pravda, co bys řekl na dragonball ;-) ?
Člověk se na jistém fóru neukáže asi jen tak přes půl roku a najednou je tu nové fórum, ale se starými lidmi :).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Fryn: Dragonball jsem neviděl - ale co jsem slyšel, tak je to "anime" pro děti a západní publikum. Tj. s Trigunem bych ho nijak nesrovnával :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Lex: Pracuju na tom :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Fryn
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 3.10.2005 8:46
Bydliště: pořád někde blízko severu

Příspěvek od Fryn »

No musím se trochu ohradit :-) . Dragonball je klasika japonské mangy, přiznávám, že má dost infantilní humor (hlavně první řada) a může na někoho působit dětsky, ale dětem bych ho nepouštěl, je tam dost bojových scén a (dokonce i :shock: ) krve, viděl jsem ho na cartoon network, ale v značně umírněnější podobě (vygumovali nebo úplně vystřihli scény, kde si postavy udělali trochu větší bebí) , takže bych rozhodně doporučoval "normální" verzi. Postupem času jsem si ten seriál docela oblíbil a skoukl celé dvě první řady (asi 400 dílů).

EDIT: tak mě napadá, zná tu někdo Kenshina ?
Člověk se na jistém fóru neukáže asi jen tak přes půl roku a najednou je tu nové fórum, ale se starými lidmi :).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Fryn píše:tak mě napadá, zná tu někdo Kenshina ?
:lol: :lol: :lol:

Tohle je jedno z nejznámějších anime vůbec (a OVAs jsou "taky" super :wink:).

Jinak Dragonball opravdu nemusím :-)
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 4.10.2005 11:41, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Rurouni Kenshin? Mám ho v pláne downloadov - manga je celkom zaujímavá, takže sa teším na anime.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

CrowX: Jinak teď sleduju GTO a je to opravdu dobré. Jen (teď jsem asi u 20. dílu) začínám mít nepříjemný pocit, že se z Onizuky stává čím dál tím víc taková vedlejší zábavná postava. No uvidím.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Fryn
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 3.10.2005 8:46
Bydliště: pořád někde blízko severu

Příspěvek od Fryn »

Myslel jsem si to :-D . Doporučil by mě někdo nějakou zajímavou seriálovou mangu, která se tu ještě neobjevila ? Co jsem tak vysledoval, tak snad všechno co se tu v tomhle topicu objevilo jsem už viděl.
Člověk se na jistém fóru neukáže asi jen tak přes půl roku a najednou je tu nové fórum, ale se starými lidmi :).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Fryn: Z těch nejznámějších (ale asi už jsi je četl, nebo nechtěl číst - netuším... ale určitě jsi na ně musel narazit) - můžeš zkusit Midori no Hibi, Berserk :twisted: , Kareshi Kanojo no Jijou, Fruits Basket...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

To 7c - neboj sa Onizuka sa nestratí nikdy - to je iba prechodná fáza :lol:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Fryn
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 3.10.2005 8:46
Bydliště: pořád někde blízko severu

Příspěvek od Fryn »

7creature: Z těch cos napsal mi něco říká Berserk, dokonce jsem myslím někde viděl i nějaké obrázky (jakýsi maník s obrovským mečem), ale vzpomněl jsem si, že jsem ještě vlastně neviděl Cowboy Beebop (tohle skutečně musím nějak napravit, už jsem o tom dost slyšel :-) ).
Člověk se na jistém fóru neukáže asi jen tak přes půl roku a najednou je tu nové fórum, ale se starými lidmi :).
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“