Anime & Manga

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Fryn: Berserk je extrémně brutální (a když říkám extrémně, tak tím myslím, že docela dost - i když někomu možná mrzačení a znásilňování dětí nepřijde jako moc drsná zábava - tímto zdravím Vampirii :wink:).

Cowboy Bebop je dobrej, ale celkově mě nějak "nechytl" - především k postavám jsem nic necítil (byly mi celkem ukradené :-? ) - to je samozřejmě čistě individuální. Ale je to perfektně udělané anime.
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 4.10.2005 20:03, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Příspěvek od crovax en-vec »

Mno jediné anime co jsem viděl byl Animatrix. Jo a ještě Ghost in the Shell 2. A bylo to fakt úžasný. Něco mangy jsem taky přečtl (nepamatuji si názvy) a myslím si o ní to samé. Holt japončíci umí!
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

sevencreature píše:Fryn: Berserk je extrémně brutální (a když říkám extrémně, tak tím myslím, že docela dost - i když někomu možná mrzačení a znásilňování dětí nepřijde jako moc drsná zábava - tímto zdravím Vampirii :wink:).

Cowboy Bebop je dobrej, ale celkově mě nějak "nechytl" - především k postavám jsem nic necítil (byly mi celkem ukradené :-? ) - to je samozřejmě čistě individuální. Ale je to perfektně udělané anime.
Při mém vztahu k dětem je toto optimální zábava na odpoledne.
Z Berserka jsem viděla bohužel jen asi 10 minut, ale brzy to napravím :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: Anime je dost cenzurované (resp. dost násilí je vypuštěno). Navíc řekněme, že konec není, ehm, z nejlepších. Ale možná je (podle mých zkušeností určitě) lepší vidět dřív anime než číst mangu - tj. začít tím horším :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Lex
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 1.10.2005 0:35
Bydliště: Praha - H.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lex »

@Fryn&7creature: OKi, zdá se že ptořebujete ještě další „materiál“.
Obrázek
Tentokrát to jsou fotografie z druhé strany... ehm... tedy, nepřátelé našich „hrdinů“.

Dragonball Z: Vyděl jsem pouze dva díly této série, ale stejně mi to nějak „nesedí“. Znám jednoho človíčka který tohle každý den sleduje, rozhodně ale dítětem už není :lol:.
sevencreature píše:Cowboy Bebop je dobrej, ale celkově mě nějak "nechytl" - především k postavám jsem nic necítil (byly mi celkem ukradené Confused ) - to je samozřejmě čistě individuální. Ale je to perfektně udělané anime.
Holt každý má jiný vkus... mě se to celkem líbí :roll: :wink:.
大丈夫 です。That's All ...унд дас ист нихтс алс дие wаhрhеит ^__^
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Lex: No já jsem nepsal, že by se mi Cowboy Bebop nelíbil - právě naopak :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Fryn
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 3.10.2005 8:46
Bydliště: pořád někde blízko severu

Příspěvek od Fryn »

Berserk je teda nějaké drsnější fantasy ?
Lex: Tak ani tohle nepomohlo (začíná mě trochu štvát, že nevím co to je :-) ).
Člověk se na jistém fóru neukáže asi jen tak přes půl roku a najednou je tu nové fórum, ale se starými lidmi :).
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Cowboy Bebop je výborný - celkom zaujímavý príbeh + v každej epizóde iná hudba. :-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Silverbow píše:
sevencreature píše: (asi nemyslíš ten 200+ dílnej seriál, ne?)
Samozrejme, ze myslim.
Ok, One Piece je na mé wanted listině (narazil jsem na pár One Piece fanatiků, kteří měli docela úderné argumenty :) ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Lex
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 1.10.2005 0:35
Bydliště: Praha - H.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lex »

Tak já vám tedy prozradím co že to za Anime je ;). V roku 1983 mělo premiéru v Japonsku a je známé pod názvem Mirai Keisatsu Urashiman, v Evropě spíše takto, Future Police Urashiman, Rock`n Cop, Super Durand. V první linii se jedná o dobrodruha Rico který ve městě New Tokio roku 2050 (z neznámého důvodu se dostal do tohoto roku, společně se svým kocourem a VW automobilem), kde bojuje společně se svými přáteli proti skupině nazývající se Neocrime.

To ještě byly časy... viděl jsem to poprvé asi před 10 roky. Rád si vzpomínám na tuhle sérii protože to byla první série tohoto typu kterou jsem sledoval. Nevím co bych na to řekl teď... Aktuální Anime série budou jistě lepší, ale klasika zůstává klasikou ;).

@7creature: Cowboy Bebop; V tom případě je vše v naprostém pořádku :). One Peace; Doporučuji... stojí za to ;).
大丈夫 です。That's All ...унд дас ист нихтс алс дие wаhрhеит ^__^
Uživatelský avatar
Katt
Sigilan
Příspěvky: 55
Registrován: 7.10.2005 9:17
Bydliště: v hospode?!? tak prej ne :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katt »

Neni to anime,ani manga,ale je to Final Fantasy VII:Advent children...videli ste nekdo?
Sní androidi o ovečkách?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Katt: Vítej zpátky :)

Jediný koho znám a viděl Advent Children, je CrowX :-) Mě to nějak moc neláká 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Mne to prišlo horšie ako Spirits Within - ale ja všeobecne FFVII nemám rád (samozrejme z hľadiska celej série - inak je to dobrá hra) - AC mi prišiel hrozne chaotický - hlavne bojové scény boli strašne rýchle a skladali sa z veľkého množstva rýchlo sa meniacich pohľadov - podľa mňa je to mínus - ale väčšine ľudí sa to páčilo - btw. videla si ten anime-sequel k AC - FF: Last Order? Ten je vynikajúci. ;-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Wiskas
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 29.9.2005 13:59
Bydliště: Sigil

Příspěvek od Wiskas »

My, Wiskas, jsme AC viděli a myslíme si že je to úchvatné umělecké dílo, které z nás udělalo ještě většího FFVIIFF než dosud. Ovšem neberu to jako film, ale spíš jako outro k FFVII. Kdo ale FFVII nehrál nebo se mu to nelíbilo tak asi na AC kromě pěkné akce a grafiky nic neuvidí.
Obrázek
Uživatelský avatar
Katt
Sigilan
Příspěvky: 55
Registrován: 7.10.2005 9:17
Bydliště: v hospode?!? tak prej ne :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katt »

Ja sem od toho necekala nic moc,ale strasne me to prekvapilo.Je to super navrat k FF VII,fakt supa,ty bojovy sceny sou uzasny,pribeh tam neni,ale ten uz byl recenej ve hre...zpracovany je to genialne a chvilema to je fakt vtipny...seph se vratil :twisted:
jen ta blba aeris me tam stvala

4 crowx: nevidela,o cem to je a kde s to sezenu? : ))

7c: je to chaos bejt tu zpatky : )
Sní androidi o ovečkách?
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“