"Promluv si s Marem"

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Zamčeno
Atom
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 4.2.2007 2:29

"Promluv si s Marem"

Příspěvek od Atom »

Zdar..mam tenhle quest o ty krabici s lemurem, uz sem ji dones do chramu, odkoupil zpatky drahokam a dal carodejovi a ted jsem zjistil ze mam v deniku tento ukol. Kdyz ale prijdu za Marem (nebo jak se presne jmenuje) tak jednina moznost v dialogu je ze jsem opustil Ul a nic se mi nestalo. Mar na me okamzite zautoci, zabijo ho, ale v deniku zustane ukol nesplnen. PS:T uz sem nekolikrat hral ale nepamatuju si ze by se mi to nekdy stalo...da se ukol splnit nebo jsem jak se rika v pr... :)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Atom: No existuje i možnost ho nechat žít. Tak či tak by ale měl být úkol splněn, myslím :think: . Pokud sis s ním promluvil a i tak zůstal nesplněn, jedná se s nejvyšší pravděpodobností o bug (podobných chyb s dokončenými-nedokončenými úkoly v deníku je v pst více).
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

A neda sa nanho pouzit nejake kuzlo, ktore Mara ukludni? ... alebo sebe zvysit charizmu ale aj tak neviem ci to pomoze, asi je to bug. :-?
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Atom
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 4.2.2007 2:29

Příspěvek od Atom »

Jo ta moznost tam je ho nechat zit, ale to bych nesmel vylizt z Ulu. Ted mu muzu rict jen jednu vetu a hned na me zautoci. Nahral jsem svy prehistoricky sejvy a tam mam ukol splnenej. Kazdopadne zkusim naboostovat charismu a naky kouzla. Diky za odpovedi
Zamčeno

Zpět na „Planescape: Torment“