Quake, Quake II, Quake III Arena, Quake IV

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Nejlepší díl? (z dosud vydaných)

Quake
1
3%
Quake II
10
33%
Quake III Arena
18
60%
Quake IV
1
3%
 
Celkem hlasů: 30

Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

yenn píše:Minimum: 2 GHz, 512 MB RAM, 64 MB GFX.
Tak to můžu být v klidu - nerozjedu to, nemusím to mít, nevadí 8-) .
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

Q3...hra mého srdce...singl celkem krátkej, ale...dohrát na Nightmare docela přidává herní čas, ale pocit když to celý na Nightmare dáte...nepopsatelný(hlavně Xaero na 1. pokus :twisted: )
Multi jen s kámošem po LANce...paráda, Q3 stejně nej odreagování...
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Q 4 běhá v pohodě - řekl bych, že je méně náročný (nebo možná už trochu víc vyladěný) než Doom 3. A vypadá celkem hezky - uvidím, jestli mě bude bavit až do konce.

Edit: Vypadá opravdu nádherně (třeba když přistává Hannibal).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Slayer
Sigilan
Příspěvky: 105
Registrován: 26.10.2005 23:37
Bydliště: Metropole Slezska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slayer »

Tak z prvních tří dílu mě jednoznačně nejvíc bavil Q3:arena a 4ku jsem zatím neměl možnost vyzkoušet.Jedničku jsme hráli kdysi ve dvou u kámoše,dvojku jsem hrál a dohrál jen single,ale moc mě to bavilo,ale u trojky jsem strávil tolik času,že by byl hřích označit jiného kvejka.Takový deathmatch nebo CTF ve 20 lidech po netu opravdu stojí za to!
Ten, kdo ví, nemluví,
kdo mluví, neví.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Hráli jste někdo starý mod do Q3 nazvaný ExtremeQ3? Už název mluví za vše. Všechny zbraně (mimo BFG, která v modu vůbec není - neobstála by 8-) ) jsou mnohonásobně silnější a máte je všechny hned od začátku. Rapid railgun snad mluví za vše :twisted: . Startovní zdraví: 200 + nějaký štít. A je to opravdu nářez, hra je úplně o něčem jiném, tempo je mnohem rychlejší. V týmové hře to nemělo chybu :-D .
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

MCZ: Nehrál.

Hmmm, teď jsem zase chvíli hrál Q4 a musím říct, že ta pasáž, jak z hlavní postavy dělají kyborga je docela dooost nechutná - když ležíš připoutanej na vozíku a rameno s kotoučovou pilou ti uřízne nohy, tak to nevypadá moc příjemně ani z prvního pohledu v počítačové hře :shock:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

sevencreature píše:Hmmm, teď jsem zase chvíli hrál Q4 a musím říct, že ta pasáž, jak z hlavní postavy dělají kyborga je docela dooost nechutná - když ležíš připoutanej na vozíku a rameno s kotoučovou pilou ti uřízne nohy, tak to nevypadá moc příjemně ani z prvního pohledu v počítačové hře :shock:
Věřím, slyšel jsem už o tom, a taky viděl nějaké screeny. A podobně jako mnozí další, nechápu, proč tenhle zvrat zveřejnili už během propagace a nenechali jej v utajení jako překvápko...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

MCZ: Aha, no já jsem o Q4 nic neviděl ani nečetl - ideální hráč :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Můžete doporučit nějaký dobrý port/engine Quake pro single player?

GLQuake je přece jenom dílo z dávného pravěku a těch ostatních možností je poněkud hodně :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

necrotising_: Ryoukai! 8-)

EDIT: Wow, vypadá to vážně bezvadně (a když jsem si pohrál s nastavením (namaxoval), připomněl jsem si doby dávno minulé - tj. Quake trhal jak za starých časů :lol:)

EDIT2: :shock:
GL Quake: fps 500+
Tenebrae: fps 30- (Force All Water Reflective :-) )
:lol:

Prima věc (když se nenastaví nějaké extrémy :wink:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“