Hráčovo bludiště

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Hráčovo bludiště

Příspěvek od Edvin »

Ted je mi ale opravdu trapně, ale mejte pochopení už 2 roky Torment nehrál, ehm dostal jsem se do hráčova bludiště ale ani kdybych se rozkrájel tak se nemůžu dostat ven, koukal jsem se na internet a tam psali že mám projít 2x stejným portále ( což jsem stejně věděl ) ale jeden uváděl že je to 10 a druhý že je to 11, zkoušel jsem obojí ale bezúspěšně. Mohli by jste mi tu po lopatě vysvětlit co mám teda udělat nebo nejlépe dát se nějaký screen a tam ten portál zakroužkovat ? :-)
Uživatelský avatar
Fiskantes
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 4.1.2007 13:14

Příspěvek od Fiskantes »

keep tryin...vo tom to je ;-)
>>>Tu raz bude nieco velmi vtipne<<<
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

2x je tuším potřeba vstoupit do toho na čtyřech hodinách.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Jo, přesně - musíš projít dvakrát za sebou jedním portálem, aniž bys mezi tím použil jiný (tj musíš přejít přes celé bludiště). A takový portál je jen jeden, nevím přesně který, snad ten, co říká Cesare.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Systém v bludisku je myslím taký, že pokiaľ dvakrát vstúpiš po sebe do toho istého portálu, vyhodí Ťa o tri portály v smere hodinových ručičiek ďalej ako pôvodne... ale istý si nie som... každopádne správny portál je na pozícii "4:00" ...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

4-4-7 ... a si vonku ;-)
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Dana K
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 25.11.2006 16:38

Příspěvek od Dana K »

A jak se prosím mám znova dostat do portalu 4? Po projití 4, mě to vyhodí u portálu 11, a tam je "slepá ulička", nikam se nedostanu (pokud nechci použít portál 11 či 12).

Děkuji
Dana
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Slepá ulička tam nebude. Nechci tě podceňovat, ale spíš jsi jen přehlédla nějakou cestičku...
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Dana K
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 25.11.2006 16:38

Příspěvek od Dana K »

To Carlos: No jo, dyť jsem blbá, já to totiž nebrala jako hodiny, ale počítala brány dle směru hodin. ručiček :oops: :doh:. Teď už jsem venku. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Dana K: Já věděl, že si to pamatuju dobře, ale pro jistotu jsem si to nainstaloval, abych si to osvěžil.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
NightKiller
Sigilan
Příspěvky: 20
Registrován: 30.8.2007 23:29

Příspěvek od NightKiller »

Ach jo,to je to tak tezke psat normalne?Je potreba psat nejakym stylem " po čtyřech hodinách?".Stačí říct že musí projít portálem a potom jím proběhnout zase aniž by použil jiný,takhle vyzkouší všechny a potom se to povede,a pokuď se mu to nechce zkoušet(coz je stejne otazka par minut)tak kdyz projde portalem,na mape se podiva na ten kterym prisel,a kdyz na nem bude portal tak vi ze je to ten spravny,kdyz na mape portal neuvidi tak zkusi jiny dokud ho nenajde...lidi trošku hlavu používejte a ne stylem,když to jde lehce,tak to musí jit i obtížně :roll:
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“