Technické obtíže (porouchaní droidi, zaseknuté blastery...)

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis píše:Filmy v K2 běží pouze v rozlišení 640*480 nebo nějakém podobně nízkém, s tím nic nenaděláš.
Jj, v ještě nižším :roll:

Opravdu nechápu, proč se používají takové pravěké technologie - a mimochodem, nevadilo by mi nízké rozlišení videí, ale vadí mi to, že hra přepne monitor do toho rozlišení při přehrávání videal :roll: Místo aby ho resizla (tj. nedělala to přes Bink) :roll:

Landor: Osobně jsem v nastavení hry všechny videa vypnul - za problémy se hrou (vždycky se mi potom rozhodila grafika) mi ty hnusné animace nestály.

A to jsou cut-scenes v KotOR 2 IMO opravdu povedené (ty příběhové, ne ty přímo v průběhu hraní).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MickTheMage
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 1.10.2005 14:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MickTheMage »

tak to predpokladam, ze nikto z vas nepouziva http://www.nzone.com/object/nzone_kotor2_downloads.html ??? Bez toho by som to uz ani nehral ;)
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
http://mickthemage.blogspot.com
http://www.kulturakriplu.net
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

MickTheMage píše:tak to predpokladam, ze nikto z vas nepouziva http://www.nzone.com/object/nzone_kotor2_downloads.html ??? Bez toho by som to uz ani nehral ;)
Na tohle sem včera náhodou narazil. Nejspíš to i vyzkouším (ty videa jsou fakt ble), pokud najdu na disku místo. :cry: (I tak to budu stahovat do aleluja. :-? )
Cca 4 Giga jsou Kotoru2 evidetně ještě málo. A ten Music update opravuje co přesně? Nějaké problemy s hudbou sem nezaznamenal.
Jen by to chtělo ještě ty drivery - zatím to vidím na download, pokus, omyl - reinstall. :evil:
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Ja mám tú istú grafiku a išlo mi to bez problémov - verzia ovládačov myslím 91.31
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

MickTheMage píše:tak to predpokladam, ze nikto z vas nepouziva http://www.nzone.com/object/nzone_kotor2_downloads.html ??? Bez toho by som to uz ani nehral ;)
Zbytečná blbost :-? Resp. tu hudbu jsem instaloval, ač si nejsem jistý, jestli je nějak významně lepší. Videa ale nepomáhají - hra stejně přepne rozlišení monitoru :evil: Navíc jsou tu jen ty samá videa, pouze upsamplovaná - tj. výsledek vypadá stejně hnusně, jen je ve větším rozlišení.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

CrowXi dík moc za tip, zkusil sem i když to zatím moc nepomohlo. Naštěstí jsou ty výpadky textur ve srovnání s 1čkou zatím minimální (ťuky ťuk), takže to snad nějak rozumně projdu. Tak nějak celý engine, uspořádání menu a grafika mi už příjdou celkem super. Což se nedá říci o portrétech charname.
sevencreature píše: blabla ...
Videa ale nepomáhají - hra stejně přepne rozlišení monitoru :evil: Navíc jsou tu jen ty samá videa, pouze upsamplovaná - tj. výsledek vypadá stejně hnusně, jen je ve větším rozlišení.
Hm, tak dík za radu, tohle stahovat nebudu. Škoda. :evil: To neustálé přepínání a problikávání monitoru mě taky štve.
Jo a taky mě vytočily kluzáky, trať mi přišla nějaká přeplácaná a blbě se to řídilo, nějak sem dotoho zatím nepronikl. Navíc nemůžu trefovat ty speed upy, páč po startu trčím nějak příliš vysoko nad všemi překážkami, někde skoro až u stropu. A mr. zeleňák mi pak furt tvrdí, že sem nedokončil závod, pche. :snooty:
A to mě v 1čce tak bavily a vydělával jsem majland. :roll:
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

můžu nějak v K2 "odemknout" (přes cheat) všechny videa? mám pocit, že by tam mohli být ještě nějaké další, ukryté, co se mi během hraní třeba nepovedlo odhalit.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Landor: Mám dojem, že asi 3 videa "neodemkneš" - resp. se ti budou zobrazovat jako chybějící - a jsou to ty úvodní (chybka ve hře) :lol:

Jinak nevím, jak všechny odemknout (a vzhledem k tomu, že mám videa vypnutá v nastavení hry kvůli problémům, tak se o to ani nijak nezajímám 8-) ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

K velmi běžnému technickému problému s plynulostí KotOR 1 na Dantoine z oficiálního K-fóra.
Dantoine is unplayable.

Solution: You have an ati card. Buy nvidia from now on. Just kidding, nvidia's starting to have this problem as well. Go into your swkotor.ini file and open it as a text file. The file is located by default in C:\program files\lucasarts\swkotor. Add the line Disable Vertex Buffer Objects=1 somewhere under the [graphics options] section.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Ajantis: Hmmmm... mám hodne naddimenzovaný stroj na K1 ale robilo mi to tiež. Thx za radu.
Btw robilo mi to na Dantoine aj v K2.
Už som si myslel že je tá planéta zakliata, alebočo :lol:
aldawin
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 23.2.2007 20:15

Instalace...

Příspěvek od aldawin »

Kuk lidi;)
Hele, po tom, co jsem nainstalovala češtinu, mi nejde spustit hra (hlásí mi to, že mám blbý cd, přestože mám normálně play disk...). Nevíte, co s tim? :-)
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

ja bych to asi resila NoCD crackem ;-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

aldawin: Obávám se, že tady nepomůže nic jiného než reinstalace.
Odinstalovat -> nainstalovat znovu -> stáhnout všechny updaty -> nainstalovat češtinu -> dát No CD crack a pak by to mělo jít...
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Kotor 1, Taris. Často mi padá hra při ukládání. Dělá to náhodně, takže to nejde odhadnout. Navíc mi to zmrší save, takže pak nejde použít. Verze poslední - 1,03. Teď sem se naštval, páč sem delší dobu ukládal do stejného slotu a ono tohle. :evil: Nevíte někdo co stím?
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Stala se mi zvláštní věc...chci si nainstallovat KotOR 2...připojím image a začnu installovat asi v půlce installace mě vyskočí hláška "Chyba dat-cyklická redundántní kontrola" už si mi to stalo i u jiných image, ale KotOR sem pařil asi před 1/2 rokem z těchto image a uplně vpohodě...napadá vás něco?
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“