K1: Společníci v Síle (NPC)

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

K1: Společníci v Síle (NPC)

Příspěvek od sevencreature »

Elessar píše:Zamiluj sa do Bastily
:shock: :sick: :roll:
Tak to je opravdu výzva :mrgreen: Bastila je postava, která mi lezla krkem absolutně nejvíc ze všech... :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

sevencreature píše:Bastila je postava, která mi lezla krkem absolutně nejvíc ze všech... :lol:
7c: Víc než Carth Onasi? :shock: :-)
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

sevencreature píše:
Elessar píše:Zamiluj sa do Bastily
:shock: :sick: :roll:
Tak to je opravdu výzva :mrgreen: Bastila je postava, která mi lezla krkem absolutně nejvíc ze všech... :lol:
Mas proste zly vkus :mrgreen: Btw po Annah je to jedna z mojich najoblubenejsich NPC (aj s Aerie... eh, kto tu ma zly vkus? :anxious: ) a Carth mi tiez nevadil (a rozhovor s nim a Bastilou v dvojke bol pre mna asi najemotivnejsi vobec...)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis: Hmm, Carth mi až tak nevadil :think: Bastila je asi jediný člen posádky, kterého bych nejradši vyhodil z lodi během letu v hyperprostoru (kdyby to šlo) :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

sevencreature píše:Bastila je asi jediný člen posádky, kterého bych nejradši vyhodil z lodi během letu v hyperprostoru (kdyby to šlo) :mrgreen:
Během prvních dialogů s Bastilou bych s tebou skoro souhlasil, ale později jsem si ji oblíbil. Možná za to může i její krásný hlas :-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

yenn: Ten její hlas mě iritoval asi nejvíc :lol: (a to mám kupodivu Mazzy rád - zvláštní :think: :lol:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Příspěvek od Saruman »

sevencreature: Bastila je kouzelná a naprosto úžasná osoba. Její náladovou proměnlivost i jemnou namyšlenost lze považovat jedině za lidskost prohlubující klad, nikoli odsouzeníhodný zápor. A přípočítaje její vpravdě úžasný závěr, těžko bych hledal v RPG žánru lepší společnici...
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Saruman: Tohle je zajisté možné, leč soubor jejích vlastností vytváří kombinaci, která mně osobně vadí :-) Nebo možná ani tak ne mně, ale mému KotOR alter egu (ehm, ženského pohlaví :wink: :lol:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

...Mno - Bastilu snáším velmi dobře 8-) ... Ale ve dvojce jí u mě v žebříčku oblíbenosti (i díky 'šikovnějšímu poskládání pixelů' :mrgreen:) předstihla Služebná :pray: .... ale ten hlas Visas :think: :oops: :anxious:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Bastila je docela příjemná společnice. Nijak mi nevadí, ovšem nevelká propracovanost NPC v K1 nedovoluje, aby si získala mé srdce. To totiž patří zcela jednoznačně Kreie - je to pro mne zřejmě vůbec nejlepší NPC v PC hře. (Společně s Dak´konem.)
Mnoho jejích lekcí se přímo vrylo do mého mozku. K tomu ta její tajemnost a vědomí, kolik toho asi ví - a jednou, možná, v pravý čas i poví... Získala si mě. :angel:
Ale všechna NPC v K2 jsou na tom v tomto ohledu dobře, no...

Jinak obecně nechápu tu oblibu mnohých, zcela nezajímavých NPC jen proto, že s nimi můžete mít byť jen náznak romance. :roll:
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Co se týče NPC v jedničce, nejvíce jsem si oblíbil Juhani. Celou dobu jsem jí držel palce a snažil se pomáhat, aby to zvládla.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Ajantis píše:Jinak obecně nechápu tu oblibu mnohých, zcela nezajímavých NPC jen proto, že s nimi můžete mít byť jen náznak romance. :roll:
To proto, že každý má svůj žebříček oblíbenosti ;)
Možná že jde právě jen o ten náznak. Možná že kdyby tam skutečně 'plnohodnotné' romance byly, tak už by to nebylo ono... Nehledě na to, že skutečně nejde jen o ty romancoidní záležitosti, ale jak už jsem psal - u Visas mě uchvátil hlavně její hlas... Ono vůbec namluvení postav v K2 je na hodně vysoké úrovni 8-)

:!: SPOIL stran NPC z K2.
A k té Služebné - tam také nejde jen o tu romanci. Vždyť jsou s charname a Kreiou vlastně jedna velká rodina se stejným osudem 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Frosty: (O rozdílnostech vkusu jistě není pochyb :-) )
Nemyslel jsem jen KotOR a ponoukl mě k tomu ten Elessarův příspěvek - Bastila, Annah, Aerie... Jedna nezajímavější než druhá.
Vůbec ty romance v PC hrách jdou nějak mimo mě. :think:
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Ajantis- ja som na romance zatazeny, to neries ;) Ale len o samostatne romance nejde... A je tiez pravda, ze tam malo byt asi napisane zenske NPCs. Inak u mna bezkonkurencne vedie Dak'kon 8-)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Ajantis: U mě se oblíbenost postavy řídí primárně tím, jak je mi sympatický její charakter, a to s její "zajímavostí" vůbec nemusí souviset. Jinými slovy: Dak'kon je zřejmě nejzajímavější postava v P:T, ale Fall-from-Grace mám raději. Etc.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“