K1: Společníci v Síle (NPC)

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Hmm, jak jsem to tu pročítal, tak někomu se nelíbil hlas Bastily? Vždyť jí mluví Jennifer Hale. Ta samá, která mluvila Fall-from-Grace, Deionarru, Mazzy bo Dynaher. :-)
Přikládám foto ještě:
Obrázek

Pro představu další lidé: http://theforce.net/videogames/kotor/voiceacting.asp
A konečně Grey DeLisle alias Handmaiden alias Viconia. :-)
http://en.wikipedia.org/wiki/Grey_DeLisle
http://mkbmemorial.com/GreyDeLisle/GREY_695x484.JPG
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: Zííííív. Téma hlasy v BG, PT, Diablu a kdovíčem ještě se myslím probralo dostatečně. Jo, Bastilu nesnáším a nejen kvůli hlasu. Zato Mazzy mám rád (a nejen kvůli hlasu).

Kolem a kolem, už dávno jsem zjistil, že i když je mluví jeden a ten samý člověk, tak se hlasy i intonace postav (ve hrách či anime) docela často velice liší. Tj. jednu postavu mám rád (třeba i kvůli hlasu) zatím co jinou rád nemám (taktéž i kvůli hlasu). A jsem za tuhle "featuru" moc vděčný :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:Jab: Zííííív. Téma hlasy v BG, PT, Diablu a kdovíčem ještě se myslím probralo dostatečně.
Zíííív. Hoď link statný moderátore. :-P
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Najoblubenejsi:
1- Bastila- resp. ako som tu uz pisal, jedna z hernych postav, do ktorych som sa zamiloval :oops: (ako povedal yenn, a ako som si nasledne uvedomil, oblubenost urcitej postavy nema s prepracovanostou nic spolocne... Tiez povazujem Anomena za ovela prepracovanejsiu NPC ako Aerie a to nemeni nic na tom, ze ju mam radsej :) )
2- tu to bude tazsie... Ale je pravda, ze Kreiu som mal napriek vsetkemu rad, potom m relativne uchvatila Visas a ako prototyp loajalneho ticheho priatela som si velmi oblubil Bao Dura a v oboch dieloch T3-M4 (na roztomile NPCs vsetkeho druhu mam slabost :oops: )... Ale mal som rad aj Attona, Miru... Vazne neviem... :-?
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Arnika
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 9.1.2007 19:25
Bydliště: Doma :)

Příspěvek od Arnika »

Saruman píše:Jo a taky chci mít možnost zabít Cartha Onasiho. Stigma z toho, že mi tehdy na Unknown World utekl, mě pronásleduje dodnes... :-D
Spoiler: Vidíš a já jsem ho zabila :twisted: Musíš jenom hrát za ženu a mít s ním dobrý vztah=sbalit ho :lol: On pak totiž za Revan přijde na Star Forge. A tam ho buď zabiješ ty a nebo to za tebe udělá Bastila :twisted:
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

ja se ke KOTORu dostala az ted a v jednicce mi desne pila krev Bastila, Garth mi rozhodne nevadil, milovala jsem Canderouse, kdyz jsem koncila, mel svetlecervene pozadi a u nohou mu to modre probleskovalo :-D
Ve dvojce mne desne iritovala Kreia. Tak mi nelezla na nervy ani ufnukana Aerie a rada jsem mela Bao-Dura.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Erina píše:milovala jsem Canderouse, kdyz jsem koncila, mel svetlecervene pozadi a u nohou mu to modre probleskovalo :-D
To je afaik pouze artefakt po přepnutí z "modré" postavy na "červenou". Po nějaké době se ustanoví červená.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

No Canderous kdyz prijde, tak je rudej, kdybych mela vic casu, tak ho zmodram uplne :-P
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Erina - pokud hovoříš o K1 - tak tam by se ti to vážně nepodařilo ;)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

V jedničce zůstává Canderous celou dobu červený jako sovětská vlajka. :-)

Když jsou tu nakousnuti ti neoblíbení společníci - jak už jsem tu někde psala, ve dvojce mne nejvíc iritivala Mira a v jedničce negr Jolee - oba dva bych s chutí vysadila do mezihvězdného prostoru. Dále mi není příliš sympatický Zaalbar a Carth Onasi je případ sám pro sebe - vyhrává cenu Intergalaktický loser roku. :-D
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

Mne Garth nevadil, vic nez on mne rozhodne stvala ta namyslena husa Bastilla
a na dedka Joleeho mi nesahat, byl sikulka :-P
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jolee je jediná NPC, u které jsem se občas přistihl, že dialogy pouze odklikávám a myšlenkami jsem někde jinde.
Ten dědek je nesnesitelný a k tomu blázen, mám podezření, že ho snad tvůrci zamýšleli jako nějakou parodii.
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 4.3.2007 21:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

hehe, nahodou Jolee byl fajn :). Ja si s nim docela rozumela :-P
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Netuším, jako co byl Jolee myšlen, ale na mě nepůsobí jako parodie, nýbrž jako nechutný debil. Ještě jsem se kdesi dočetla, že s ním prý ženská postava může flirtovat, fuj, jestli je to pravda, tak ať na mě radši nic nezkouší, sic mu uřežu jazyk. :hand:

Bastila mi přišla celkem fajn..rozhodně se u mne řadí k té části oblíbených NPC z K1.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Vampiria píše:Netuším, jako co byl Jolee myšlen, ale na mě nepůsobí jako parodie, nýbrž jako nechutný debil. Ještě jsem se kdesi dočetla, že s ním prý ženská postava může flirtovat, fuj, jestli je to pravda, tak ať na mě radši nic nezkouší, sic mu uřežu jazyk. :hand:
S tím "flirtem" je to podle mě blbost.
Osobně mi Jolee jako mentor vyhovoval podstatně více než arogantní Kreia, kterážto měla často i velmi hloupé myšlenky a hlavní hrdinu se snažila takzvaně "opít rohlíkem". On celkově druhý díl vedl hezky za ručičku. Z planetky na planetku, z lokace do lokace a kdybyste se náhodou ztratili, tak vám pomůže ta babička, kterou s sebou taháte. :-)
A ten její závěr, ó. :roll: Po pár větách odešla a do dalšího setkání jí zbělel obličej a zčernaly oči. Přičemž důvod onoho odchodu byl vysvětlen velmi chabě, v několika větách. Naprosto se to nedá srovnávat se závěrečným trháním (ať tak či tak) party v prvním díle.
Možná byla myšlena jako propracovaný charakter, ale její osobnost zůstala tak napůl cesty.
Jolee je pro mě jedním z nejlepších charakterů v KotORech. 8-)
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“