SW: Knights of the Old Republic 1

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

7c: Měls pravdu, boj beze zbraně má speciální feats.
Já ho zatím využívám u Služebné - LS mám v partě jen jeden a krom toho, že je její boj beze zbraní esteticky velmi hodnotný, je též zatraceně účinný :-P

Jinak jsem na té "planetě darebáků" a poslední hodiny mě ta hra řádně znechucuje. Proti nascriptovaným zlomům událostí v zásadě nic nemám, ale čeho je moc, toho je příliš. Ve chvíli, kdy hráči nedají ani tu nejmenší svobodu a zachází s ním jen jako s onucí, která je jen trapně pohazována mezi nesčetnými nascriptovanými dějovými zvraty, už to nejni ve hře typu KotOR 2 v pořádku :-/ .
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Wau - temnota tě provázej :lol:
Tak to netuším. Já se teď koukal na nějaký ten patch zde. Pokud máš grafiku ATI, tak by ti snad mohl pomoci ten 1.01
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Tak dnes nad ránem zlomila Malaka ještě větší temnota :twisted:
Jinak hra za DS, je skutečně velmi podařená.. Ze začátku je tam sice pár kyksíků a přehmatů, ale za polovinou hry už to jde a závěr..... (ne nebudu spoilovat :)) je naprosto parádní. Troufám si říci, že na mě zapůsobil více než při hře za LS.
Tedy kdo ještě nepodlehl vábení temné strany - ať tak neprodleně učiní :twisted: :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, Pazaak mě právě ve dvojce už moc nebavil...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

ono to bude aj asi tym, ze v jednotke som sa donho moc nehrnul :think: No, teraz hram opat jednotku (planujem klasicky "LG" charakter so zvratom na DS- anzto som to zatial dohral len dvakrat za LS), takze snad sa chytim...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Mé úplně první dojmy z KOTOR, pomíjím nyní to, že jsem jej musela instalovat asi třikrát, než se vůbec rozjel:
- nic moc portréty
- stále si nemůžu zvyknout na tamní řešení inventáře
- hudba mi občas připomíná Torment, což je dobré
- líbí se mi, že ufouni mluví ufounsky a ne anglicky
- vadí mi, že tam nemůžu skákat
- atmosféra..no..nějakou výraznou zatím nezaregistrovala, ale jsem dosti na začátku, takže doufám, že přijde časem

A dotaz - je možnost mít tam nějakou "romanci" i za ženskou postavu? Ony ty mužské tváře jsou natolik nevzhledné, že jsem se rozhodla hrát poprvé za ženu.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Vampiria píše:- nic moc portréty
Můj první dojem byl tentýž (proto jsem se také ptal po nových), leč pak jsem si všiml, že jedna slečna je velice pěkná.
- hudba mi občas připomíná Torment, což je dobré
- líbí se mi, že ufouni mluví ufounsky a ne anglicky
Souhlas. OST zde.
- stále si nemůžu zvyknout na tamní řešení inventáře
- vadí mi, že tam nemůžu skákat
Podobný inventář je ve Falloutu, Bloodlines..., takže u mě NP. Co se týče skákání, také bych si občas hupsnul, ale nijak zvlášť mě to netrápí.
- atmosféra..no..nějakou výraznou zatím nezaregistrovala, ale jsem dosti na začátku, takže doufám, že přijde časem
Imho přijde/bude lepší. Mně se líbilo už na Tarisu, ale každopádně zatím kvalita hry stále roste :-P

Btw: velmi mě překvapil létající rejnok. Ti jsou na Dantooine běžní? Zaujal mě, protože tatáž stvoření se vyskytují v Beyond Good & Evil.

Jinak souboje vypadají úžasně a díky pauze a rotující kameře lze pořídit mnoho efektních screenů. Z prvního střetu dvou světelných mečů jsem si musel pořídit také krátký videozáznam :-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Vampiria píše:A dotaz - je možnost mít tam nějakou "romanci" i za ženskou postavu? Ony ty mužské tváře jsou natolik nevzhledné, že jsem se rozhodla hrát poprvé za ženu.
Carth Onasi...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

yenn píše:Co se týče skákání, také bych si občas hupsnul, ale nijak zvlášť mě to netrápí.
Však při drtivém útoku si kráásně hupsne :twisted: ;) Jinak mě se právě celkem líbí, že nemusím nikam skákat atp. (tedy ne že by se mi nelíbili skoky v Outcastu, ale tohle je prostě taková pohodovka 8-))
Naposledy upravil(a) Frosty dne 8.9.2006 12:39, celkem upraveno 1 x.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Skákání by bylo v KotORu - stejně jako v BG či PT - hlavně úplně naprd . Vždyť ty boje v podstatě přímo neovládáte, je to d20.

Ale zdá se, že se má vytrvalá agitace pro hraní KotORu konečně setkala s úspěchem... :-P Výborně! :-D
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Jde v podstatě jen o nezvyk, že ve hře z pohledu třetí osoby nelze skákat. Neměl jsem ale na mysli skákání v boji, spíše by mě vcelku potěšila nějaká tombraiderovská pasáž (a la Bloodlines). (nj, já vím, leckoho jiného právě naopak :-) )
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

yenn: Díky za soundtrack :angel:

Elessar: Já si říkala, že vede nějaké divné řeči, tedy je-li to ten, co se k Tobě přidá při transportu z Endar Spire. To jsem ráda, že ani ženská postava nezůstane o tuhle radost ochuzena.

Ajantis: Naštvala jsem se po asi šestnácté smrti během patnácti minut v jedné misi v Tacticsu, tak jsem zkusila něco nového 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Dantooine je lepší Tarisu a hned po přistání na Manaanu jsem absolvoval úžasný rozhovor s jednou malou slečnou. Řadím jej mezi nejzajímavější dialogy, jaké jsem v RPG podstoupil.

Ale štve mě, že mi KotOR často padá :-?
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

yenn píše:Dantooine je lepší Tarisu a hned po přistání na Manaanu jsem absolvoval úžasný rozhovor s jednou malou slečnou. Řadím jej mezi nejzajímavější dialogy, jaké jsem v RPG podstoupil.
Aky? Sorry, ale uncle Alzheimer je v obliehani mojej pamate vcelku uspesny, cize vazne sa mi nic nevybavuje ;)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Elessar: No, taková malá spolucestující... ;-)

yenn: Mně také KotOR občas spadnul, ale zhruba jednou za pár hodin. Máš nejnovější patch?
Dantooine je úžasná, tam jsem definitivně podlehl a nebylo cesty zpět. :angel:
(Nemluvím o podlehnutí Dark Side. :lol: )
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 7.12.2007 12:09, celkem upraveno 2 x.
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“