SW: Knights of the Old Republic 1

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Odpovědět
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Otazka- da sa niekde zohnat v CR/SR jednotka? Afaik nie... :-( Ak teda je moznost len zo zahranicia, neviete, kde a ako to zohnat za nejaku ROZUMNU cenu?
Naposledy upravil(a) Elessar dne 29.11.2006 20:35, celkem upraveno 1 x.
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
MickTheMage
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 1.10.2005 14:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MickTheMage »

Elessar píše:Otazka- da sa niekde zohnat v CR/SR jednotka? Imho nie... :-( Ak teda je moznost len zo zahranicia, neviete, kde a ako to zohnat za nejaku ROZUMNU cenu?
Co je rozumna cena? 1400 Sk??? :) Asi nie, co, ale keby sa ti to ako rozumna cena zdalo, tak potom asi tu:
http://www.gameexpres.sk/product_info.p ... ts_id/1041
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
http://mickthemage.blogspot.com
http://www.kulturakriplu.net
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

1400 SK?!!! Jezismarja, to by som od hry, ktora je uz nejaky ten piatok stara a naviac ma druhy diel necakal... :roll:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Elessar píše:1400 SK?!!! Jezismarja, to by som od hry, ktora je uz nejaky ten piatok stara a naviac ma druhy diel necakal... :roll:
Oni sou celkove vsechny Star Wars hry mirne nad cenou... :roll:
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Elessar: ešte je tu možnosť, že ti KOTOR požičiam, keď mi donesieš ten P:T. ;-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

SW: Knights of the Old Republic 1

Příspěvek od Ajantis »

Během dosavadního hraní jsem narazil na takové 3 problémky:

1) Účastním se závodů kluzáků na Mannanu. Jsem ve 3. kole ale najednou se mi během závodu stalo, že od poloviny trati nefungují zrychlovače. Když přes ně přejedu, nic se nestane a závod tak nelze zajet ve vítězném čase. Je to, hádám, bug...? :-?

2) Rovněž na Mannanu je hotel - v tom se recepční zmíní o nějaké vraždě, ale nic víc. Při toulání městem mi nikdo žádný quest tohoto typu nezadal, tak jsem si řekl, že je to možná nějaký parťákův úkol, který teprve přijde. Ale pak mi Frosty řekl, že bych ten quest měl získat bez problémů od někoho v nejzápadnější části města. Tak jsem to tam znova důkladně prolezl, promluvil se všema lidma, ale nic... Nevíte, kdo a kde by mi ho tedy měl zadat? Nebo je to bug?

3) Na planetě wookieů jsem se již dostal k tomu hologramu, co stráží Mapu. Začal mi klást otázky, odpovídal jsem na ně dle svého přesvědčení a po 3. na mě poslal nějaký 2 roboty s tím, že neodpovídám vzorku. Získal jsem body světlé strany, roboty zlikvidoval, ale co dál? Po hologramu nikde ani stopa a mapa zamčena v tom držáku. Tak jsem bloudil planetou doufaje, že se třeba nabídne nějaké alternativní řešení, ale na nic jsem nepřišel... Jak by měla postupovat světlá strana?

Za případné rady díky, verzi hry mám tu nejnovější, tedy 1.03.
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 14.2.2007 17:21, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis píše:CrowX: Četl jsem, že by herní doba měla být cca 75 hodin. A zatím, co vím, ot tak nějak odpovídá. To nejni vůbec krátká hra, řekl bych.
No nepřišla mi ani krátká ani dlouhá - délka byla IMO perfektní 8-)

Jinak s problémy ti bohužel neporadím - taky jsem měl patch 1.3 a na žádný z tebou popisovaných problémů jsem nenarazil :think:

Jedíný bug, o kterém vím, je jeden problém na té stanici, kde můžeš získat bonusové krystaly do light sabers - mám ten dojem (ale už si taky nepamatuju, jak přesně se aktivuje) :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Sunry Murder Trial
- With Jolee in your party, go to Ahto West and towards the Prison. A woman
named Elora will be there and will tell you about her husband, Sunry, being
on trial for killing a Sith named Elassa.
- Go to Judge Shelkath in the court area and ask to be Sunry's arbiter. You
will be apointed.
- You need to talk to several people to build a case and mount evidence in
the trial, however, there are a few twists further down.
- Go to the inn and talk to the innkeeper. Ask him about when Sunry left and
you'll be prompted to try and persuade him to tell the courts Sunry left
before the trial. Using Force Persuade will get your Dark Side points, so
unless you're trying to go the Dark Side route, it's better to pay the guy
a few credits.
- Talk to Firith Me next. Persuade him to tell you about Elassa and how she
really was a Dark Jedi, again Force Persuade leading to Dark Side points.
- Now talk to Gluubar the Rodian and persuade him to tell you about how the
Sith payed him to plant evidence. Same Dark Side points rule as before.
- When you leave the hotel you'll be met by someone who tells you things are
not what they seem.
- Go to the Republic Embassy computer room and splice the computer to see a
camera feed of Sunry killing Elassa.
- Go back to Sunry and ask him about the video feed. If you want Dark Side
points, agree to help him cover it up, otherwise try to get him to confess.
- Go talk to his wife, Elora, again. Ask her about the affair Sunry was
having with Elassa.
- You're now ready to go to trial, so talk to the Warden in the prison and
say you are.
- At the trial, you can either now try to get Sunry off, or you can say you
have a recording of the events that occured. If you show the recording,
Sunry will be killed. If you go to trial, you can get him off.
- To get him off:
- First and foremost, just about everything said will influence the judges'
decision. If you want to get him off, DO NOT ask/say anything that would
be damaging (ie asking Sunry about his feelings for the Sith, expressing
personal opinions, etc.).
- If you paid the first witness off, he'll say Sunry left before the shots.
- When the Sith asks Firith if his word can be trusted, object. Don't use
the other option.
- Ask Firith about who Elassa was, then ask him if he saw the murder.
- When you question Gluubar, ask him about the planted evidence and then
whether he saw the murder or not.
- When Elora is questioned, ask her about the affair Sunry was having.
- When you question Sunry, ask him about whether the Sith would be upset
that he was ending his affair with Elassa, do not ask questions that
would show his motive.
- In your closing statements, say that no one actually saw the crime, that
is was a Sith coverup.
- If all goes well, he should be found innocent.



- Go to the Computer which is where the Star Map is. Talk to the computer
and you'll go through a trial. Again, there are 2 ways to do this.
- Light Side: When asked the questions, say you trust Zaalbar and stick to
that decision. At the next one, choose to save the planet instead of
mounting an attack. You'll then be attacked by 2 defense droids, if any
of your Jedi have the Destroy Droid Force Power, this will be a cinch.
Once those are dead, talk to the computer again and you'll be given the
Star Map.
- Dark Side: When asked the questions, say you'd turn in Zaalbar to save
yourself. When asked about the planet, say you'd mount an assault rather
than save the people. The droid will then give you access to the Star
Map.

z walkthrough na gamefaqs.com


Inak mne KOTOR naozaj prišiel dosť krátky (no dobre, nijak extrémne ale predsa) - pretože keď si človek uvedomí akým spôsobom je tá hra postavená tak sa celé hranie dosť zjednoduší - najviac času mi zabralo obmieňanie parťákov a znovuprebehovanie máp, pri hľadaní ďalších questov týkajúcich sa jednotlivých postáv. ;-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

CrowX: Díky šéfe 8-)
Takže 2) závisí na specifickém společníkovi, kterého jsem neměl.
A 3) je bug. Nu co, poslední save je hodinu a půl zpět, ale to překousnu, hlavně aby to aspoň potom fungovalo :pray: Za temnou stranu se mi opravdu hrát nechce.

Já to s těmi společníky nedělám - mám v podstatě stabilní sestavu a obměňuju ji jen tehdy, když nějaká postava nejni k dispozici, nebo se přímo nabízí nějaký quest - třeba Wookieho jsem si na planetě wookieů do party vzal, nebo Mission vytáhnu, když jsme na planetě, kde má být její bratr atp... Dělat to, co popisuješ, mému stylu hraní neodpovídá.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

To je chyba, pretože prídeš o strašne veľa questov a jednotlivé príbehy vedľajších charakterov - na čo máš potom toľko postáv, keď ich nevyužiješ - to sa ti chce hrať KOTOR aj druhý-tretí krát - priznám sa, že radšej si hru užijem plne jeden krát ako ju znovu hrať, iba kvôli zopár ďalším questom. ;-)

Inak čo sa týka závodov - myslím, že aj ja som mal nejaké problémy, ale nejak som ich vyriešil, pretože som mal najlepšie časy - skús iný štýl jazdy - nemusíš za každú cenu prejsť cez každý booster niekedy sa radšej oplatí držať rovný smer.

Edit: zopár bodov za temnú stranu nie je nič hrozné - ono nejaký extra efekt to aj tak nemá (aspoň myslím)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

CrowX: O pár questů asi přijdu, s tím jsem smířený. Nepotřebuji každou hru vysát až nadoraz, skvěle se bavím i teď a aspoň mám vice role-playing pocit. To vyměňování postav a pak probíhání map by mě hrubě nebavilo.

Občas nějaký bodíky temné strany získám - snažím se hrát co nejvíce podle svého skutečného přesvědčení. To je velká výhoda KotORu, že u mnoha (ne všech) úkolů nejni dopředu patrné, zda se to které řešení kloní k světlé či tmavé straně. Ale právě tady to "prověřování charakteru" při získávání mapy mi přijde tak důležité a zajímavé, že se od svého přesvědčení prostě odchýlit nechci.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

CrowX píše:To je chyba, pretože prídeš o strašne veľa questov a jednotlivé príbehy vedľajších charakterov - na čo máš potom toľko postáv, keď ich nevyužiješ - to sa ti chce hrať KOTOR aj druhý-tretí krát - priznám sa, že radšej si hru užijem plne jeden krát ako ju znovu hrať, iba kvôli zopár ďalším questom. ;-)
Eh - jsem na tom stejně jako Ajantis. Hra mě na začátku vtahla a nepustila až do konce a nějaké vyměňování společníků stylem 'tak a ještě s tebou půjdu na procházku po všech koutech tohoto města - jestli tu náhodou pro tebe někde není zašitý quest' - to by mě nejen že nenapadlo, ale asi by mi to zážitek ze hry velmi skazilo..
Jinak už když jsi prve napsal, že ti hra přišla hrozně krátká jsem se nad tím celkem podivoval a po tom, co jsi zmínil výše, už vůbec nechápu jak ti to mohlo přijít krátké :shock:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Keď sa sústredím na nejakú hru tak mi to väčšinou odsýpa dosť rýchlo (viď počet dohratých hier => určité skúsenosti) - a KOTOR je pomerne jednoduchý - tj čo sa týka bojov i questov (v porovnaní s P:T až smiešne jednoduché) - a skutočne je podľa mňa lepšie obmieňať spoločníkov - resp. niekedy sa dá aj celkom logicky určiť (podľa ich kecov), že by ich nebolo zlé zobrať do družiny - načo ich máš na výber ak s nimi vôbec nehráš - ono na konečnú fázu sa samozrejme hodia iba JEDI-ovia, ale počas hry si treba užiť všetkých - hlavne ten červený robot (teraz si fakt neviem spomenúť ako sa volá) je zábavný - "you all are meat bags" :lol:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

No mě ta hra taky nepřišla nejdelší, těch 75 hodin je podle mě docela přehnaných, imho to víc než 65 nebylo. Společníky jsem měl stejné po celou hru, jen na Kashyku jsem měl sebou Žvejka (hrál jsem to dvakrát, nejprve samí jediové a pak HK47? + ještě nevim kdo).
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

CrowX: Takový výběr společníků mám na to, abych si mohl zvolit, kdo je mi nejsympatičtější a kdo se mi svým zaměřením nejvíce hodí do družiny. Řekl bych, že i ve skutečnosti by to bylo tak, že bych se s některými sblížil víc a nevyžadovala-li by si situace nějaké spešl řešení, chodil bych s nima. Netuším, jak bych si odůvodnil to procházení se všemi společníky po všech mapách. A to nejdůležitější, nebavilo by mě to.

Jinak s tou jednoduchostí bojů a questů máš pravdu - tak, jak jsou obě tyto složky chytře vymyšleny a prorpacovány, tak by mohly být těžší. Ale to už by pak u masového publika narazilo...
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“