SW: Knights of the Old Republic 1

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Odpovědět
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Takže KotOR 1 dorazený za LS... teraz si švihnem KotOR 2 za LS a bude nasledovať DS marátón. Síce som sa zo začiatku musel do toho dokopať, ale po Tarise to nabralo tie správne obrátky. Som zvedavý na 2jku.
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Příspěvek od Saruman »

Až mě překvapuje, kolik lidí považuje Taris za jednu ze slabších částí hry. To je opravdu ten hloupý světelný meč pro hraní Star Wars tak velmi důležitý? :-D
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, mně se Taris docela líbí. Jen mě štve, že tam "nemůžu" levelovat (protože chci být jako Jedi na co nejvyšším levelu). Jinak mám rád tyhle začátky, když ještě postavy nejsou silné.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

So začiatočným levelovaním súhlasím (tiež mám najradšej tieto začiatky). Svetelný meč mi až tak starosti nerobil, skôr to zapríčinila akási ospalosť Tariskej lokácie... a aj to, že nie som extra SW pozitívny ;-) .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já také považuji Taris v porovnání se zbytkem hry za mírně slabší, ale rozhodně ne proto, že nemám světelný meč. To je naopak spíše výhoda.
Přijde mi nejméně zajímavý a spíše tutorialově pojatý. Prosťoučké questy (co do nápadů i možnosti řešení), lineární lokace... Hlavně ale planetě chybí opravdu zajímavá zápletka a všechna prostředí jsou dost nezáživná.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Též jsem se Tarisem prokousával celkem dlouho.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Navíc je tam "nejtěžší" souboj z celého KotORu :mrgreen: (což tedy o obtížnosti - resp. její absenci - něco vypovídá).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Uf, Kotor 1 dohrán za LS. Opravdu výborná hra, jen je opravdu škoda té obtížnosti - neměl jsem žádný problém za celou hru, až na vyjímky (chvilku jsem měl problém ve Star Forge, těch nepřátel tam je fakt mnoho, nakonec jsem se začal řídit heslem "Kdo uteče, vyhraje"). Ještě mě zklamala Tatooinie - za chvilku byla hotová, questy nejjednodušší ze všech planet (i když Taris měl taky primitivní questy), celkově málo lokací. Škoda, těšil jsem se na ni ze všech nejvíc. Taris se mě zdál výborný, ale co jsem cestoval od planety k planetě, začal se zdát opravdu nejslabší částí hry, spolu s Tatooinií.
Celkově to je jedno z nejlepších rpg co jsem hrál. Ještě si tak sehnat Kotor 2...
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Maximus
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 10.8.2006 16:23
Bydliště: Morava a k tomu jižní

Re: SW: Knights of the Old Republic 1

Příspěvek od Maximus »

Zdravím!!
Nevíte kde by se dal Kotor 1 sehnat::Nemůžu ho nikde sehnat.
Ani o krok více!!
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Maximus: Zdá se, že teď je všude vyprodán, ale myslím, že je jen otázka času, kdy bude zase k dostání. Podobný výpadek byl i v létě 2006 a ani ne za 2 měsíce se dalo vše do pořádku.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: SW: Knights of the Old Republic 1

Příspěvek od Erina »

Tak jsem si chtela zkusit KOTOR za temnou stranu a klasika - skoncila jsem 100 svetla :doh: . Mne to proste za ty hajzliky nejde :oops:
Uživatel
Sigilan
Příspěvky: 72
Registrován: 19.12.2005 9:49
Bydliště: Mezi židlí a klavesnicí

Re: SW: Knights of the Old Republic 1

Příspěvek od Uživatel »

Maximus: tak v obchodech to muze byt trochu problem, ale celkem se da sehnat bazarovy (ja mel verzi pro Xbox za 210 s postovnym)
Obrázek
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: SW: Knights of the Old Republic 1

Příspěvek od Morty »

Stvrta planeta(Taris, Dantooine, Manaan, Korriban), maximum bodov za dark side, som proste boh :D milujem tu hru, vuaaa :lol:

zatials a mozem odvazit pvoedat, ze je to lepsie nez dvojka :-P
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Riveli
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 25.1.2008 18:47

Re: SW: Knights of the Old Republic 1

Příspěvek od Riveli »

mozna to tu uz padlo ale slysel sem ze je mozne dostat bastilu do postele :-) je to mozne?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: SW: Knights of the Old Republic 1

Příspěvek od sevencreature »

Určitě je. Zhruba za €20 :mrgreen:

Obrázek
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“