Odkazy

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Jab »

Aumgn píše:Ban je vážně hrozivý, radši už tě štvát moc nebudu... A jéje, já tu teď mám dvojáka. No v tom případě mě asi zabanujete na měsíc či navždy na IP a s nulovou úctou smažete tento příspěvek.
Z BANu ses také neměl psychicky hroutit, měl si jej jen respektovat i s důvody. Jsou zde nějak (námi přirozeně) nastavená pravidla. Pokud v nich je, že nemáš nadávat jiným uživatelům, tak to prostě dělat nebudeš. Alternativou je, abys sem nechodil vůbec. Tvá svobodná volba.
Aumgn píše:A ne že by na tom záleželo, ale takřka bych se vsadil, že v Sigil Teamu je příliš lidí, kterým to bylo jedno, na to abys mluvil v množném čísle.
Pokud by jim vadilo, že si je beru do huby, tak se mi ozvou. Tebe jako ombudsmana nepotřebují.

Btw:
Aumgn píše:Mně zase přijde naprosto logické reagovat, /.../ a navíc nehodlám ignorovat tupce, ...
Aumgn píše:...já se s pitomci zdržovat nebudu.
Aumgn píše:...a že si z toho mnozí nic neberou? Co mně je po tom?!
Z toho stylu diskuse, jak jej vedeš, si každý vezme kulové. Místo tvé "zlaté střední cesty" (tzn reagovat vulgárně) bych doporučil buď argumentačně propracovaný názor nebo (na druhé straně "škály") mlčení.

P.S. Duplicitní účet ti mažu. Pokud budeš mít nutkání reagovat před vypršením BANu, tak mi dej vědět třebas na databázi-her do pošty (nebo jinam, to je šumák). Pokud ne, tak si počkej, až ti BAN vyprší.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od MCZ »

Aumgn píše:A ne že by na tom záleželo, ale takřka bych se vsadil, že v Sigil Teamu je příliš lidí, kterým to bylo jedno, na to abys mluvil v množném čísle.
Ne, že by na tom záleželo, ale případnou sázku bys prohrál.

Adieu: naprostá většina tvých příspěvků zde z posledních měsíců je samoúčelně agresivního či urážlivého charakteru (člověk má až chuť napsat "nevybouřeného"). Tedy nic proti trefné a nekorektní kritice, ale už mě nebaví se při jejich čtení doslova prohrabávat hromadou hoven, abych spatřil původní myšlenku (se kterou i mnohdy sympatizuji) a tu si troufám tvrdit, že nejsem zdaleka sám. Pročež bych ti jen radil alespoň popřemýšlet, zda tahle forma není náhodou tak trochu kontraproduktivní. A pokud dojdeš k závěru, že tě opravdu nezajímá, jestli si z toho někdo něco vezme, resp. že je ok snažit se, aby ne, tak to přeci ony myšlenky nemusíš psát na veřejné fórum vůbec.


BTW mezi "neodpovídat" a "ignorovat" není žádné rovnítko (ono zdání, že ano, je degenerace z internetových diskusí).
Uživatelský avatar
Melegant
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 13.4.2009 19:06
Bydliště: Ayasofya

Toto zas píše ten Aďyjeu

Příspěvek od Melegant »

Jab píše:Z BANu ses také neměl psychicky hroutit, měl si jej jen respektovat i s důvody.
Ach, já to bral tak, že důvodem banu je hlavně to, že jsem tě naštval, jak přímo napsals, a to mi bylo poněkud jedno.
Jab píše:Jsou zde nějak (námi přirozeně) nastavená pravidla. Pokud v nich je, že nemáš nadávat jiným uživatelům, tak to prostě dělat nebudeš. Alternativou je, abys sem nechodil vůbec. Tvá svobodná volba.
Jsem si dávno vědom, že jsem "problémový" uživatel a úplně pomíjím pravidla fóra, nicméně pokud to komunita není schopna přijmout jako něco tolerovatelného a navíc mou formu vůbec nikdo nechce vidět, jak mě přesvědčuje MCZ - a ano, překvapuje mě to, odhadoval jsem, že Ajantisovi byla ta reakce ukradená a Sadako dokonce pobavila, to abychom kolem toho slepě nekroužili -, pak sem tedy, po konci této debaty, již přispívat nebudu.
Jab píše:Pokud by jim vadilo, že si je beru do huby, tak se mi ozvou. Tebe jako ombudsmana nepotřebují.
Tak takhle funguje ta vaše slušnost, zajímavé.
Jab píše:... Z toho stylu diskuse, jak jej vedeš, si každý vezme kulové. Místo tvé "zlaté střední cesty" (tzn reagovat vulgárně) bych doporučil buď argumentačně propracovaný názor nebo (na druhé straně "škály") mlčení.
To, jak jsi tam demagogicky sestříhal "urážky" a pominul zbytky vět, jež argumenty obsahovaly, to bylo moc pěkné, jen trochu nepřekvapující.

MCZ: :lol: No hlavně že ty jsi vybouřený. Víš, já mám také dojem, že se prohrabávám hovny, když vidím rétoriku většiny lidí, je to asi subjektivní. A doteď žiji v klamném domění, že mé příspěvky obvykle obsahují hodně myšlenek, jen mohou ta barvitá přirovnání příliš čeřit hladinu vodoměrky. Nikdo ti nebrání oddělit formu od obsahu a tak je myšleno i to mé "A že si z toho mnozí nic neberou? Co mně je po tom?!" Pro koho je má mluva příliš drsná, pro jeho hebká ušiska, má prostě smůlu; já neberu ohledy na společenské snobství, neboť jsem v něm nenalezl ni jediného zrnka pravdy. Jsem básník, ne zkurvený diplomat.
MCZ píše:BTW mezi "neodpovídat" a "ignorovat" není žádné rovnítko (ono zdání, že ano, je degenerace z internetových diskusí).
Moc nechápu, kam tímto směřuješ. Psal jsem to ve smyslu: nehodlám ignorovat lidi, kvůli kterým můžu někdy třeba i já chcípnout v kuchyni, kterak pronáší svá moudra, plus že jednou za čas neuškodí hodit odpověď na ledacos, protože tím se snižuje šance, že nějaká ultimátní demence propluje až na konec světa bez jediného zaslouženého kopance.

A opět si neodpustím klasiku, haha:
And many a one who hath come along as a destroyer, and as a hailstorm to all cornfields, wanted merely to put his foot into the jaws of the rabble, and thus stop their throat.

Adieu
“The only way to confront the Zionist enemy is the continuation and fortification of resistance and Jihad.”
- Ayatollah Ali Khamenei -
Uživatelský avatar
Melegant
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 13.4.2009 19:06
Bydliště: Ayasofya

Re: Odkazy

Příspěvek od Melegant »

Tak podstatné je, že to stejně zastřešuje Khamenei, že.
“The only way to confront the Zionist enemy is the continuation and fortification of resistance and Jihad.”
- Ayatollah Ali Khamenei -
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od sevencreature »

:anxious:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od AlieN »

Uživatelský avatar
Duke
Sigilan
Příspěvky: 54
Registrován: 4.8.2006 16:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od Duke »

Zajímavý článek (v angličtině) o nejtěžších jazycích na světě:
http://www.economist.com/world/internat ... d=15108609
Er det ikke sådan, at enten har man en samling, eller en forskning? Videnskaben, professor Bondo. Videnskaben.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od Cesare »

Dost možná znáte - ale kdyby náhodou ne...
8-) http://www.projekt-spad.cz/v3/CZ/mapa/d ... ytahs.html
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Odkazy

Příspěvek od Tarreb »

Naposledy upravil(a) Tarreb dne 4.3.2010 11:43, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od MCZ »

Tarreb: do tvé emailové schránky žel nevidíme :-).
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Odkazy

Příspěvek od Tarreb »

Áá, sakra, tak nic, spletl jsem se. Už to mažu. :oops:
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Odkazy

Příspěvek od Tarreb »

Tohle je IMO geniální:

www.pixy.cz/osobni/basnicky/skakalpes
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Odkazy

Příspěvek od PostTrauma »

Tuhle narážku si prostě nemohu odpustit : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Odkazy

Příspěvek od PostTrauma »

Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“